Ощадбанк почав кредитувати українців, охочих купити опалювальні котли

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

    В рамках реалізації урядової програми енергозбереження державний Ощадбанк кредитуватиме фізосіб на придбання котлів, що працюють на будь-яких видах палива і енергії, крім природного газу. Про це повідомила пресслужба банку.

    Програма передбачає відшкодування позичальникам частини суми кредиту, яке може скласти до 20% тіла кредиту, але не більше 5 тис. Грн.

    Кредит надається на термін до 36 місяців за ставкою 25% річних. Обов’язковий власний внесок клієнта 10% вартості котла. Мінімальна сума кредиту 1 тис. Грн, максимальна – 30 тис. Грн.

    Для відшкодування частини суми кредиту позичальникам, які купують електричні або твердопаливні котли, уряд виділив 50 млн грн бюджетних коштів.

    Реалізація цієї програми має стратегічне значення для всієї України, адже це допоможе нам уникнути газової залежності від Росії. Розроблений спільно з урядом ефективний механізм кредитування українців дозволить близько 34 тис. Домогосподарств перейти на альтернативні види опалення“, сказав голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.