Позика на картку ПриватБанка. Де отримати швидше і дешевше всього?

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Зміст статті

  ПриватБанк є найбільшим емітентом банківських карт в Україні. Власниками кредитного і дебетового пластика від одного з найбільших і надійних банків країни є мільйони росіян.
  Які картки випускає банк? На які з них можна отримати мікропозику? Які організації готові видати швидкий і недорогий мікрокредит? Чому гроші можуть затриматися і зовсім не дійти до адресата? Де знайти реквізити ПриватБанку?

  На яку картку ПриватБанка можна отримати позику?

  Кредитна організація випускає переважно іменні банківські картки платіжних систем VISA і Mastercard. В арсеналі банку є як кредитні, так і дебетові карти, бонусні, зарплатні тощо Розглянемо випускаються банком картки, їх основні переваги та можливість отримати позику грошей.

  Також Вам буде цікаво дізнатися, що кредит це……

  Назва пластикаТип / Платіжна системаСпеціалізаціяПеревагиПідходить для позики?
  УніверсальнаКредитна, дебетова, Mastercard StandartОплата покупок і послуг, повернення грошових коштів за рахунок бонус+30% — у партнеровТак
  Універсальна GoldКредитна, дебетова, VISA Classic/ Mastercard StandartОплата покупок і послуг, повернення грошових коштів за рахунок бонус+30% — у партнеровТак
  Картка для виплатДебетовая, VISA Classic/ Mastercard StandartБонусна програма бонус+Зняття особистих коштів в банкоматі під 0%Так
  Іменна зарплатна карткаДебетова / с овердрафтом, VISA Classic / Mastercard StandardВидається для перерахування зарплатиБонусна програма з подарунками та призамиТак

  ПриватБанк випускає величезну кількість різних карт і практично всі з них підходять для оформлення позики, крім віртуального пластика.

  Хто може дати позику на картку ПриватБанка?

  Видати займ на картку ПриватБанка може практично кожна мікрофінансових організація, що надає дистанційні мікропозики в інтернеті. Серед таких компаній можна виділити: MoneyVeo (3 причини взяти кредит в MoneyVeo), Єврогроші, Море Грошей – ця компанія є в нашіх пропозиціях, MyCredit, Ccloan та інші.

  Процес оформлення дистанційного інтернет-позики дуже простий. Клієнт повинен вибрати необхідну суму і термін, заповнити детальну анкету, пройти додаткові перевірки, якщо це потрібно, прив’язати банківську карту до аккаунту і відправити анкету на розгляд.

  Прив’язка банківської карти за своїм принципом нагадує стандартну оплату покупок в інтернет-магазині. Позичальник повинен вказати реквізити картки, її номер, термін дії, cvc-cvv2 код, ім’я та прізвище латинськими літерами.

  Слідом компанія резервує на рахунку карти будь-яку суму в межах 10 гривень. Після цього позичальнику приходить смс-повідомлення від мобільного банку з кодом підтвердження оплати зазначеної суми за такими-то реквізитами. Клієнтові потрібно вписати код підтвердження в спеціальне поле на сайті і погодитися зі списанням зазначеної суми.

  Таким чином відбувається «прив’язка карти» до аккаунту. Насправді цим дією позичальник дає мікрофінансової організації право на безакцептне списання заборгованості за позикою в будь-який момент.

  Середній час розгляду заявки займає від 1 хвилини до 1 години в залежності від обраної компанії. Щоб отримати найшвидший займ на картку ПриватБанку, клієнту краще вибирати ті організації, які мають скоринг-програми перевірки і автоматизований процес обробки заявок. У таких компаніях розгляд триває не більше 2-х хвилин, а гроші відправляються відразу ж після підписання договору кодом АЦП з смс-повідомлення.

  Що робити, якщо позика схвалили, а гроші не дійшли?

  По-перше, не потрібно панікувати і «бити на сполох» раніше, ніж через 3 дні після схвалення заявки і відправки грошей компанією-кредитором. Максимальний термін зарахування грошових коштів на банківські картки при сторонньому перекладі становить 3-5 робочих днів. При зверненні в банк або МФО з питанням «де мої гроші?» Раніше, ніж через 3-4 дні, ви отримаєте відворот поворот.

  Багато що тут залежить і від типу платіжної системи банківської карти. Наприклад, моментальне зарахування коштів підтримують тільки карти VISA зі статусом не нижче Classic. І навіть для них максимальний термін зарахування встановлено в 3 дня.

  На пластик Mastercard Standart і вище гроші зазвичай зараховуються протягом 10-30 хвилин. Тут часто бувають затримки, до 24-х годин.

  Найдовше гроші йдуть на картки Maestro. На них надходження коштів доходить зазвичай через 12-36 годин.

  Якщо максимальний термін зарахування коштів на банківську карту закінчився, а грошей на неї до сих пір немає, причин цьому може бути кілька:

  В анкеті ви вказали реквізити чужий банківської карти, наприклад, одного або батька. В такому випадку позику на карту ВТБ 24 вступить і повернеться назад на рахунок мікрофінансової організації. ПІБ власника банківської карти / рахунку завжди повинно співпадати з ПІБ позичальника. В іншому випадку банк не може зарахувати гроші, якщо не збігаються дані і відправляє їх назад відправнику.
  Банківську карту заблокували через сумнівних транзакцій, на прохання клієнта і т.д. В цьому випадку гроші, відправлені за номером картки, не дійдуть до пластика і будуть відправлені банком назад.
  Судові пристави наклали арешт на рахунки позичальника, чому баланс пластикової карти пішов в мінус на суму арешту. А якщо у клієнта не підключений мобільний або СМС банк, він про це не дізнається, поки не перевірить баланс картки або не заходить в інтернет-банк. Таке часто трапляється з клієнтами, які мають прострочену заборгованість за кредитами і судові рішення про стягнення заборгованості в примусовому порядку. Судові пристави просто заарештовують рахунки і всі кошти на них на суму боргу. Природно, коли позика потрапить на заарештовану карту, гроші моментально підуть в ФССП для оплати заборгованості по виконавчому провадженню.
  Кредитна організація відправила грошові кошти не відразу після схвалення заявки. Таке трапляється часто-густо, особливо в компаніях, де всім «заправляють» живі співробітники і велика ймовірність «людського фактора» (забув, не встиг і т.д.) Часто мікрофінансові організації спеціально затримують переклад, щоб заробити більше грошей, адже в багатьох з них відсотки за позикою нараховуються з моменту підписання договору, а не з моменту фактичного отримання грошей позичальником.

  Те, куди потрібно звернутися за роз’ясненнями про причини тривалої відсутності грошових коштів на карті, залежить від причини ненадходження коштів.

  Якщо пішов 4-5 день, а позику на картку так і не прийшов, спочатку потрібно зайти в особистий кабінет інтернет-банку і перевірити, чи немає арешту, заборон і т.д. Якщо все добре, другим кроком стане звернення в службу підтримки мікрофінансової організації.

  Позичальнику потрібно детально описати проблему, надати скріншот з історією останніх операцій по карті з інтернет-банку, щоб підтвердити, що гроші не надійшли на картку. Після цього потрібно вимагати від мікрофінансової організації підтвердження відправки грошових коштів.

  Якщо кредитна організація надасть такі докази, потрібно звернутися разом з ними у відділення банку, де була випущена картка і зажадати роз’яснення у будь-якого співробітника. Швидше за все, нічого виразного він не скаже, тому потрібно буде писати претензію.

  Операціоніст видасть бланк для звернення, в якому потрібно чітко описати те, що трапилося, навести докази. Після цього потрібно отримати в банку офіційну виписку по картрахунку за останній місяць. Він може знадобитися для звіту перед мікрофінансової організацій, як офіційне підтвердження того, що гроші не були одержані позичальником.

  Де подивитися реквізити ПриватБанка для отримання позики на рахунок?

  Якщо у вас відкрита картка, яка не підходить для отримання дистанційного позики за номером картки, ви завжди можете отримати на неї гроші, вибравши переклад за номером рахунку. Кожна банківська карта прикріплена до розрахункового рахунку. Якщо вибрати зарахування позики на банківський рахунок, гроші надійдуть на будь-яку карту, навіть моментальної видачі. Різниця між цими способами лише в тому, що гроші на рахунок будуть йти набагато довше. Середній час зарахування складає 2 дні, максимальний – 5 днів.

  Вибравши цей спосіб отримання мікропозик, клієнт повинен буде дізнатися реквізити ПриватБанка, а також номер рахунку. Дізнатися номер рахунку, можна зателефонувавши на гарячу лінію кредитної організації, в особистому кабінеті інтернет-банку, в мобільному додатку, в відділенні.

  Реквізити банку найпростіше дізнатися через інтернет на офіційному сайті Privat24.ua