Пролонгація (продовження) позики. Як це працює?

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Зміст статті

  Останнім часом все більша кількість людей звертаються за позикою грошей саме в мікрофінансові організації. І як це часто трапляється, не можуть повернути гроші вчасно. Щоб клієнт з позичальника не перетворився у боржника і не зіпсував свою кредитну історію, організації придумали пролонгацію позики. Що таке пролонгація? Чому їй зручно користуватися? Які популярні організації її надають? На яких умовах? Що буде, якщо позичальник не поверне борг навіть після пролонгації позики?

  Що таке пролонгація позики? Чому послуга користується великою популярністю?

  Пролонгація позики — це продовження терміну кредитування після закінчення дати повного повернення заборгованості. Наприклад, позичальник повинен був погасити свій кредит одноразовим платежем 31 жовтня, але не зміг цього зробити через затримки зарплати. Тоді він звернувся до МФО з проханням перенести дату платежу на інший день, скажімо на 8 листопада. Це і називається продовженням позики.

  пролонгація займаКак правило, більшість організацій включають таку послугу в свій арсенал і прописують її умови в договорі.

  Інші МФО надають пролонгацію позики вибірково, в залежності від ситуації клієнта.

  Найчастіше окремої комісії за пролонгацію немає, але цей фактор залежить від МФО. У більшості випадків за пролонгацію клієнту нараховується стандартна відсоткова ставка за 1 добу користування позиковими засобами.

  Також позичальник повинен погасити нараховані раніше відсотки, адже продовження підлягає лише тіло кредиту, або відсотки за кількість днів продовження.

  Продовження минизайма — дуже зручна і популярна послуга серед клієнтів МФО відразу з кількох причин:

  Можливість зберегти свій кредитний рейтинг і кредитну історію в обставинах, які не залежать від позичальника. Ніхто не застрахований від непередбачених ситуацій і з кожним може трапитися така ситуація, що в даний момент просто немає чим заплатити борг. Якби не пролонгація, то подальша доля такого позичальника відома — дзвінки стягувачів, передача боргу колекторам, зіпсована КИ, загрози, нервування і т. д.
  Разом з погашенням вже нарахованих процентів позичальник може зменшити фінансовий тягар, сплативши разом з ними частина основного боргу. Тобто виходить, що свій позику клієнт поверне з розстрочкою в кілька платежів, замість 1.

  Які організації надають пролонгацію? На яких умовах?

  Послугу продовження позики надають практично всі онлайн та офлайн МФО, набагато простіше і швидше перерахувати організації, де такої послуги немає. Однак ми розглянемо умови надання пролонгації тільки в самих популярних і рейтингових організаціях, у яких частіше інших беруть позики.

  Вам буде цікаво:
  Як отримати кредит студенту?
  Найвигідніший кредит готівкою