Причини відмови банку в іпотечному кредитуванні

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  Іпотека в даний час являє собою чи ні єдину можливість стати володарем власних квадратних метрів. І тим прикріше отримати відмову в іпотечному кредитуванні. Звичайно, деколи причина відмови може бути абсолютно безглуздою і не піддаватися ніякої логіки, але тоді існує шанс отримання заповітного кредиту в іншому банківській установі. Однак це можна назвати рідкісним винятком, і більшість причин цілком реально попередити. А для цього слід знати, чому банк відмовив в іпотеці.

  Банк відмовив в іпотеці через зіпсовану кредитної історії позичальника

  Мабуть, однією з головних причин того, що банк відмовив в іпотеку є погана кредитна історія потенційного позичальника. Зіпсується кредитна історія могла з різних причин: наявність прострочень по платежах, судові розгляди з банком або, що найгірше, невиплачений кредит.

  Також не варто радіти і тим, хто жодного разу до цього не користувався послугами кредитування, а значить і не має кредитну історію як таку. Відсутність історії теж мінус, адже в даному випадку банк не знає, що очікувати від такого позичальника.

  Таким чином, перш ніж звертатися за іпотечним кредитом, слід ознайомитися зі своєї кредитної історії. І в разі наявності в ній неприємних моментів, постаратися виправитися, наприклад, отримавши позику на невелику суму і вчасно погасивши її. Ну а якщо в історії закралася помилка, що також можливо, слід оперативно її видалити.

  Банк відмовив в іпотеці через невеликий доходу позичальника

  Другий за популярністю причиною відмови в видачі іпотечного кредиту є невеликий офіційний дохід потенційного позичальника. Не секрет, що сьогодні досить часто співробітники отримують основну частину зарплати в конвертах. Природно, що даний дохід ніяк не відбивається в довідці 2НДФЛ. Іншою причиною невеликого офіційного доходу може бути той факт, що позичальник є індивідуальним підприємцем без утворення юридичної особи.

  В таких ситуаціях у банку немає можливості з’ясувати реальний дохід клієнта і що найважливіше – наскільки він стабільний. А стабільний дохід, в свою чергу, є доказом своєчасних виплат за іпотечною позикою.

  Вирішити дану проблему, можна двома шляхами:
  вибрати банк, в якому можуть бути розглянуті всі доходи позичальника;
  оформити іпотечний кредит із залученням співпозичальників.

  Банк відмовив в іпотеці через надання неправдивої або неточної інформації

  Зрозуміло, що будь-яка брехня рано чи пізно відкриється, а у випадку з банками з’ясування правди не займе багато часу. Тому спілкуючись з менеджером банку, не слід приховувати такі моменти як наявність на утриманні дітей чи інших родичів, необхідність виплачувати аліменти або наявність в минулому судимості. Правда відкриється і не кращим чином позначитися на вашій репутації. Крім відмови в іпотечному кредитуванні ви назавжди зіпсуєте свою кредитну історію.

  Банк відмовив в іпотеці, так як йому не сподобалася обрана позичальником нерухомість

  Відомо, що кожен банк висуває певні вимоги до знову приобретаемому об’єкту нерухомості. Тому якщо банк не схвалив з яких-небудь причин квартиру або будинок, який ви вибрали, але при цьому ви бажаєте кредитуватися саме в цій банківській установі. То краще буде поступитися банку, підібравши інший варіант, повною мірою відповідає вимогам кредитора.

  Звичайно, причин того що банк відмовив в іпотеку може бути безліч і передбачити все, інколи досить складно. Тому сьогодні більшість позичальників воліють звертатися за допомогою до іпотечних брокерів, які допоможуть оперативно підібрати відповідний варіант і зведуть до мінімуму можливість відмови в іпотечній позиці.

  admin

  Експерт з видачі грошей у борг