Позики з низьким відсотком

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Зміст статті

  При виборі мікрофінансової організації для отримання грошових коштів за відсотками, значна частина споживачів в першу чергу звертають увагу на ті МФО, які пропонують позики під низькі відсотки. В даний час процентні ставки за користування мікропозик в різних мікрофінансових організаціях становлять від 0,1-0,8% до 1,5-2,6% і вище відсотків в день, в залежності від суми та строку позики.

  Сума мікрокредиту і термін мікрофінансування – не основні фактори, що безпосередньо впливають на процентні ставки. Багато МФО дають можливість постійним клієнтам отримувати більш «дешеві» позики, відсоток за користування якими нижче стандартної ставки вже з другого або третього мікрокредиту. При цьому значно скорочується час розгляду онлайн-заявки, так як у МФО є всі підстави довіряти таким клієнтам.

  Крім зниження ставки по мікропозик, ряд мікрофінаснових організацій видають позики з низьким відсотком, якщо звернувся за коштами людина готова крім паспорта надати додатковий документ: ІПН, водійське посвідчення, закордонний паспорт і т. Д. Також зустрічаються МФО, в яких процентні ставки по мікрокредитів на максимально можливу суму нижче, ніж відсотки за користування позиками на невелику суму.
  Де отримати позики з низьким відсотком

  Крім всіх зазначених причин зниження ставок по мікропозик в МФО, в першу чергу позики під низькі відсотки видають великі мікрофінансові організації федерального рівня, що спеціалізуються на віддалену роботу з клієнтами. наприклад:

  Качай грошенятко

  admin

  Експерт з видачі грошей у борг