Переказ грошей на картку Приватбанку

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  Раніше для того, щоб передати гроші рідним людям в інше місто або за кордон, доводилося брати квиток на поїзд або відправляти посильного, що було вкрай небезпечним.

  На сьогоднішній день стрімкий розвиток інтернет технологій та банківської справи дає змогу здійснити грошовий переказ протягом декількох хвилин. Для цього потрібно просто знати номер картки одержувача і перерахувати гроші на картку одним з обраних способів.

  Які це способи? Розглянемо докладно.
  Способи переказу коштів на картку Приватбанку
  Якщо у Вас є картка від Приватбанку, Ви без проблем зможете переказати кошти іншому власнику карти, використовуючи один із способів:
  1. Переказ коштів на картку Приватбанку з МТС.
  2. Скориставшись банкоматом або терміналом самообслуговування.
  3. За допомогою інтернет-банкінгу Приват24.
  4. Відправивши смс-повідомлення SEND111UAN+1111+CARD на короткий номер 10060. В даному повідомленні 111 – це сума коштів, що підлягають переведенню (грн.), 1111 – останні 4 цифри Вашої картки, а CARD – номер власника банківської карти, на яку здійснюється переклад коштів, складається з 16 цифр.

  Переказ коштів на картку Приватбанку допомогою терміналу самообслуговування.
  Термінал самообслуговування – прекрасне рішення для клієнтів, охочих отримати швидкий доступ до більшості банківських послуг, але у яких немає ні часу, ні бажання стояти в черзі до фахівців банку. Особливістю терміналу самообслуговування є можливість його використання, як клієнтами банку, так і особами, які не мають платіжної картки. Без наявності картки завжди можна поповнити мобільний телефон, інтернет і перевести кошти на картковий рахунок клієнта Приватбанку.

  Для цього достатньо мати під рукою лише мобільний телефон.
  Крок 1. Вибираємо меню “Поповнити картку”.
  Крок 2. Вводимо номер картки Приватбанку, на яку перераховуємо обрану нами суму коштів.
  Крок 3. Вказуємо суму платежу.
  Крок 4. Вносимо кошти готівкою або переводимо їх зі своєї картки Приватбанку.
  Після введення PIN-коду в терміналі самообслуговування перед Вами відкриється меню. Вибираємо пункт меню “Банківські операції”, “Грошові перекази”, а після – “Перекази з картки на картку”. Завершує операцію, слідуючи підказкам системи.

  Переказ коштів на картку Приватбанку допомогою інтернет-банкінгу Приват24.
  Швидкий переказ коштів на картку Приватбанку через інтернет-банкінг можливий одним з двох способів:
  1. Входимо в меню “сервіс”, потім вибираємо вкладку під назвою “Платежі”, після чого вибираємо опцію “Переказ на карту Приватбанку”. Далі заповнюємо нескладну форму, в якій вказуємо номер карткового рахунку отримувача коштів, вибираємо карту, з якої буде здійснено платіж, суму переказу та призначення платежу.
  2. Знаходимо вікно “Перевести” на головній сторінці Приват24. Вибираємо зі списку карт ту, з якої будемо здійснювати переказ коштів, вводимо у відповідне поле номер картки одержувача, вказуємо суму переказу і натискаємо на кнопку “Перевести”. У наступному вікні Ви побачите інформацію про власника картки, на яку здійснюється переклад, а також суму з урахуванням комісії. Перш, ніж перейти до наступного кроку, слід перевірити правильність введення інформації, а потім додати платіж у “Корзину”. Як правило, після цього гроші будуть відправлені одержувачу, але в деяких випадках, в цілях безпеки, може знадобитися введення одноразового паролю, який прийде на підв’язаний до аккаунту мобільний номер.

  За регламентом роботи Приватбанку, переказ коштів одержувачу здійснюється протягом трьох робочих днів, але в дійсності це займе всього кілька хвилин.

  Вам буде цікаво: Де срочно взяти гроши?

  Переказ коштів на картку Приватбанку допомогою МТС.
  Кошти на мобільному рахунку МТС сьогодні використовуються не тільки для розмов з друзями, але і для оплати покупок в інтернеті. Крім того, ці гроші абонент МТС завжди має можливість перевести в готівку. Допоможе їй у цьому спеціальний сервіс миттєвих платежів, що працює з багатьма операторами мобільного зв’язку по всьому світу. Номер мобільного телефону, в даному випадку, виступає в якості номера рахунку, який вказується в сервісі при здійсненні операції.
  За допомогою інтернет-банкінгу Приват24, переказати кошти на карту Приватбанку з рахунку LiqPAY можна швидко і дуже просто. Для цього необхідно зайти в Приват24, і в меню “Всі послуги” перейти на вкладку “Переклади”, підсвітивши “Переклад за номером телефону LiqPAY.com”.
  Але як бути, якщо жоден з вищеперелічених способів переказу коштів не дав бажаного результату? Не варто засмучуватися з цього приводу, Ви завжди можете звернутися в найближче до Вас відділення Приватбанку і попросити допомоги фахівця, або задати своє питання оператору через систему Приват24.

  admin

  Експерт з видачі грошей у борг