Переваги картки «Прозора», що надається банком “Райффайзенбанк Аваль”.

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  В результаті того, що фінансова організація Райффайзенбанк Аваль змогла здійснити розробку у сфері кредитування, що містить прозорі умови для клієнта, найменування кредитки «Прозора» цілком себе виправдовує. Така послуга по кредитуванню дуже зручна у процесі оформлення позики і її погашення, а також проста в експлуатації.

  Що необхідно для отримання банківської карти «Прозора»?
  Щоб обзавестися банківської картою, що містить оптимальні умови кредитування, клієнт зобов’язаний надати паспорт, що підтверджує громадянство України і ідентифікаційний номер платника податків. Може знадобитися довідка із зазначенням розміру заробітку. Діапазон віку для отримання кредиту – 21-55 років. Здійснення оформлення кредитки відбувається у філіях Райффайзенбанк Аваль, однак подати заявку можна у Всесвітній павутині, пройшовши реєстрацію на веб-сервісі даного банку. Одержавши картку, перед вами постає питання її активації, що можна зробити, скориставшись банкоматом або платіжним терміналом, попередньо ввівши PIN-код. Не можна активувати кредитку, проводячи безготівковий розрахунок в магазині. Надходження грошей на банківський рахунок відбувається протягом однієї доби, після чого вона готова до застосування.

  Скільки коштує послуга оформлення та обслуговування кредитки «Прозора»?
  Картка «Прозора» оформляється і обслуговується протягом року безкоштовно. Оскільки нарахування відсотка відбувається тільки під час використання готівки, що перебуває на карті, її можна мати при собі як джерело додаткових фінансових коштів.
  Де і як можна переводити кошти, що знаходяться на кредитці «Прозора»?
  Процес зняття готівки можна провести в різних банкоматах, незалежно від того, в якій країні знаходиться власник кредитки «Прозора». Пред’явивши паспорт разом з картою, цілком реально отримання готівки та в касах банку Аваль без нарахування відсотка за послугу.
  Який відсоток стягується за процедуру зняття грошей з карти «Прозора», якщо скористатися банкоматами інших банків?
  При переведенні в готівку коштів знімається 3% і ще 15 гривень крім того, однак, якщо користуватися послугами інших банків, то додатково стягується їх комісія.
  Ліміт кредитування
  Кредитний ліміт становить суму трьох середніх зарплат, граничний ліміт дорівнює 50 000 грн. Рішення про його нарахування приймає спеціальний комітет, при цьому значення надається наступним факторам: величина доходу, рід заняття, стаж, склад сім’ї, обов’язково наявність контактних телефонів.
  Пільговий період
  За умовами договору, власникам карт «Прозора» надається до 57 днів, коли на клієнтів поширюються пільги. Кредитний борг повинен бути погашений до 25 числа наступного місяця, якщо картою користуються вперше. Далі потрібно погашати кредит до 20 числа, щоб уникнути нарахування відсотків.
  Погашення кредиту
  Виплати за процентною ставкою для користувачів карти – 40,8% у рік. Граничний термін для погашення кредиту за потреби можна продовжити, здійснивши переоформлення картки. Сума, яку необхідно вносити щомісячно, уточнюється за допомогою повідомлень, що приходять на телефон, також можна адресуватися на гарячу лінію банку.
  Наслідки прострочених платежів
  Умовами договору не передбачається накладення штрафів та пені за несвоєчасну оплату. У разі неможливості своєчасно погасити борг по кредиту за поточний місяць, це можна зробити пізніше, попередньо поставивши до відома працівників банку і утачнів суму оплати по кредиту і суму додаткових відсотків. Щоб уникнути заборгованості можна підключити послугу, запропоновану банком Аваль, яка в авторежимі знімає потрібну суму з карти при отриманні зарплати або пенсійних відрахувань.
  Чи можна застосовувати кредитку «Прозора» як дебетової картки?
  На відміну від дебетової картки, на кредитку не нараховується додатковий відсоток за зберігання на ній грошей, тому картка «Прозора» не використовується як дебетова.
  Як покласти гроші на карту «Прозора».
  Для поповнення картки «Прозора» існують різні методи: використовуючи мережу Інтернет, можна перевести фінанси з однієї карти на іншу; можна використовувати термінали, або адресуватися в касу існуючих відділень Райффайзенбанк Аваль, пред’явивши паспорт і саму кредитну картку. У менеджера можна дізнатися, як проходять платіжні операції під час застосування карти.
  Порівняння переваг і недоліків кредитної картки «Прозора».
  Вагомим плюсом у використанні кредиток є істотний пільговий період, на відміну від традиційних видів кредитування. Оскільки Райффайзенбанк Аваль володіє значною мережею банкоматів, перевести в готівку грошові кошти можна досить швидко і в будь-який відповідний момент. До недоліків можна віднести обмежену суму кредиту для власників картки.