Про що треба завжди пам’ятати позичальникові?

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

    1. Якщо ви є новим клієнтом для банку і якщо ви не маєте ніякої кредитної історії, то не варто розраховувати на мінімальну ставку. При зверненні за позикою вперше налаштуйтеся на середню або максимальну. Кредит від 18 років або 20 років видаються під більш великі відсотки, ніж страшим позичальникам.

    2. Якщо банк визначив вам категорію, відповідно до якої вам пропонується зовсім не та ставка, на яку ви розраховували, ви маєте повне право відмовитися і попрямувати в інший банк. А можете погодитися і «заробити» собі на майбутнє позитивну кредитну історію.

    3. Онлайн кредит можна знайти вигідніше і швидше. Для цього достатньо заповнити онлайн заявку на кредит готівкою або оформити кредитну карту. Банки, які застосовують технологію «ціна залежно від ризику», залучають клієнтів за допомогою позначення в рекламі ставок, розрахованих на «самих-самих» надійних клієнтів. Більшості заявників пропонуються більш високі ставки, особливо якщо це кредит за паспортом за годину. Виплативши позичку, обов’язково візьміть всі виписки, що підтверджують погашення позички. Тут діє принцип: довіряй, але перевіряй. Ви повинні бути на сто відсотків упевнені, що боргів за вами не числиться.

    4. Досягнувши мети і отримавши займ, весь час треба пам’ятати, що тепер ви «створюєте» свою кредитну історію. Те, що треба справно вносити платежі, всі знають. Але прострочення мають навіть дуже відповідальні, законослухняні, але не організовані громадяни. Щоб уникнути прострочень, порада: із суми кредиту відразу залиште на рахунку суму для першого платежу, завжди підтримуйте на рахунку суму в розмірі одного платежу, а вносити платіж краще за кілька днів до вказаної дати.

    5. Погасите займ в зазначений термін, дострокові платежі і дострокове погашення не надто вітаються банком. Якщо ви справно платите, то можна, маючи непогашений борг, звернутися за новою позикою. До того ж деякі банки навіть пропонують відповідальним позичальникам зниження відсоткової ставки за діючим кредитом.