Отримати кредитну карту

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  Сьогодні отримати позикові гроші у банку і купити все, що хочеться, досить легко. Для цього вам не потрібно щоразу ходити за визначеною сумою до відділення банку і підписувати новий кредитний договір, достатньо просто отримати кредитну карту. Це цілком гідна заміна звичайному споживчому кредиту, в рамках лімітах і на певних умовах ви вільні розпоряджатися доступними фінансами на власний розсуд, не ставлячи банк до відома про те, куди збираєтеся витратити гроші.

  Зазвичай, щоб отримати кредитну карту, вам потрібно надати в вбрання фінансова установа довідку про доходи з місця роботи. На підставі цих даних також буде розрахований і що покладається вам щомісячний ліміт. У разі, скажімо так, гарної поведінки, після закінчення трьох місяців до одного року ви можете звернутися до кредитора з проханням про його збільшення. Якщо весь цей час ви не порушували умов і акуратно погашали всі заборгованості по кредитній карті, швидше за все, вам підуть назустріч і нададуть кредит на більш значну суму.

  Спочатку, як і при отриманні будь-якого кредиту, ви звертаєтеся в банк і подаєте пакет документів. Служба безпеки здійснюють перевірку наданих даних, а потім кредитор приймає рішення про видачу карти. Якщо в цьому банку у вас є ще карти, рахунок або вклад, перевірка пройде швидше.

  Отже, якщо ви часто здійснюєте покупки або оплачуєте послуги, як у звичайному житті, так і в мережі Інтернет, вам просто необхідно отримати кредитну карту. Крім того. у вас завжди буде можливість зняти додаткові готівкові кошти, якщо грошей не вистачає, наприклад, до зарплати.

  отримати кредитну карту

  При цьому ви повинні чітко розуміти, що всі гроші доведеться повертати, як і по звичайному кредиту. Ви можете виплатити всю суму разом до закінчення пільгового періоду, тоді банк не нарахує вам відсотки за користування. Якщо ж такої можливості у вас немає, то можна вносити кошти поступово, щомісяця до певного числа ви будете перераховувати банку мінімальний платіж, але в цьому випадку доведеться виплатити і відсотки.

  Як вже було сказано вище, цього можна уникнути, якщо погасити заборгованість протягом пільгового безпроцентного періоду. Однак будьте уважні, в більшості банків він надається тільки за умови безготівкового використання позикових коштів. Якщо ж вам знадобилися готівку, то відсотки на них будуть нараховуватися в кожному разі.

  Крім того, уважно прочитайте договір, якщо бажаєте отримати кредитну карту, особливо розділ про штрафи та комісії. Вам потрібно враховувати і подібні витрати, якщо ви раптом прострочив внесення мінімального щомісячного платежу. Також у разі крадіжки або втрати картки, вам потрібно буде сплатити комісію за призупинення всіх операцій та перевипуск кредитки.

  Борг по кредитній карті можна погасити декількома способами: через касу, банкомат з прийомом готівки або ж з іншого вашого безготівкового рахунку. При цьому, якщо ви користуєтеся пристроями банку, який випустив вашу карту, то такі операції безкоштовні. В іншому випадку вони також можуть обкладатися відсотком або комісією.

  Проте, кредитна карта дуже зручна у використанні, вам не потрібно носити з собою велику кількість готівки, а також брати їх з собою за кордон. Ви можете без проблем оплатити будь-яку покупку або послугу картою, а також придбати різні квитки, авіа або залізничні, оплатити номер або рахунок в ресторані, орендувати автомобіль. Крім того, ви можете користуватися кредитним рахунком спільно з чоловіком / дружиною, для цього банку достатньо буде випустити додаткову карту.