Moneyveo не дає кредит

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Зміст статті

  Серед мікрофінансових компаній України, які здійснюють кредитування населення онлайн, особливою довірою і популярністю користується Moneyveo. (Кредит в MoneyVeo під 0%) Цей сервіс дозволяє миттєво отримувати необхідні грошові кошти навіть клієнтам з небездоганною кредитною історією. Проте зрідка зустрічаються ситуації, коли Moneyveo не дає кредит.
  Що ж може послужити причиною для відмови у видачі грошей? Перш за все слід зазначити, що рішення про видачу кредиту приймають не особисто менеджери компанії, а автоматична скорингова система. Тобто вся інформація, зазначена претендентом на отримання мікропозик, проходить ретельну перевірку, яка покликана відсіяти клієнтів з низьким рівнем платоспроможності або з недостатньо відповідальним ставленням до своїх боргових зобов’язаннях.

  Відмова від Moneyveo

  Отже, список причин, за якими Вам можуть відмовити у видачі кредиту в Moneyveo, включає:
  • наявність непогашеної судимості;
  • умисне або випадкове спотворення контактних або паспортних даних;
  • неоплачені штрафи, наявність заборгованості перед комунальними або податковими службами;
  • невиконані кредитні зобов’язання перед іншими фінансовими організаціями.
  Кожна мікрокредітной компанія має свої методи перевірки позичальника і може встановлювати власні критерії оцінки клієнтів, щоб якомога точніше убезпечити себе від шахраїв, недобросовісних клієнтів або людей з низьким рівнем доходу. Все-таки МФО – комерційні, а не благодійні організації, створені з метою отримання доходу. Тому настільки активно використовується система перевірки клієнтів, яка як раз і дозволяє знизити ризики неповернення кредитних коштів.

  Відео – Як подати заявку в MoneyVeo?

  Заявка на кредит

  Щоб підвищити ймовірність схвалення заявки на кредит, відправляти її можна відразу в кілька обраних МФО. Навіть якщо в декількох компаніях Ви отримаєте відмову, інші, більш поблажливі МФО можуть без проблем видати Вам мікропозик на цілком прийнятних умовах.
  Наприклад, для отримання кредиту в компанії «Єврогроші» потрібно відповідати лише двом умовам – мати українське громадянство і бути в віці від 21 року. Для всіх клієнтів тут передбачена вельми вигідна процентна ставка – з кожних ста гривень в день Ви переплачуєте всього 1,9 грн. Крім того, постійним клієнтам, які довели свою надійність, надаються персональні знижки. Тут Ви можете отримати безвідмовний кредит на суму до 7 000 грн на термін до одного місяця. Чи не встигаєте вчасно повернути всю суму? «Єврогроші» нададуть Вам відстрочку ще на 30 днів, щоб Ви безболісно вирішили всі свої фінансові проблеми і виплатили борг без нарахування штрафних нарахувань. Продовжувати кредит можна кілька разів, не забуваючи, втім, про своєчасну сплату відсотків.

  Альтернатива MoneyVeo

  Не менш вигідні умови пропонує і компанія «Море грошей». Нові клієнти при оформленні першого кредиту отримують 50% -е знижки, а партнерська програма дає можливість отримувати бонусні бали, завдяки яким Ви зможете швидше оплачувати відсотки за позикою. Компанія «Море грошей» не ставить перед своїми клієнтами ніяких додаткових умов. Наявність паспорта, ІПН-коду, банківської карти, мобільного телефону і електронної адреси, досягнення віку 21 років – ось, власне, і все, що потрібно для отримання позитивного рішення. Мінімальний термін користування грошима становить 65 днів, але покупець має право повернути кошти раніше або скористатися можливістю продовження кредиту до 365 днів. Таким чином, з «Море грошей» Ви отримаєте справжню фінансову свободу.