Позики на свята: де можна оформити?

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  У січні 2016 в період тривалих новорічних канікул багато громадяни відчувають фінансові труднощі, які пов’язані з серйозними витратами. Багатьом людям цікаво: де можна взяти гроші в позики. У святкові дні, коли багато кредитори відпочивають, це питання особливо актуальне.

  Мікрофінансові організації надають можливість швидко отримати заповітну суму грошей в режимі реального часу, не виходячи з дому. До прикладу. Лідер онлайн-кредитування – сервіс ШвидкоГроші розповів про те, що отримати гроші навіть у новорічну ніч і в період всієї святкової декади можна в цілодобовому режимі.

  Варто відзначити, що з-за тривалих вихідних способи видачі грошей можуть дещо змінитися. Як правило, всі банки відпочивають 10 днів. Тому переклади на банківський рахунок будуть недоступні.

  Деякі МФО, які видають мікрозайм у святкові дні:

  Moneyvyeo;
  ШвидкоГроші;

  Микрозаймы в пунктах продажів Якщо позичальник хоче оформити мікрозайм в офісі компанії, то йому потрібно уточнити, як вони працюю в свята. Наприклад, сервіс Кредит365 оголосив вихідні дні з 1-3, 7 січня. З 4 по 6 і 8-10 точки продажів працюють з 10 до 17 годин. Філії компанії «Срочноденьги» працюють вже з 2 січня з 12 годин. З 3 по 11 січня графік роботи відповідає режиму вихідного дня.

  Переваги онлайн-позик

  Оперативність і простота – це головні переваги швидких грошей в режимі онлайн. Кожен позичальник незалежно від часу доби і свого місця розташування, маючи лише інтернет, може оформити мікрозайм і моментально отримати гроші на карту.

  Після переказу коштів клієнт може розрахуватися ними в інтернет-магазинах, оплачуючи товари і послуги, або ж зняти готівку через термінали.

  admin

  Експерт з видачі грошей у борг