Процес зняття грошей зі скарбнички Приватбанку

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Зміст статті

  Укладаючи депозитний договір «Скарбничка» (зазвичай він складається на один рік) у Приватбанку, пам’ятайте, що при необхідності можливо доведеться переводити рахунок раніше покладеного терміну. Але не забувайте про те, що деяка частина нарахованих відсотків загубиться, все залежить від кількості часу, що пройшов з моменту підписання договору.

  Способи виведення коштів в Приватбанку

  Дану операцію можна виконувати:
  самостійно через банкомат;
  через спеціальну програму «скарбничка»;
  через спеціальний додаток, створене для мобільних телефонів;
  через ресурс kopi.pb.ua;
  набравши 3700, номер, за яким можна телефонувати лише з мобільного;
  у відділенні банку.

  Через термінал
  Простий і зручний спосіб зняття грошей – термінал. В цьому випадку не потрібно морочитися, варто лише підійти до банкомата і виконати послідовні дії. Що ж потрібно зробити:

  1. Пройти авторизацію, вказавши картку або номер мобільного.
  2. Далі перейти в меню і вибрати вкладку «Популярні».
  3. Потім перейти в вікно Мої депозити».
  4. Вставити карту, на екрані висвітиться авторизація, її слід також пройти.
  5. У вікні з’явиться баланс грошових коштів, що знаходяться на скарбничці, отже, необхідно вибрати пункт «вивести кошти».
  6. На екрані буде виведена інформація про втрачені відсотках, також буде зазначено кількість днів, що залишаються до кінця строку договору. В цьому вікні головне вибрати пункт «зняти потрібну суму». Відразу можна виводити не всі кошти, а тільки їх частину.

  Генерує грошові кошти надійдуть на карту, вказану при укладенні договору.

  Зняття через веб-ресурс Приват24
  ВАМ БУДЕ ЦІКАВО: Коли не можна позичати гроші

  Вивести гроші через Приват24 легко, тут існує подібний алгоритм, як і в терміналі: у меню вибираєте «Всі послуги», потім «Депозити», після чого «Накопичення Скарбнички». На екрані ви побачите інформацію про суму коштів, що знаходяться в даний момент на депозиті, і число відсотків, які ви втратите при терміновому виведенні грошей. Головне завдання користувача – вказати картку, на яку буде здійснюватися переклад.

  ВАМ БУДЕ ЦІКАВО: Як перевірити баланс картки приватбанку?

  Через картку Приватбанку
  У банку є спеціальний сайт kopi.pb.ua і, як варіант, через нього можна вивести кошти. Операція виконується за допомогою використання номера телефону. Після зазначення номера прийде смс – пароль, який необхідно ввести, щоб увійти в систему. Після цього в спеціальному вікні відкриється повна інформація про «Скарбничці» і, після вибору «Зняти кошти», на екрані буде відображена точна інструкція виводу.

  Через мобільний телефон
  Використовуючи мобільний додаток, ще легше переводити гроші в готівку, так як цю операцію можна проводити вдома або ж в будь-якому іншому зручному місці. Такий спосіб значно скоротить час.
  Для початку потрібно зареєструватися в додатку, вказавши пін-код. Потім вибрати пункт «Виведення коштів». У меню відобразиться інформація про ваших вкладах. Виводити можна як всю суму, так і її частину, але варто пам’ятати про те, що повне виведення коштів з депозиту «Скарбничка», як і частковий, припиняє його дію автоматично. Якщо кошти залишилися на рахунку, то на них можна заново укласти подібний договір.