Переваги і недоліки кредитної золотої картки від Альфа-Банку

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  Все більшої популярності набирає кредитна картка Gold від Альфа-Банку. У даній статті ми розберемося, у чому її переваги. Отже, головні переваги кредитки Gold:

  · мінімальний відсоток за зняття кредитних коштів;
  · оформити картку можна абсолютно безкоштовно;
  · online оформлення (для того щоб отримати кредитку, не потрібно їхати у відділення банку і чекати своєї черги);
  · річне безкоштовне обслуговування (далеко не всі банки пропонують безкоштовне обслуговування);
  · володар карти Gold має безліч різних привілеїв (наприклад, власників такої картки обслуговують поза чергою);
  · працівники доставлять картку у будь-який куточок країни, не стягуючи за це плату;
  · на дебетовій картці збільшується прибуток (12% річних від залишку);

  Однак, незважаючи на всі переваги, є й негативні моменти:

  · у разі якщо платіж на кредитку не був здійснений в зазначені терміни, володаря такої карти чекає чималий штраф;
  · великий відсоток виплат.

  Оформлення карти

  Для того щоб отримати кредитку, достатньо надати ідентифікаційний код та документ, що підтверджує особу (паспорт). Довідка про доходи також бажана. При оформленні та наданні документа, який підтверджує дохід, необхідно вписати контактні дані роботодавця.
  Мабуть, це одна з небагатьох кредиток, яку можна оформити всього за п’ять хвилин (онлайн-оформлення через Інтернет). Завдяки такій системі оформлення, ви не витрачаєте свій час на поїздку і вичікування черг в банку, що дуже зручно.
  Після подачі онлайн-заявки, комітет винесе рішення протягом п’яти – десяти хвилин. Після схвалення, карта буде доставлена абсолютно безкоштовно в будь-яку точку країни. Кредитка виявиться у вас вже через 24 години після її оформлення. Додатково активувати її не доведеться.

  Чи потрібно платити за те, щоб зняти гроші?

  Незалежно від того, де і скільки ви знімаєте грошей, плата за послугу однакова. Для того щоб здійснити операцію через касу/банкомат, з особового рахунку буде списано 4% (не менше п’яти гривень).
  Варто відзначити, що відсоток, який необхідно буде заплатити (його знімуть з рахунку) є одним з найнижчих на Україні (інші банки встановлюють відсоток набагато вище). Це при тому, що Альфа Банк не має партнерів.
  При оформленні кредитної картки клієнту пропонують два варіанти. Перший варіант оформлення полягає в тому, що користувач може знімати гроші в банкоматах, не сплачуючи відсоток, але при цьому він позбавляється пільгового періоду. Другий варіант оформлення – є пільговий період, але при знятті доведеться платити певний відсоток (сума його становить не менше п’яти гривень).
  Тому, оформляючи кредитку, слід визначитися, що для вас важливіше – безвідсоткове зняття коштів або пільгові переваги.

  Кредитний ліміт

  Грошовий ліміт, який надасть банк, залежить не тільки від кредитної історії власника, але і від доходів. Тому, щоб отримати більший ліміт, рекомендується пред’явити документ, що підтверджує ваш дохід.
  Варто відзначити, що наданий грошовий ліміт може бути змінена. Від чого це залежить? Підвищення ліміту або його зменшення в чому залежить від того, наскільки активно ви використовуєте карту, а також від того, просрочиваете ви її чи ні. Якщо спостерігаються прострочення, банк може зменшити ліміт, рамки якого складають: 500 гривень – 75 000 гривень.
  Щоб отримати кредитку, папір, в якій вказаний ваш дохід за рік, можна і не надавати. Проте її наявність/відсутність впливає на розмір грошового ліміту.

  В який термін потрібно віддати взяті гроші в кредит, щоб не платити відсоток?

  Банк надає користувачеві грошовий ліміт строком на п’ятдесят п’ять календарних днів. Якщо ви зняли гроші або розплатилися карткою в магазині не першого числа, а, наприклад, 15-20, то погасити кредит необхідно (або внести мінімальний платіж) до 25 числа наступного місяця. Наприклад, якщо ви взяли гроші 15-20 вересня, то до 25 жовтня потрібно провести оплату відсотка/всієї суми, а якщо зняли кошти першого вересня, то необхідно внести оплату все одно до 25 жовтня.
  Якщо оплата взятої суми була проведена до 25 числа, то відсоток не наростає.

  Де можна зняти готівку?

  Зняти з картки гроші можна в будь-якому банкоматі країни. При бажанні їх можна отримати в касі банку (при цьому необхідно мати при собі паспорт або права).
  Що стосується комісійного відсотка вартості зняття, то він абсолютно однаковий. На нього не впливає кількість знімаються засобів та банкомат, в якому здійснюють цю операцію.

  Як погашати кредит?

  Базова процентна ставка становить 36% річних (3% в місяць). До 25 числа необхідно внести відсоток, а потім решту суми. Мінімальний платіж становить 7% від заборгованості плюс відсотки.

  Прострочення

  Якщо до 25 числа не був внесений обов’язковий платіж, то з клієнта знімається 50 гривень (штраф). Але якщо через п’ять днів після прострочення не був внесений обов’язковий платіж, то накладається повторний штраф, його сума становить 150 гривень.
  Після внесення грошей на картку спочатку списуються штрафні нарахування, потім-відсотки, а вже після сума заборгованості.

  Використання кредитки як дебетової картки

  Картку Gold дуже зручно використовувати для зберігання власних коштів. Гроші не тільки зберігатися, але і примножуватися (12% річних від суми).

  Як покласти гроші на кредитку?

  Покласти гроші на картку можна кількома способами:

  · в банкоматі (для цього потрібно натиснути «Додаткові послуги»);
  · через Інтернет (на офіційному сайті цього банку);
  · через пошту («Укрпошта»);
  · у будь-якому відділенні банку.