Отримати кредит в банку просто

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  простоЧас від часу у вашому житті відбуваються ситуації, коли щось ламається або морально застаріває, чого просто не вистачає для комфортного життя. Старенький телевізор в будинку – діти псують очі, погана мікрохвильовка –небезпечно для життя, купити кавоварку – набридло ходити в кав’ярню. Якщо на все це відкладати гроші, то,ймовірно, до кінця року можна накопичити достатню суму. Чи треба чекати так довго, щоб купити все необхідне?

  Вибрані товари можуть бути зняті з виробництва протягом року, а ще можливе зростання цін.Тоді збирати доведеться нескінченно довго. Поки будете збирати, знадобиться ще щось. Замкнуте коло якийсь виходить. Дану проблему можна вирішити за допомогою споживчого кредитування.
  Давайте розберемося, що потрібно для того, щоб взяти гроші в борг.
  У першу чергу потрібно відповідати певним вимогам, які банк висуває позичальнику:

  • Громадянство України, реєстрація та постійне місце роботи в даному регіоні;
  • Вік від 21 року до 75 років (деякі фінансові організації готові оформити кредит готівкою з 18 років);
  • Наявність загального трудового стажу від 1 року, а стаж на останньому місці роботи в залежності від вимог конкретного банку.

  Багато банків вимагають документ, що підтверджує дохід, довідка з місця роботи. Як правило, якщо сума споживчого кредиту невелика, то довідку надавати необов’язково. Справа йде інакше, якщо сума кредиту значна. Запам’ятайте, що довідка з місця роботи допоможе зберегти ваш бюджет, оскільки наявність такої довідки дозволяє кредитному експерту пропонувати вам більш низьку процентну ставку. В такому разі Ви зможете отримати гроші до зарплати.
  Деякі банки встановлюють додаткові вимоги. Наприклад, обов’язкова наявність домашнього, мобільного та стаціонарного робочого телефонів.

  Шукаємо вигідну пропозицію

  З вимогами банків все зрозуміло. Давайте визначимо, з чого почати пошук вигідної пропозиції. Можна звернутися до знайомих або сходити до кількох відділень різних банків, дізнатися процентні ставки та умови. Якщо є можливість, можна скористатися Інтернетом. Доцільно зайти на сайти самих банків, а також на спеціалізовані сайти з фінансової тематики, форуми і сайти з відгуками.
  Шанували, подивилися і вибрали кілька банків. Крім умов кредитування (вимог до позичальника), звертаємо увагу на такі ключові моменти:

  1. Визначення процентної ставки. Процентну ставку можна порахувати, скориставшись сайтом банку. Банківські калькулятори дозволяють розрахувати величину відсотка, відштовхуючись від рівня доходу, терміну кредитування, довідки, що підтверджує дохід, яку ви можете надати. Подібний сервіс дуже зручний і дозволяє потенційному клієнтові без особистого відвідування банку зрозуміти, на що він може розраховувати.
  2. Штрафи, комісії, пені, які виникають частіше в непередбачених обставинах (звільнили з роботи і нічим заплатити за кредитними зобов’язаннями) і здатні значно підвищити вартість кредиту.
  3. Можливість дострокового погашення. Деякі банки встановлюють певні обмеження на дострокове погашення кредиту.

  Після вибору банку, якщо вас все влаштовує, і ви відповідаєте вимогам банку, можна подати заявку на оформлення кредиту. Напевно банк прийме позитивне рішення.
  Дуже зручно, що багато банків дозволяють подати онлайн-заявку на отримання кредиту. Просто, доступно, швидко, а головне, ефективно. Заявку подали, отримали позитивне рішення, документи в банк віднесли, а завтра ви вже власник новенької кава-машини і запрошуєте всіх друзів на дегустацію ароматної кави і перегляд фільму у форматі 3D на великому плазмовому FULL HD телевізорі.

  Кредитна картка АльфаБанку

  Альфа-БанкСума кредиту до 100 000 грн.

  Грейс на покупки 55 днів

  Оформлення не виходячи з дому, отримання кур’єром

  Безкоштовний інтернетбанк
  Оформити картку