Про необхідність обговорення проблемного боргу з кредиторами

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  groshi
  Якщо з якоїсь причини вам довелося прострочити платежі за швидкими кредитами або залишити рахунку неоплаченими, ні в якому разі не можна ігнорувати цю проблему. Пам’ятайте — вам не доведеться боротися з нею наодинці. Кваліфіковану, конфіденційну та безкоштовну допомогу може отримати кожен. Але якщо ви не обговоріть проблему з організаціями, яким мають гроші, вона може значно погіршитися.

  Тверезо оціните свою фінансову ситуацію

  Сядьте і вивчіть всі виписки по своїх рахунках і фінансові папери, отримані за останній час. Складіть список компаній, яким ви повинні гроші, позначте суму своєї заборгованості перед кожною з них.

  Як тільки ви зберете з дрібних шматочків повну картину свого фінансового стану та заборгованостей, переходите до планування бюджету. Для цього можна використовувати спеціальні додатки або сайти, які допоможуть вам підрахувати доходи і витрати.
  Потім розставте пріоритети — визначте, які борги необхідно погасити в першу чергу.

  Поговоріть з кредиторами якомога раніше

  Неважливо, яка з ваших заборгованостей перетворилася в проблему — іпотека, орендна плата за житло, рахунки за газ і електрику або споживчий кредит. Як тільки ви почали відчувати труднощі з внесенням потрібної суми, необхідно поговорити з представниками організації, перед якою ви в боргу. Обов’язково записуйте всі вчинені телефонні дзвінки і зберігайте копію кожного відправленого листа (і електронного, і звичайного). Повідомте всім кредиторам, що ви можете внести необхідний платіж у термін, та поясніть свою ситуацію. Кредитор може допомогти вам наступним чином:

  • Заморозити прострочені платежі;
  • Запропонувати кредитні канікули на період, поки ви будете ставати на ноги;
  • Погодитися переглянути терміни погашення боргу або крайній строк внесення платежу;
  • Надати вам можливість погасити заборгованість за внесками в розстрочку.

  Узгодьте новий графік погашення

  Більшість кредиторів поставляться з розумінням, якщо ви поясните свою ситуацію. Тому, як тільки у вас почалися фінансові труднощі, негайно повідомите кредиторів — швидше за все, вам допоможуть знайти вихід із ситуації.

  Зверніться за допомогою

  Чи знаєте ви? Згідно з опитуваннями, кожен п’ятий житель Росії відчуває «сильне» або «дуже сильний» занепокоєння з приводу своїх заборгованостей.

  Існує ряд організацій, безкоштовно консультують всіх бажаючих з питань заборгованостей. Вам допоможуть визначити пріоритетні до виплати борги і навіть переговорять з вашими кредиторами від вашого імені. Багато з них також пропонують безкоштовну допомогу з управління заборгованостями — вам допоможуть підрахувати, який розмір виплат вам по кишені, і домовляться з кредиторами про прийнятному для вас рівні щомісячних платежів.

  admin

  Експерт з видачі грошей у борг