МВФ виділить Україні 17,5 млрд дол. протягом 4 років

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

    Місія Міжнародного валютного фонду (МВФ) завершила роботу в Україні. Про це йдеться в анонсі виступу прем’єр-міністра Арсенія Яценюка за підсумками переговорів, опублікованому прес-службою Кабміну. "У четвер, 12 лютого, о 10.00, прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк зробить заяву для засобів масової інформації за підсумками переговорів з місією МВФ, яка протягом останніх тижнів працювала в Україні", – йдеться в анонсі. Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив про домовленості з Міжнародним валютним фондом виділити Україні 25 млрд дол. кредиту рамках нової чотирирічної програми співпраці. Про це Яценюк заявив на прес-конференції в Києві, передає РБК-Україна. "Досягнута домовленість про виділення близько 25 млрд доларів США. 17,5 дол. із них буде спрямовано на стабілізацію фінансової ситуації в Україні", – заявив Яценюк.

    Також в Брюсселі в цей час запланований брифінг директора-розпорядника Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард. "Я рада повідомити, що місія МВФ, яка працювала в Києві, досягла угоди на рівні персоналу з українською владою за новою програмою, економічних реформ, які будуть спиратися на розширене кредитування близько 17,5 млрд доларів від МВФ, а також за рахунок додаткових ресурсів з боку міжнародного співтовариства. Я має намір рекомендувати цю програму на розгляд виконавчої ради МВФ. Це нова чотирирічна програма буде підтримувати безпосередню економічну стабілізацію в Україні, а також ряд сміливих політичних реформ, спрямованих на відновлення стійкого зростання в середньостроковій перспективі і підвищення рівня життя українського народу", – заявила Лагард. Також Україна отримає близько 40 млрд дол. загальної міжнародної допомоги протягом найближчих чотирьох років. Про це повідомила глава МВФ Крістін Лагард, передає прес-служба МВФ. "разом узятих З різних джерел повний пакет фінансування становитиме близько 40 млрд за чотирирічний період", – заявила Лагард.   Міжнародний валютний фонд врахував нової програми співпраці з Україною подальші ризики від конфлікту на Донбасі. "

    Ця нова програма дасть Україні можливість підтримати свою економіку в критичний момент. І все ж, хоча це всеосяжна і сильна програма, вона піддається впливу високих ризиків. Основний ризик, звичайно, відноситься до геополітичних подій, які можуть вплинути на ринок і довіри інвесторів. З цієї причини, програма заснована на консервативних макроекономічних прогнозах з урахуванням його подальшого впливу конфлікту на Сході", – заявила Лагард. "Звичайно, врегулювання конфлікту важливо як для людей, так і для макроекономічної стабілізації", – додала глава МВФ.   Крім того, керівник місії Міжнародного валютного фонду в Україні Микола Георгієв, глава Національного банку України Валерія Гонтарєва і глава Міністерства фінансів України Наталія Яресько проведуть спільну прес-конференцію в четвер, 12 лютого, про це повідомляється на сторінці НБУ в Facebook.   Зазначимо, раніше очікувалося, що місія буде працювати до 29 січня 2015 р. Проте МВФ продовжив роботу своєї місії в Україні до 11 лютого.

    admin

    Експерт з видачі грошей у борг