Програма ПриватБанку Бонус плюс

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  Бонус від ПриватБанку

  Той, хто вирішив обзавестися кредиткою Приватбанку, безумовно, одразу оцінить її переваги: по-перше, користуватися кредиткою Приватбанку зручно, по-друге, з її допомогою легко вивести webmoney з інтернету, по-третє, власник кредитки має можливість заробляти, працюючи агентом ПриватБанку , і нарешті, кредитка забезпечує численні бонуси своєму власникові.

  Бонуси від ПриватБанку

  Почнемо з того, що оформлення та обслуговування кредитки Універсальна абсолютно безкоштовно, що за рік економить власнику пристойну суму грошей.
  В якості привітального бонусу користувач, який вирішив оформити кредитну карту безкоштовно, одразу отримує від ПриватБанку 10 гривень. Коли картковий рахунок перевищить суму в 100 гривень, на суму почнуть нараховуватися 10% відсотків (вимагає підключення через Приват24).

  І нарешті, власник кредитки Універсальна отримуватиме бонуси, просто роблячи покупки в магазинах, що беруть участь в програмі “Бонус плюс”, з використанням карти.

  Що таке Бонус плюс

  Бонус плюс – комерційний проект, зв’язуючий ПриватБанк з величезною мережею торгівельних закладів. Вигода досягається для всіх – для банку, для торгівлі та для власників кредиток.

  Оскільки витратити бонусні гроші з кредитки можна тільки в магазинах, що беруть участь в програмі Бонус плюс, ці магазини отримують великий приплив покупців. Власникам кредиток, як вже писалося вище, бонуси падають просто як з рогу достатку, потрібно тільки знайти магазин зі стікером, на котром намальована полуничка, і купити там що-небудь корисне. А банк за рахунок всього цього створив дивовижний продукт – кредитку, яка видобуває своєму власникові гроші з повітря, що, безумовно, робить її набагато привабливішою. (Звичайно, це не єдина вигода банку. Користувачі кредиток прагнуть збільшити суму покупок, щоб збільшилася сума бонусів, що банк також не може не радувати).

  Магазини, де можна реалізувати бонус ПриватБанку

  Щоб дізнатися, скільки торгових точок у вашому місті вже беруть участь в програмі ПриватБанку Бонус плюс, потрібно зайти сюди, вибрати потрібний населений пункт, а потім – потрібну групу товарів. Торгових точок дуже багато.

  Наприклад, в Києві одних тільки продуктових магазинів, що приймають в оплату бонусні гроші, близько 100.

  admin

  Експерт з видачі грошей у борг