Найбільш економні тури подорожчали в 2 рази

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  Куди українці поїдуть на новорічні свята в умовах дуже дорогого долара, що буде з туристичним бізнесом, і чи є попит на тури? Сайт Гроші в борг поцікавилися у фахівців туристичного ринку.

  Експерти відзначають, що з ринку пішли близько десятка турагеств, в тому числі кілька великих, їх ніхто не замінив. Багато турагенства скоротили на третину свої напрямки, особливо в регіонах, де купівельна спроможність нижче, ніж у Києві, Львові та Дніпропетровську.

  Економні тури – тепер поняття відносне, враховуючи зростання валюти та відсутність росту зарплати. На прикладі Єгипту, якщо вартість готелю на проживання 2-х осіб в готелі «5 зірок» на 8 днів обходилася приблизно 800 доларів за курсом 8, то ця ж сума, але вже по курсу 16, вище в 2 рази. Економні тури для пенсіонерів, студентів і людей з середнім достатком, раніше складали чверть продажів. Тепер цей сегмент стрімко падає.

  Представник великого туроператора розповів, що ситуація стає все більш плачевною, різко впав попит у всі країни, на це вплинуло банкрутство туроператорів, зростання валюти. За статистикою компанії, на новорічні канікули продажі знизилися на 80%. «Що стосується новорічних напрямків, то це Єгипет, Таїланд, трохи Фінляндії і недорогих гірськолижних країн. Всі інші азіатські країни зашкалюють від 30 тис. І більше за двох осіб на 10 днів. За Україну цього року ми не продали жодного туру », – зазначила фахівець.

  “Як не дивно, але у співробітників нашого порталу весь час є робота, незважаючи на пониження попиту в покупці турів, – повідомила керуюча інформаційно-пошуковою системою Тури.ру Світлана Іванова.
  – Якщо порівнювати жовтень минулого року і жовтень цього року, то продажі зменшилися приблизно в 2,3 рази, а перегляди турів в нашому пошуковику – збільшилися. Інтерес до зарубіжного відпочинку дуже великий, але поки в основному на рівні перегляду цін “.

  Закарпаття і Львів залишаються одними з привабливих об’єктів для внутрішнього туризму, крім того, Західна Україна в прагненні залучити ще більше туристів, заявила про бажання стати гастрономічним центром для українців та іноземців, в підготовці знаходяться декілька маршрутів різного цінового рівня з переліком об’єктів відвідування, майстер- класів та дегустацій.

  За оцінками експертів в банківській сфері, росіяни ризикують і збільшують сегмент кредитного туризму. В банках відзначили, що на початку цього літа була створена спеціалізована продуктова лінійка POS-кредитів для туристів, вона включає в себе як короткострокові розстрочки (3-6 місяців), так і довгострокові кредити (до 18 місяців). За словами прес-служби банку, кількість оформлюваних в кредит турів щорічно збільшується.