Переваги отримання грошей в борг на банківську картку

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  Гроші в борг можна отримати двома способами: готівкою або на банківську картку, переваги є у кожного з них. Але плюсів у перерахуванні позикових коштів на пластикову карту набагато більше, і часто клієнти про них навіть не здогадуються.

  Всі грошові операції, що здійснюються з використанням картки, легко відстежувати і контролювати. За допомогою інтернет-банку легко убезпечити себе від необдуманих витрат.

  Безпека зберігання грошей на картці не раз себе виправдала. Безготівкові кошти набагато складніше вкрасти, а при пропажі карти, рахунок завжди можна заблокувати.

  Грошима з картки легко оплатити інтернет-покупки. А поїхавши в подорож, можна розплатитися карткою в будь-якій країні, не змінюючи гроші на місцеві.

  Для особливо делікатних: пластикова картка ще й більш гігієнічна, адже гроші проходять через величезну кількість не завжди чистих рук.

  Карту зручно носити в кишені або сумочці, вона повністю замінює купюри і монети. Довіряючи комусь із близьких свої гроші, можна зробити другу карту з доступом до рахунку. Таким чином ви ще й будете знати, на що витрачає гроші ваша дружина.

  Відсутній ризик отримати фальшиву купюру. А ймовірність повернення коштів при обрахуванні в магазині виростає на 100%.

  admin

  Експерт з видачі грошей у борг