Позики на 24 тижні – отримаєте швидко і без перевірок

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Зміст статті

  Вигідні позики на 24 тижні ви знайдете на нашому сайті. Тут відомі компанії і нові кредитори пропонують позики на найвигідніших умовах: низькі процентні ставки, тривалі терміни, великі суми, зручні способи погашення. Позики без перевірки кредитної історії на карту і рахунок в банку.

  Вам буде цікаво: Мікропозика під 0% на 55 днів

  Ми гарантуємо високий відсоток схвалення кожної заявки. Позитивне рішення зможуть отримати навіть клієнти з поганою кредитною історією. Просто заповніть коротку анкету-заяву і отримаєте гроші на карту через 5 хвилин після схвалення. Позики видаються в цілодобовому режимі миттєво і без відмови

  Хто видає кращі позики на 24 тижні?

  Мало хто організації готові запропонувати позики на 24 тижні. Оптимальні умови видачі та погашення пропонує компанія МореГрошей, в якій можна отримати гроші в борг до 50 тис. грн. Для нових позичальників компанії є обмеження по сумі – до 25 тис., Але вже після 1-го погашеного позики можна вибрати будь-яку суму.

  Позики на 24 тижні погашаються однаковими аннуїтетнимі платежами кожні 2 тижні. Така періодичність платежів набагато зручніше, ніж щотижневе погашення, але не таке зручне, як щомісячне. Позичальникові доведеться звикати до такого формату оплати.

  МореГрошей видає позики з 18 років. Клієнт повинен бути громадянином України, мати постійний дохід і прописку в будь-якому регіоні країни. Перевага організації в тому, що вона пропонує відразу кілька способів оформлення позики:

  Клієнт може подати заявку в інтернеті, самостійно заповнити анкету, вибрати потрібний спосіб отримання і підписати договір, не виходячи з дому.
  Клієнт може прийти в офіс, відповісти на питання співробітника, дочекатися рішення, підписати договір і отримати гроші готівкою в касі.

  Кожен клієнт сам вибирає потрібний йому варіант оформлення. Офіси МореГрошей є далеко не в кожному місті. В основному вони представлені в столицях регіонів, найбільших населених пунктах країни. Отримати гроші в інтернеті може позичальник з будь-якого міста України, навіть якщо в ньому немає офісів компанії.

  Для зручності погашення кредитор пропонує масу способів оплати: онлайн-погашення в інтернеті через особистий кабінет, міжбанківський переказ, платіж через термінали ПриватБанку.

  Питання та відповіді по позикам

  Чи потрібні довідки про дохід для позики на 24 тижні?

  Відповідь: Якщо ви плануєте отримати довгостроковий мікропозик на 24 тижні, вам знадобиться тільки паспорт. Для пенсіонерів другим обов’язковим документом є пенсійне посвідчення. У рідкісних випадках кредитор просить додаткові документи, що засвідчують особу: ІПН, водійські права.

  Чи можна отримати позики на 24 тижні з низьким кредитним рейтингом?

  Відповідь: Коли вам відмовляють в наданні позики до зарплати, очевидно, що заявку на довгостроковий мікрокредит теж відхилять. У цьому випадку правильним рішенням буде пройти програму поліпшення або виправлення кредитної історії. Вона є у компанії Манівео, ШвидкоГроші, КредітАп і деяких інших організацій.

  За програмою позичальнику видають 4 гарантованих мікрокредиту один за одним після погашення попереднього. Позичальник повинен погасити всі позики без прострочень і без можливості дострокового погашення. Якщо клієнт пройде всю програму без порушень, кредитор відправить дані про погашених позиках в Бюро кредитних історій. Позитивні оцінки піднімуть кредитний рейтинг позичальника і він зможе отримати схвалення від інших організацій.

  Потрібні 15 тис. гривень в борг, що вигідніше: займ на 24 тижні або до зарплати?

  Відповідь: Ставка за позиками до зарплати в 2-4 рази вище, ніж за довгостроковими мікрокредитів, але за рахунок тривалого терміну підсумкова переплата буде більше в 3-5 разів. Якщо ви можете погасити позику із зарплати, краще брати короткостроковий мікрокредит, ніж довгостроковий. Це буде набагато вигідніше.