Взяти позику через інтернет – швидко, доступно і надійно!

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті
  creditФінансові організаціїневід’ємна частина нашого сучасного життя. Брати кредити на великі покупки, ремонт або відпустку давно стало нормою. Але що робити, якщо потрібна сума невелика і потрібно в найкоротші терміни? У цій ситуації на допомогу приходять мікрофінансові організації (МФО). Можливість отримати гроші просто, швидко і не виходячи з дому приваблює все більшу кількість людей. На що ж варто звернути увагу при оформленні позики?

  Важливі фактори при оформленні позики

  Головні критеріїце сума позики, його термін і процентна ставка. В МФО «Credit365» при першому зверненні Ви можете взяти до 7 000 гривень на термін до 30 днів. За допомогою кредитного калькулятора на сайті Ви можете відразу відстежити суму переплати в залежності від часу користування мікрокредитом, що дозволяє вибрати оптимальні умови. Спочатку базова процентна ставка становить 1,5% в день. Але її розмір можна зменшити, скориставшись спеціальною пропозицією для нових клієнтів. Так, активувавши промокод, ставка може скоротитися до 0,5% в залежності від суми та строків позики. Подібні акції проводяться регулярно і дозволяють клієнту істотно заощадити.
  Ознайомитися з умовами, що Ви можете не тільки на сайті компанії, але і в офіційних групах Credit365 у соціальні мережі Вконтакті. А якщо підписатися на розсилку, Ви зможете першими дізнаватися про найсвіжіші пропозиції та отримувати унікальні промо-коди, що дозволяють оформити позику на максимально вигідних умовах. Зробити ж це Ви з легкістю можете у Вашому особистому кабінеті або на головній сторінці сайту. Великою популярністю користується такий тип акцій як «кредитні канікули», за яким протягом певного терміну відсотки за користування кредитом не нараховуються.
  На відміну від банків і інших МФО, Credit365 не вимагає величезного пакету документів та поручителів. Вам не доведеться проходити через систему співбесід, заводити спеціальні картки або рахунку, відвідувати офіси, вказувати акаунти в соціальних мережах, щоб отримати гроші. Ніяких небажаних дзвінків Вам або Вашим близьким, Вам взагалі не доведеться залишати контакти знайомих. Таким чином, ніхто не дізнається про те, що Вам потрібні гроші. У будь-який момент часу Ви можете подати онлайнзаявку на отримання позики. Достатньо мати паспорт, працює інтернет і банківську карту або ж номер рахунку. Розгляд заявки, як правило, проходить у найкоротші термінипротягом 30 хвилин. Так само оперативно відбувається і зарахування грошей на рахунок. Швидкість прийняття рішення та його виконання є дуже важливим критерієм при виборі МФО.
  Таким чином, вже при першому зверненні до МФО «Credit365» Ви отримуєте можливість вигідно оформити позику, заощадивши при цьому свій час і сили. Але в житті трапляється всяке: не виплатили вчасно зарплату, виникли непередбачені витрати, відключили інтернет, в кінці кінців. Як наслідок, Ви не змогли вчасно оплатити кредит. Зазвичай в таких випадках позичальника штрафують. Ми ж даємо нашим клієнтам можливість уникнути штрафних санкцій за рахунок функції пролонгації (продовження) позики, яка доступна до 15 дня прострочення.

  Плюси повторного звернення до МФО Credit365

  МФО «Credit365» завжди намагається піти назустріч клієнтам. Тому вже при повторному зверненні розмір ставки знижуєтьсяз 1,5% до 1% в день.
  Хочеться відзначити, що МФО, що працюють через інтернет, є зручним і якісним сервісом. Доступні умови, можливість оформити заявку в будь-якому місці і в будь-який час, швидкість прийняття рішеннявсе це часто приходить на виручку в самих різних життєвих ситуаціях. А регулярні спеціальні пропозиції та акції, якщо ними вміло скористатися, дозволяють брати позику на максимально вигідних умовах.