Позика грошей онлайн на карту без відсотків – кращі варіанти

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Зміст статті

  На нашому сайті зібрані всі мікрофінансові організації, в яких можна отримати позику грошей онлайн на карту без відсотків. Порівняйте вимоги до позичальників, умови кредитування, способи погашення, виберіть кращий займ і подайте моментальну заявку прямо зараз. Вкажіть ваші дані в короткій анкеті і отримаєте рішення за лічені хвилини. Гроші відправлять на карту миттєво після схвалення.
  Без відсотків дають в борг Манівео, КФ, Море Грошей в рамках акцій для нових позичальників.

  Процес оформлення онлайн позики

  Процес отримання дистанційного мікропозик в корені відрізняється від процедури отримання грошей готівкою. Визначившись з кредитором, позичальник вибирає суму і термін, через який зможе повернути заборгованість в повному обсязі.

  Далі заповнюються загальні дані для реєстрації особистого кабінету (ПІБ, номер телефону, електронної пошти). На зазначені контакти приходить повідомлення з кодом. Його позичальник вписує в спеціальне поле і отримує доступ до особистого кабінету.

  Тут він заповнює анкету на отримання позики. В анкеті вказує дані паспорта, відомості про роботу, іншу персональну інформацію. Слідом вибирає спосіб отримання позики. Найоптимальніший варіант – карта.

  Гроші прийдуть швидко і без проблем, але спочатку потрібно прив’язати пластик до особистого кабінету. Для цього позичальник вказує реквізити картки, підтверджує списання невеликої суми до 10 грн. Завдяки цій процедурі здійснюється моментальне зарахування позики на пластик, але є і мінуси. Кредитор отримує право на безакцептне списання суми заборгованості в дату погашення і після неї, якщо є прострочення.

  Після прив’язки позичальник відправляє анкету на розгляд. Середній час очікування рідко перевищує 1-2 хвилини. Якщо заяву схвалено на телефон приходить повідомлення з кодом АЦП.

  Тут позичальник повинен прочитати договір позики і вписати код з СМС-повідомлення під текстом індивідуальних умов. Цією дією він буквально підписує договір в інтернеті.
  Відразу після цього кредитор відправляє гроші на карту.

  Які карти підійдуть для оформлення позики?

  Щоб отримати гроші на банківську карту, вона повинна відповідати мінімальним вимогам кредитора. У кожної компанії свої вимоги, але є негласний список загальних правил для карт:

  Підійде банківська карта платіжної системи VISA або Mastercard.
  На карті повинні бути зазначені ім’я та прізвище позичальника, який подає заявку. Не допускається подання банківських карт родичів, знайомих і друзів. В цьому випадку гроші не дійдуть до адресата і будуть відправлені банком назад в МФК.
  На карті повинен бути позитивний залишок не менше 10 грн. Це потрібно для успішної реєстрації пластика в особистому кабінеті.
  Підійде картка, прив’язана до телефону клієнта. Вона повинна бути підключена до СМС-банку і мати 3D-Secure.
  Карта не повинна бути на умовах передплати, подарункової, віртуальної. Чи не підходять картки Electron

  Позика грошей онлайн на карту без відсотків – де взяти?

  Безвідсоткову позику – це мікрокредит, який видається на певний термін, але без нарахування відсотків, тобто, безоплатно. Отримавши таку позику, клієнт повинен повернути стільки ж грошей, скільки взяв в борг.

  Наприклад, якщо він отримав позику в 5000 грн. на 10 днів, то через зазначений термін повинен повернути ті ж 5000 гривень. Ніяких відсотків в цьому випадку нараховано не буде, тому що займ безпроцентний.

  Найчастіше такі мікрокредити пропонують в обмежений період часу, коли проводиться відповідна акція. Є компанії, які пропонують безкоштовні мікропозики своїм новим клієнтам завжди: Манівео, КФ, Єврогроші. Всі 3 компанії пропонують позики під 0% в день. Акція діє тільки для нових позичальників. Постійні клієнти отримають гроші на стандартних умовах.

  У кожній компанії є дострокове погашення з перерахунком відсотків, продовження позики. Щоб збільшити шанси на позитивне рішення по безпроцентному займу, краще подати заявки відразу в усі 3 організації.