Позики на 48 тижнів доступні кожному – Оформіть онлайн

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Зміст статті

  Тільки у нас ви знайдете вигідні позики на 48 тижнів онлайн за мінімальними відсотковими ставками і з дистанційною видачею будь-яким способом. Тут розміщені пропозиції про позики від кращих кредиторів і зовсім нових організацій, які належать до позичальників дуже лояльно.

  Ми гарантуємо високий відсоток схвалення, конкурентні умови, моментальне розгляд заявок, схвалення клієнтам з будь-кредитною історією. Вкажіть ваші дані в короткій анкеті і отримаєте гроші в день звернення будь-яким зручним для вас способом.
  Позики видаються миттєво і без відмови в режимі онлайн.

  Краща позика на 48 тижнів


  Якщо розглядати запропоновані компанії, то серед них тільки одна пропонує позики на 48 тижнів – ПриватБанк. Якщо дивитися в цілому, то і тут ПриватБанку виділяється за рахунок явних переваг:

  Кредитор пропонує 2 способи оформлення позики: дистанційне в інтернеті і оформлення заявки при особистій присутності в офісі. Позичальник може вибрати відповідний йому варіант і скористатися пропозицією. Ще жодна мікрофінансових організація не пропонувала оформлення великих довгострокових позик повністю дистанційно. Це істотний плюс.
  Позику можна отримати відразу на карту.
  Гроші надаються у великій сумі до 50 тис. Грн. Мало хто організації пропонують такі великі суми в борг. Зазвичай все обмежується 15-25 тис. Гривень.
  У компанії відносно низька процентна ставка. У деяких організаціях переплата за довгостроковими позиками доходить до 0.7-1% в день.

  ПриватБанк пропонує позики на 48 тижнів з поступовим погашенням. Повертати заборгованість клієнтові доведеться рівними платежами кожен мсяц. До оформлення заявки допускаються громадяни України у віці від 21 року, які мають постійну реєстрацію в Україні і джерело доходу. Зарплати позичальника повинно вистачати для погашення позики і витрат на поточні потреби.

  За якими документами можна отримати позики на 48 тижнів?

  Відповідь: Для оформлення заявки на позику зазвичай потрібно тільки паспорт. Деякі компанії просять надати номер іншого стандартного документа, що посвідчує особу. Таким документом може бути водійські права, ІПН, пенсійне посвідчення (обов’язково надається непрацюючими пенсіонерами).

  Чи можна взяти позики на 48 тижнів з поганою кредитною історією?

  Відповідь: Ні. Якщо кредитна історія дуже погана і мікрофінансові організації відмовляють в наданні грошей, то отримати довгостроковий позику не вдасться. Перш ніж звертатися за мікрокредитом, пройдіть програму виправлення кредитної історії в Манівео або Дінеро. Тільки після поліпшення кредитного рейтингу подавайте заявку на довгостроковий кредит. В цьому випадку шанс на позитивне рішення підвищиться.

  Який спосіб отримання вибрати при позиці на 48 тижнів?

  Відповідь: Зазвичай позичальники вважають за краще отримувати такі суми готівкою в офісі. Якщо говорити про дистанційні способи отримання, то оптимальний варіант – переклад на банківську карту. Комісія при видачі позики відсутня, а гроші надходять на картку моментально.

  Перед вибором цього варіанту потрібно уважно вивчити вимоги організації до банківської карти позичальника і перевірити, чи відповідає ваш пластик пред’явленим стандартам.