Регулярні платежі від ПриватБанку

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  Уявіть, що банк керує вашими засобами саме так, як потрібно вам. Ви можете вказувати банку, куди платити і скільки платити, як вашому вірному слузі. ПриватБанк працює саме так, він легко підлаштовується під ваші потреби і потреби і просить зовсім низьку комісію за здійснення операцій.
  Які плюси від підключення послуги “Регулярні платежі” від ПриватБанку?

  Не потрібно відвідувати банк, заради оплати комуналки, поповнення мобільного рахунку або вчинення будь-якого іншого платежу.

  Банк автоматично конвертує валюту, в якій буде відбуватися платіж, тобто, якщо у вас на рахунку гривні, а платіж треба зробити в доларах або євро, то банк буде здійснювати платіж в євро.

  Можна встановити фіксовану суму коштів для списання і з вас не візьмуть більше, ніж ви хотіли б.
  Які мінуси для клієнта, при підключення послуги “Регулярні платежі” від ПриватБанку?

  При підключенні послуги “Регулярні платежі”, клієнт перестає управляти необхідною сумою грошей на протязі вказаного періоду, при нестабільному заробіток, можна не розраховувати здійснювати певний платіж, але необхідна сума грошових коштів у зазначений термін буде списана з рахунку клієнта в будь-якому випадку безповоротно.
  Як працює ця послуга?

  Укладається договір з клієнтом, що в зазначений термін, вказавши реквізити отримувача платежу, періодичність зняття коштів і суму, банк буде здійснювати платіж згідно з зазначеними вами даних.
  Підключення та відключення послуги, а також додаткові моменти.

  У будь-якому відділенні ПриватБанку, надавши номер картки та мобільного телефону та реквізити отримувача, а також періодичність спроб списання, за замовчуванням їх 4 або на сайті “Приват24”, при оформленні платежу поставити галочку в пункті “Зробити регулярним”. Відключити послугу можна у відділенні банку, або на сайті “Приват24” в меню “Календар.

  Кількість спроб списання – опція, яка допомагає банку дізнаватися, в перебігу якої кількості днів треба намагатися провести платіж, якщо протягом цього часу на рахунку не буде необхідної суми коштів, то платіж проведений не буде.