П’ять причин замовити кредитну картку ІдеаБанку

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті
  Коли я народився і навчався, про кредитні картки я мало що чув. Хіба що бачив їх у кіно. Зараз же будь-який банк випускає як дебетові, так і кредитні карти. У цій статті я розповім, як замовити кредитну картку ІдеаБанку не прогадати.
  По суті пропозицію картки від банку не відрізняється від інших банків за ціною і перевершуючи за якістю надаваних послуг. Мінімальна переплата за послуги дозволить отримати оптимальну пропозицію по критерію цінаякість. Що стосується комісійповірте менівони є скрізь Коли я вибирав кредитку, спочатку я вирішив, що карти банку занадто дороги. Я пішов у мій улюблений ВТБ, ввечері я прочекав годину в черзі, плюнув і пішов. Якість послуг кульгає. Обслуговування довго і неякісно. Постійні косяки в обслуговуванні ВТБ не для мене.
  Вирішив зробити наступне:
  1. Замовити кредитку в Ідеабанку в Інтернет.
  2. Вивчити всі комісії за зняття, процентні ставки та інші умови по карті
  3. Піти в банк і докладно розпитати менеджера про всіх умовахсуми, ставках, щомісячних платежах і комісіях.

  Вранці я заповнив форму, вказавши суму ліміту і став чекати. У той же день мені подзвонили і запропонували прийти з документамизаявка схвалена. Я прийшов у банк ввечері у встановлений часніяких черг. Пів годиниі карта готова. Менеджер докладно все пояснив і відповів на питання, касающие умовде і як платити, як можна погашати і як дізнаватися борг за позикою. Також мене підключили до інтернет банкінгу. За рахунок його я завжди можу контролювати залишок і борг по карті.

  Замовити кредитну карту і не прогадати. Сьогодення та майбутнє

  Я у всеозброєнні і витрачаю гроші і не думаю відмовлятися. По карті є непогана знижка при покупках. У мене є власна програмакредитний калькулятор. З її допомогою я вважаю свої витрати за карткою, намагаюся не влазити в борг по великому і не переплачувати банку. Ця програма завжди зі мною в моєму телефоні iPhoneкожна витрата по позиці це своєрідний миникредит.

  На нього нараховується відсоток і відбувається розрахунок щомісячного платежу. Сумарний платіж по карті дорівнює сумі всіх платежів по кожному з миникредитов. Так я вважаю платіж а потім звіряю інформацію в Інтернет банку. Розрахунки збігаються. Я планую користуватися картою і не збираюся відмовлятися. Особливо карта допомагає при шопінгу з коханою дівчиною. Завжди можна залізти в кредит і не впасти в бруд обличчям, зізнавшись у відсутності грошей. В кредиті у наш час немає нічого поганого — ним користуються багато росіян. Вони замовляють карту Ідеабанку онлайн, а потім приходять отримують і витрачають грошовий ліміт. Як підходить час зарплатизалишок боргу просто погашається. Ну а залишок зарплати залишається на життя. Кредитка, я думаю, багато в чому корисна молодим, у кого є джерело постійного доходу та хто любить витрачати на покупки.

  Я виділив для себе п’ять причин, за якими варто замовити кредитну картку ІдеаБанку.

  1. Простота замовлення
  2. Удобстово і швидкість отримання
  3. Мінімум документів при наявності постійного доходу.
  4. Бонуси та знижки при покупці по картці
  5. Я завжди знаю, де, скільки і як платити.

  Помилився я чи ні, покаже час. Відсоток по карті може і не найнижчий серед пропозицій банку, але моя картка проходить у всіх терміналах оплати і я плачу за кредитом без проблем. Жодних зволікань при зарахуванні коштів не виникає. Є ряд комісій при видачі готівки по картціале ж я заводив карту не для цього. Я заводив її для покупок і вона повністю виконує свої функціїпокупки в кредит. Оформіть заявку на кредитку від банку ІдеаБанку і отримаєте програму в подарунок. Пишіть запит в коментарях до статті.

  Кредитная карта ІдеаБанку для покупок

  IdeaBank_Shopping2

  • Чіпова картка Visa Classic;
  • Безкоштовне зарахування коштів на поточний рахунок;
  • Пільгове зняття готівки в більш 2000 банкоматах банківпартнерів;
  • Безкоштовне підключення та користування послугою “sms-банкінг”;
  • Безкоштовне підключення та користування Internetbanking;

  admin

  Експерт з видачі грошей у борг