Поповнення рахунку київстар через Приватбанк (поповнити рахунок через банківську карту)

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  Власники мобільних пристроїв більше не зобов’язані купувати ваучери, щоб поповнювати свій рахунок Київстар, так як дана операція може бути здійснена через ПриватБанк, і, що важливо, для цього зовсім не обов’язково бути клієнтом банку. Крім того, номер, на який здійснюється переказ грошей, не повинен неминуче порядку мати прив’язку до картки банку. Тепер кожен може поповнювати собі рахунок оператора Київстар, не покидаючи стіни рідного дому.

  Методи поповнення рахунку в Приватбанку:
  Існує кілька способів переказу коштів на рахунок Київстар через ПБ. Можна відправитися у філію банку, відшукати термінал або скористатися банкоматом. Проте куди зручніше зайти на сайт Інтернет-банкінгу Приват24, відшукати інші онлайн-термінали, або ж встановити собі мобільний додаток. Закидаючи гроші на рахунок оператора Київстар через ПриватБанк за допомогою будь-якого з перерахованих вище способів, будуть включені всі тарифи, як і при переведенні грошей за допомогою скретч-карти.

  Поповнення рахунку Київстар в онлайн-режимі, як і кредит-онлайн
  Негайне поповнення через карту банку можливо завдяки послуг Приват24. Авторизуйтесь в програмі і на основній сторінці виберіть меню поповнення, заповніть кожне пусте поле. Крім того, можна перейти за адресою Усі послуги — Послуги зв’язку — Поповнення телефону. Введіть ваш номер, кількість одиниць валюти для поповнення і номер картки, з якої буде зроблена транзакція.

  Буде цікаво: Як перевірити баланс картки ПриватБанку?

  Користуючись Інтернет-терміналом, що функціонує 24 години на добу, кожен клієнт Приватбанку може закинути гроші на номер Київстар без обов’язкових реєстрацій і додаткових комісій. Послуги доступні абонентам за контрактом, так і тим, хто використовує передоплату. При внесенні грошей треба ввести номер, суму коштів і клікнути на кнопку оплати. У виниклому вікні потрібно вписати дані картки, серед яких також і CVV код. Кілька миттєвостей і фінанси вже на Вашому рахунку.
  Подібні дії повинні бути вчинені при поповненні номери Київстар через Privatbank Secure.
  Поповнення рахунку мобільним пристроєм

  Карта ПБ дозволяє поповнювати рахунки Київстар навіть без наявності доступу до Всесвітньої мережі, єдине, що потрібно в такому випадку – мобільний зв’язок. Відіславши SMS на номер 10060 (текст — pay11+1111+0971234567; 11 є сумою, 1111 – кінцевими цифрами карткового номери, номер повинен бути введений, природно, Ваш персональний).

  Тим, хто користується програмою SMS-банкінгу, потрібно обрати пункт «Поповнити телефон», вказати номер і суму поповнюваних коштів.

  Поповнення рахунку в банкоматі і терміналі
  Поза залежності від того, чи виникло у абонента Київстар карта ПБ, такий спосіб поповнення підійде кожному. Варто тільки на екрані терміналу відшукати пункт «Київстар», після чого піти системним підказок. Вносити кошти можна як за допомогою готівкових, так і списуючи їх з банківської карти.
  Щоб провести подібну операцію в банкоматі, знайдіть пункт «Оплата послуг мобільного зв’язку», після чого визначите оператора, далі – як і в попередніх випадках. Грошики будуть на вашому рахунку після закінчення 120-180 секунд.

  admin

  Експерт з видачі грошей у борг