4 причини взяти онлайн-кредит в Море Грошей (mgroshi)

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Зміст статті

  Кожен день на мікрофінансової арені з’являються нові компанії зі звучними назвами, лояльними вимогами до клієнтів, цікавими програмами лояльності, вигідними умовами кредитування. Конкуренція продовжує зростати, а позичальнику все важче стає віддати перевагу якійсь одній компанії. А адже це дуже важливо. Від вибору мікрофінансової організації буде залежати буквально все: від умов отримання позики до відносини співробітників у випадку прострочення платежу.
  4 істотних причини звернутися за онлайн-кредитом в Море Грошей. Які вимоги компанія пред’являє до одержувачів позикових коштів? На які цілі видає гроші? Як пропонує подати заявку?

  Цілі кредитування та вимоги до позичальників за версією Море Грошей

  Портрет ідеального позичальника цієї мікрофінансової організації лаконічний і простий: чоловік або жінка віком від 21 року до 60 років з постійною пропискою в будь-якому регіоні України.

  Потенційний позичальник повинен бути резидентом України, мати особистий номер, що діє не менше 1 року і оформлений на ім’я клієнта.
  Обов’язковою умовою отримання позики є наявність паспорта та електронної пошти.

  Що стосується цілей отримання кредиту, то будь-які. Саме так свідчить відповідний пункт у правилах надання мікропозик компанії Море Грошей. Позичальникові не обов’язково повідомляти кредитора про цілях отримання мікрокредиту і не потрібно звітувати за кожен витрачений рубль. Позики надаються на будь-які споживчі потреби без винятків.

  Куди витрачають гроші клієнти Море Грошей?

  Зазвичай кожен планує свій бюджет на місяць заздалегідь, так, щоб зарплати вистачило на найнеобхідніше. Однак у житті може трапитися непередбачувана ситуація, коли доводиться перекроювати бюджет і витрачати гроші на незаплановані цілі:

  1.Непередбачені витрати. У будь-який момент може захворіти зуб, зламатися автомобіль, власник машини може забути про закінчився полісі ОСАГО і т. д. Вийти «сухим з води» допоможе короткостроковий мікрокредит до наступної зарплати.
  2.Незаплановані покупки. Знижки, акції, сезонні розпродажі — відмінний і недорогий варіант купити потрібну техніку для будинку, сезонний одяг, меблі, замовити натяжні стелі, пластикове вікно, ламінат і т. д. Якщо сумарний розмір знижки покриває відсотки за користування позиковими засобами, чому б не оформити мікрокредит до зарплати?!
  3.Гостра нестача власних коштів на найнеобхідніше. Іноді непередбачені витрати призводять до коректування всього бюджету і часто грошей не вистачає навіть на найнеобхідніше: харчування, повсякденні потреби, проїзд в автотранспорті і т. д.

  Онлайн-заявка на кредит в Море Грошей — як правильно подати і заповнити анкету?

  Оформлення і подача заявки на отримання онлайн-кредиту в Море Грошей можливо лише одним способом: через інтернет. Альтернативних варіантів у позичальника немає.
  Почати оформлення заявки в Море Грошей можна почати зі сторінки підбору кредиту на нашому сайті. Там представлені всі актуальні позики, в т. ч. і Море Грошей.
  Подачу заявки в цій організації можна умовно поділити на 4 кроки. Першим справою клієнта просять зареєструватися, вписавши номер телефону та адресу електронної пошти. Тут же доведеться погодитися з умовами зберігання та обробки персональних даних позичальника.

  Далі на телефон і пошту прийдуть перевірочні коди, які потрібно вказати в новому полі. Після цього можна переходити до безпосереднього заповнення анкети-заяви на позику. До цього кроку потрібно поставитися дуже уважно і заповнювати поля точно, як у паспорті, без скорочень, помилок тощо Зайва кома, «і» замість «ї» і подібні помилки можуть призвести до негайної відмови у наданні мікрокредиту без можливості повторного подання заявки. З-за однієї незначної дрібниці компанія може порахувати вас шахраєм, який намагається взяти мікрозайм за підробленими документами або на чуже ім’я.

  Як тільки всі поля будуть заповнені, позичальникові потрібно вибрати зручний спосіб отримання грошей. Далі анкету можна відправити на розгляд служби безпеки. Воно триває протягом 15-20 хвилин. За підсумками перевірки стане відомо остаточне рішення.

  При позитивному результаті позичальник отримає повідомлення з кодом. Як тільки він впише код в потрібне поле особистого кабінету, компанія надішле гроші вказаним способом.

  См.також: 3 причини взяти кредит на картку у Манівео(moneyveo.ua)

  Перша причина отримати онлайн-кредит в Море Грошей — дистанційне обслуговування

  Інтернет-організації і компанії, що надають позики готівкою в офісі, вже давно ведуть негласне суперництво, в якому беззаперечним лідером є онлайн-кредити. Переваги дистанційного кредитування видно неозброєним поглядом:

  1.Мінімум часу для оформлення, розгляду та отримання коштів. Онлайн-заявка розглядається протягом 2-х хвилин, а гроші відправляються обраним способом моментально.
  2.Не потрібно виходити з дому, весь процес оформлення відбувається вдома позичальника або в будь-якому іншому місці, де є доступ до інтернету.
  3.Широка географія присутності. Отримати швидкий мікрозайм в Море Грошей позичальники можуть з будь-якого населеного пункту країни, де б вони не знаходилися. Дистанційне кредитування не має меж в рамках однієї країни.

  См.також: Чи варто брати мікрокредит?

  Друга причина — зручний графік роботи

  Якщо термінова фінансова допомога буде потрібна клієнту рано вранці або пізно ввечері, він запросто може розраховувати на допомогу компанії Море Грошей.

  Подати онлайн-заявку сюди можна в будь-який час дня і ночі. Розглядом анкети співробітники займаються щоденно в період з 08:00 до 20:00 за київським часом.
  Зручний графік роботи підійде практично всім клієнтам, за винятком тих, хто потребує фінансової допомоги вночі.

  Третя причина — щоб отримати гроші в Море Грошей, не потрібно прив’язувати банківську карту

  Постійні позичальники мікрофінансових організацій знають, що більшість з них зобов’язують позичальника прив’язувати банківську картку до особистого кабінету, а потім самовільно знімають з рахунку картки грошові кошти в рахунок погашення заборгованості. Більшість клієнтів такою поведінкою мікрофінансових організацій залишаються вкрай незадоволені і швидко відмовляються від послуг таких компаній.

  У Море Грошей такої умови для отримання мікрокредиту немає. Позичальник може вибрати будь-який спосіб отримання позикових коштів, який забажає. При цьому компанія не змусить його прив’язувати картку до аккаунту і давати повноваження на безакцептне списання будь-яких сум з її картрахунку. Це убезпечить реквізити картки та особисті кошти позичальника, що знаходяться на ній.

  Четверта причина — компанія пропонує кредити на тривалі терміни у великому розмірі

  Мікрофінансова організація Море Грошей працює відразу в декількох сегментах кредитування. Наприклад, позичальник з тимчасовими фінансовими труднощами може отримати тут мікрокредит до зарплати на строк до 70 днів. Погашати таку позику доведеться одним платежем наприкінці терміну.

  Якщо проблема більш серйозна і вимагає великих фінансових витрат, клієнт може оформити довгостроковий мікрокредит на строк від 4 до 24 тижнів. У цьому випадку погашення буде поступовим за рахунок рівних ануїтетних платежів. Оформити тривалий мікрозайм в Море Грошей можуть лише постійні клієнти компанії, які вже користувалися послугами.

  admin

  Експерт з видачі грошей у борг