ОТП банк – онлайн заявка на кредит готівкою

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Зміст статті

  В ОТП Банк онлайн заявка на кредит готівкою подається різними дистанційними способами: по телефону, через інтернет, через партнерів і т.д. Дистанційна заявка складається з простої міні-анкети з основною інформацією про позичальника, умови кредитування. Заповнити її можна за 2 хвилини. Банк дасть відповідь по кредиту протягом 15 хвилин

  Кредит готівкою від ОТП банку

  На що можна взяти кредит в ОТП банку?

  ОТП банк пропонує потенційним позичальникам 2 види кредитування: споживчі позики готівкою або POS-кредити на покупку товарів і послуг в магазинах-партнерах.

  Споживчий кредит ОТП банку клієнт може витратити на будь-які цілі без підтвердження цільового використання. Це може бути:

  Купівля автомобіля, його ремонт або дороге страхування (КАСКО) і т.д.
  Невелике будівництво на заміській ділянці. З огляду на невелику суму позики витратити кредит ОТП банку можна на іпотеку або покупку будинку, його будівництво, але побудувати лазню, гараж, альтанку або теплицю цілком можна.
  Відпочинок за кордоном. Це може бути повністю оплачена путівка до моря або закордонний тур по Європі, самостійна поїздка «дикунами» і т.д.
  Дороге лікування в клініці, проходження реабілітації, санаторно-курортне лікування тощо Часто позичальники беруть споживчі кредити готівкою на лікування зубів, косметологічні операції, лікування від наркозалежності для близьких і т.д.
  Дорога покупка. Найпопулярнішою причиною оформлення нецільового позики є дорога покупка. Залежно від споживача підсумкова мета може варіюватися: iPhone останньої моделі, норкова шуба, коштовності, спортивний інвентар і т.д.
  Капітальний або косметичний ремонт квартири, будинку, установка пластикових вікон, натяжних стель і т.д. Це ще одна часта стаття витрат, на яку клієнти беруть кредити.

  Кредити в магазинах ОТП банк пропонує на більш простих умовах. Позики видаються в безготівковій формі і перераховуються відразу на рахунок магазину-партнера, в якому клієнт здійснює покупку.

  Серед партнерів банку такі відомі мережеві магазини, як Комфі, Фокстрот, Розетка , Алло і багато інших. Зацікавлений у купівлі товару, клієнт може придбати його в кредит, оформивши заявку і отримавши схвалення за 5 хвилин. Це дуже швидко і зручно.

  Банк ОТП пропонує кредитні картки Standart і Gold. Вони видаються за паспортом, а кредитний ліміт може бути витрачений на будь-які споживчі потреби власника. Це щоденні витрати і покупки товарів першої необхідності, дорогі покупки, які позичальник не може дозволити собі купити з зарплати і т.д.

  Кому схвалять кредит в ОТП?

  Потенційні позичальники ОТП банку, які хочуть подати онлайн заявку на кредит, повинні відповідати мінімальним вимогам кредитної організації. До основних умов можна віднести:

  Українське громадянство
  Повна дієздатність на момент підписання документів
  Вік від 21 року до 68 років включно
  Постійне місце роботи не менше 3-х місяців. Якщо мова йде про трудові пенсії, пенсії військовослужбовця, співробітника МВС і т.д., то на момент подачі заявки вона повинна бути виплачена не менше 3-х разів.

  Якщо звернутися до списку необхідних документів, то стане зрозуміло, що тут все залежить від суми, яка потрібна клієнтові. У стандартний перелік необхідних документів входить паспорт і ІПН. Ці документи потрібні для ідентифікації позичальника.

  Пенсіонерам потрібно надати банку пенсійне посвідчення і довідку про стан банківського рахунку або про розмір пенсійних нарахувань.

  Список додаткових документів ширший. Наприклад, при сумі кредиту до 200 тис. грн. клієнтові не потрібно надавати довідки про працевлаштування або рівні зарплати.

  За позиками від 200 до 400 тис. грн. клієнт повинен надати копію трудової книжки з обов’язковою засвідченням працедавця. За позиками понад 400 тис. грн. потрібно надати довідку про заробітну плату за останні 3 місяці.

  Особливих вимог до місця роботу банк не виставляє, але отримати великий грошовий кредит на максимальну суму можуть клієнти, працевлаштовані офіційно в бюджетній сфері, на великих підприємствах міста і т.д.
  Позики до 200 тис. грн. видаються позичальникам, які працевлаштовані неофіційно, або за трудовим договором. Вони можуть працювати на будь-яких торговельно-сервісних підприємствах населеного пункту.

  Умови по кредиту готівкою

  Розглянемо умови по споживчому займу ОТП банку в таблиці.

  У банку кілька тарифних планів, що розрізняються за сумою кредитування і процентною ставкою. Підсумковий розмір встановленої відсоткової ставки буде індивідуальний для кожного позичальника. Він залежить від перевірки клієнта, його платоспроможності та кредитної історії.

  УмовиОТП зі справкою о прибуткахОТП без справки о прибуткахСумаДо 300 тис. грн.До 50 тис. грн. відповідноТерміниВід 12 до 60 місяцівВід 12 до 60 місяцівДіапазон процентних ставок24.9% -38.9% річних24.9% -46.2% річнихЗнижена процентна ставка при належному виконанні зобов’язаньСтавка може бути знижена до 22.5% ​​річних за умови своєчасної оплати щомісячних платежів протягом перших 4 місяців (при терміні кредиту 12-18 міс.), Перших 8 місяців (при терміні кредиту 19-36 міс.), перших 12 місяців (при терміні кредиту 37-60 міс.)Чи не діє для тарифного плануПогашенняЩомісяця рівними ануїтетними платежамиЩомісяця рівними ануїтетними платежами

  Переваги подачі онлайн-заявки на кредит ОТП

  У подачі дистанційній заявки на кредит є незаперечні переваги, про які потрібно знати всім потенційним позичальникам:

  ОТП банк – онлайн заявка на кредит готівкою Клієнт може подати онлайн-заявку в ОТП банк на кредит готівкою декількома способами
  Попереднє рішення банку буде відомо протягом дня після відправки дистанційній заявки
  Клієнт економить час, гроші і нерви на відвідуванні офісу
  Дистанційну заявку можна подати в будь-який час, перебуваючи в будь-якому місці. Для того, щоб заповнити анкету в ОТП банк, потрібен тільки паспорт і пристрій з доступом в інтернет, або телефон
  Клієнт заздалегідь дізнається про попереднє рішення банку і заощадить час в разі відмови. Йому не доведеться чекати 2-3 дні, поки банк винесе остаточне рішення і т.д.

  Як подати заявку на кредит в ОТП?


  В ОТП банк онлайн заявка на кредит готівкою може бути подана декількома способами. Перший з них – через інтернет – найпопулярніший спосіб залишити заявку на позику.

  Клієнтові потрібно відкрити сторінку з анкетою, уважно заповнити її, вказавши ПІБ, мобільний телефон, електронну пошту та дату народження. Також потрібно буде вказати місто проживання і свою кредитну історію, тип зайнятості.

  Плюси онлайн-заявки через інтернет:

  Можна подати заявку 24 години на добу
  Не потрібно витрачати час на очікування в офісі
  Клієнт може ознайомитися з поточними пропозиціями банку в спокійній обстановці без поспіху і суєти
  У разі позитивного рішення можна вибрати час і дату візиту в офіс.

  Мінуси цього способу оформлення:

  Завжди існує ризик помилитися в заповненні анкети, що призведе до негативного вирішення банку
  При онлайн-заповненні клієнт не зможе прояснити питання, що цікавлять його питання або уточнити інформацію

  Поради позичальникам для правильного оформлення заявки

  Неправильно оформлена анкета-заява на отримання кредиту – одна з найпоширеніших причин, за якими сотням клієнтів щодня відмовляють в наданні позикових коштів. Потім ці позичальники щиро дивуються, чому банк відмовив їм у кредиті, адже у них позитивна кредитна історія, відмінна робота, висока зарплата і т.д. Щоб цього уникнути, потрібно дотримуватися простих правил і порадами при заповненні заявки на кредит готівкою ОТП банку:

  1.Відповідаючи на питання анкети, будьте гранично чесні. Не потрібно «збільшувати» свою зарплату або стаж роботи, вказувати неправдоподібні або неправдиві дані. Це може стати приводом для відмови в наданні кредиту. Якщо обман розкриється, банк може залучити позичальника до кримінальної відповідальності за шахрайство
  2.Заповнивши всі поля анкети, ще раз перевірте вказану інформацію. Будь-яка помилка, зайва кома, неправильне скорочення можуть призвести до відмови в кредиті.
  3.Вказуйте інформацію саме так, як написано в паспорті або іншому необхідному документі. Якщо в паспорті присутні скорочення, абревіатури, переписуйте їх в суворій відповідності з документом. Найчастіші помилки клієнтів – поля з місцем народження і органом, який видав паспорт. Багато позичальників думають, що можуть скоротити назви або, навпаки, прибрати скорочення, а в підсумку отримують відмову.

  Плюси і мінуси кредитування в ОТП банку

  У кредитної організації маса позитивних аспектів, які неодмінно зацікавлять потенційних позичальників, які ще не визначилися з вибором кредитної організації. Розглянемо основні з них:

  1.Безліч способів погашення позики
  2.Можливість оформити кредит до 300 тис. грн. на будь-які цілі і потреби без підтвердження
  3.Отримати позику зможуть навіть непрацюючі пенсіонери при наданні відповідного посвідчення
  4.Мінімальний пакет документів. У банку діють тарифи, за якими можна отримати гроші за паспортом і будь-якого іншого стандартного документу, який є у кожного громадянина України
  5.Клієнтам банк пропонує широкий перелік програм для дистанційного банківського обслуговування. Це мобільний банк, інтернет-банкінг, смс-інформування, мобільний додаток і т.д.
  6.Відсутність комісій і штрафів при повному або частковому достроковому погашенні
  7.Максимальний вік позичальника вище середнього рівня. Зазвичай банки кредитують клієнтів у віці до 65 років.
  8.В ОТП банк онлайн заявка на кредит готівкою подається аж до 68 років.

  Крім плюсів у банку є свої мінуси:

  1.Максимальна процентна ставка вища за середню по ринку. Якщо порівняти максимальні ставки з тим же Ощадбанком, то ОТП Банк суттєво програє.
  2.Без довідок видаються невеликі суми. При кредиті від 50 тис. Потрібно надавати додаткові документи (сканкопію трудової книжки)
  3.Отримати мінімальну ставку в розмірі 22.5% ​​можна лише після закінчення певного періоду часу (залежить від терміну кредиту) і тільки при своєчасному погашенні щомісячних платежів без затримок.

  Якщо ж мова йде про короткочасні кредити, то краще буде звернутися до Moneyveo

  Як дізнатися схвалили кредит чи ні?

  Про прийняте попереднє рішення банк сповіщає клієнта самостійно, шляхом відправки смс-повідомлення. Якщо заявка попередньо схвалена, у отриманому смс-повідомленні банк просить звернутися до найближчого відділення банку для подальшого оформлення кредиту.

  При винесенні остаточного рішення банк повідомляє позичальника тими ж способами.

  Клієнт може самостійно дізнатися статус заявки, зателефонувавши за телефоном гарячої лінії банку: 044 490 05 00. Для цього потрібно буде вибрати відповідну кнопку в меню автоінформатора або з’єднатися з оператором.

  Ще один варіант перевірки – звернутися у відділення банку, де була подана заявка на кредит готівкою ОТП банку. В офісі позичальникові повідомлять про статус рішення.

  Якщо позичальник вже є чинним клієнтом банку, дізнатися рішення кредитної організації він зможе в особистому кабінеті інтернет-банкінгу.

  Де подивитися суму заборгованості та дату погашення?

  Кожному позичальнику при оформленні кредиту видається графік погашення заборгованості, в якому стоїть дата і сума кожного платежу. Якщо ви з якихось причин не можете подивитися необхідну інформацію в графіку, зробити це можна іншими способами:

  1.В інтернет-банку ОТП Smart. Логін і пароль для входу видаються кожному клієнту. Використання особистого кабінету безкоштовне. У ньому клієнт зможе подивитися всю необхідну йому інформацію.
  2.У мобільному банку ОТП Smart. Додаток можна завантажити у відповідних магазинах App Store і Google Play. Логін і пароль від програми мобільний банк аналогічний паролів і явок в інтернет-банк.
  3.У спеціальному додатку для позичальників ОТПкредіт. Його можна безкоштовно завантажити з App Store і Google Play. Тут буде вся доступна інформація за діючими кредитами і картам з лімітом
  4.У відділенні ОТП банку. Потрібно звернутися до будь-якого співробітника банку і попросити подивитися дані по кредиту.

  Способи погашення кредитів

  ОТП банк пропонує своїм клієнтам різні способи погашення кредитів, в тому числі, дистанційні. Розглянемо їх детальніше.

  Онлайн-оплата карткою будь-якого банку на сайті кредитної організації – найзручніший спосіб погашення. Гроші доходять до банку моментально без затримок.
  1.З карти ОТП банку в особистому кабінеті мобільного додатка або інтернет-банку
  2.У терміналах QIWI або через інтернет-гаманець Ківі. Комісія за переказ складе 1.6% від суми, але не менше 100 грн. Термін зарахування складає 2 робочих дня.
  3.У банкоматах і терміналах самообслуговування ОТП банку
  4.У касах банку без комісії
  5.Міжбанківський переказ у відділенні, через інтернет-банк сторонньої кредитної організації. Комісія буде залежати від банку-відправника та його тарифів.

  Інформація про ОТП-банк

  Ліцензія: НБУ №191 від 05.10.2011
  Керівник: Тамаш Хак-Ковач
  Адреса: вул. Жилянська, 43 01033, м. Київ-33
  Телефони: 044 490-05-00
  Сайт: www.otpbank.com.ua