3 причини взяти мікрозайм в Сслоун (ccloan)

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  Щоб взяти мікрозайм, що відповідає всім основним вимогам клієнта, потрібно правильно підібрати мікрофінансову організацію, без сумнівів відсіваючи невідповідні варіанти. А вже серед решти потрібно вибирати компанію, яка буде пропонувати цікаві додаткові опції, ставитися до позичальників більш лояльно, мати менше негативних відгуків від клієнтів і т. д. Від вибору мікрокредитної компанії залежатиме те, яким буде позику, як просто і швидко його можна буде отримати і погасити.
  3 причини вибрати Сслоун і отримати мікрозайм саме тут: режим роботи, швидкий розгляд і т. д. Кого готові кредитувати в організації і на які цілі? Як розрахувати процентну ставку і переплату за мікрокредити? Як правильно подати заявку?

  Цілі кредитування та вимоги до потенційних клієнтів

  Потенційні клієнти мікрофінансової організації Сслоун — це фізичні особи-громадяни України у віці від 18 років, які мають повну дієздатність. Щоб мати можливість отримати позитивне рішення по заявці, позичальник повинен мати:

  1.Постійну реєстрацію на території країни
  2.Мобільний телефон і діючу електронну пошту з цілодобовим доступом
  3.Банківську картку, випущену на ім’я позичальника будь-яким українським банком. Платіжна система картки повинна бути Visa або Mastercard зі статусом не нижче Classic або Standart відповідно. Картка повинна підтримувати інтернет-транзакції і мати підключений мобільний банк. На балансі пластика має бути не менше 10 гривень.
  4.Постійний дохід (зарплата, пенсія, допомога і т. д.) Підтверджувати дохід не потрібно, тому, він може бути офіційним або немає.

  Отримати позикові кошти в компанії Сслоун можуть не тільки робітники, держслужбовці, військові, але і соціально-незахищені категорії громадян. Наприклад, студенти, які поєднують навчання і роботу, громадяни похилого віку, які отримують пенсію по старості. При цьому максимальний віковий поріг компанією не встановлено, значить, отримати гроші можуть клієнти будь-якому віці, навіть в 80, 90 років.

  Серед основних цілей кредитування, на які компанія Сслоун готова видати гроші в борг, можна виділити:

  1.Повсякденні витрати і потреби першої необхідності. У потоці сучасного життя важко розрахувати бюджет так, щоб у випадку непередбачених витрат гроші завжди залишалися до наступної виплати хоча б на найнеобхідніше. Через це люди часто беруть позику до зарплати, щоб витратити гроші на продукти харчування, бензин, оплату проїзду в громадському транспорті і т. д.
  Дорогі покупки. Це може бути абсолютно будь-яка річ від нового сукні з розпродажу до брендових кросівок, від уживаного планшета з рук до нового айфона, від міксера до плазмового телевізора і т. д.
  2.Ремонт великої та дрібної побутової техніки, автомобіля, мотоцикла, заміна полісу ОСАГО і т. п.
  Медичні послуги (лікування зубів, корекція зору), платний прийом у спеціаліста, замовлення очок, купівля лінз, оздоровчі процедури, лікувальний масаж і т. д.

  Порівняти умови позики в компанії Сслоун з іншими кредиторами та вибрати найбільш оптимальний варіант допоможе підбір мікропозик на нашому сайті у верхній частині.

  Як розрахувати процентну ставку за мікрозаймом в Сслоун?

  Проблема більшості мікрофинанансовых організацій у тому, що вони вказують процентну ставку лише в нормативних документах, до яких руки позичальників часто не доходять. Швидко дізнатися % ставку за позикою до зарплати з одноразовим погашенням можна за формулою:
  Відсотки на добу = (переплата за 1 день/сума позики) *100

  Наприклад, нам потрібно дізнатися процентну ставку за мікрозайму в сумі 4800 гривень на 16 днів. Як видно на калькуляторі кредитної організації, підсумковий платіж складе 6152 гривень.

  Щоб розрахувати процентну ставку за цим мікрозаймом, спочатку нам потрібно дізнатися переплату за 1 день. Для цього вставляємо відомі параметри позики в просту формулу:
  Переплата за 1 день=(підсумковий платіж-сума позики)/кількість днів
  Переплата за 1 день = (6152-4800)/16 = 84,5 грн.

  Ми отримали суму переплати в гривнях за 1 день користування позиковими коштами компанії. Тепер розрахуємо %, підставивши всі відомі дані у першу формулу:
  Відсоткова ставка за 1 день = (84.5/4800)*100 = 1.76%

  Процентна ставка за день склала 1.76%. Якщо ж потрібно порахувати переплату за певний термін, знаючи тіло кредиту і процентну ставку, можна скористатися наступною формулою:
  Переплата за 1 день=(процентна ставка у день/100)*сума позики=84,5 грн.

  У нас вийшла переплата за 1 день. Щоб дізнатися переплату за 16 днів, потрібно цю цифру помножити на кількість днів:
  Переплата за 16 днів=84,5*16=1352 грн.

  Користуючись простими формулами, позичальник може самостійно розрахувати не тільки переплату, але і процентну ставку по кожному микрозайму з одноразовим погашенням у кінці строку без допомоги спеціальних калькуляторів.

  Як подається заявка на мікрокредит в Сслоун?

  Подати заявку на отримання мікропозики в Сслоун можна лише одним способом: через інтернет-сайт організації. Для цього потенційному клієнту необхідно визначитися з бажаною сумою і терміном, зареєструватися, заповнити анкету.

  В анкеті потрібно уважно вказати паспортні дані, персональну інформацію, відомості про місце роботи і т. п. Всі поля анкети потрібно заповнювати дуже уважно, приділяючи особливу увагу паспортними даними. Будь-яка дрібна помилка, крапка, поставлена в неправильному місці, може призвести до відмови в наданні кредиту і заборони на повторну подачу заявки. Клієнта можуть прийняти за шахрая, який намагався взяти гроші за чужими документами і т. п.

  Потім потрібно додати банківську картку для отримання мікрокредиту. Так як видача позики на пластикову картку — єдиний спосіб отримати гроші в компанії Сслоун, позичальнику у будь-якому випадку доведеться прив’язувати її до особистого кабінету.

  Процедура прив’язки практично повністю копіює процес онлайн-оплати покупки в будь-якому інтернет-магазині. Хіба що, клієнт тут нічого не купує.

  Першим ділом позичальник вказує реквізити картки в спеціальних полях, заповнюючи дані з номером, ім’ям і прізвищем, датою закінчення строку дії і т. д. Слідом компанія резервує на картці будь-яку суму коштів у межах 10 гривень.

  Клієнтові потрібно підтвердити операцію списання грошових коштів з допомогою введення коду підтвердження транзакції, який прийде в смс-повідомленні від Мобільного банку. Після того, як позичальник підтверджує списання, компанія отримує необмежений доступ до грошей на банківську карту позичальника, може без відома і згоди клієнта списувати грошові кошти з його карти в рахунок погашення заборгованості за мікрокредити.

  См.також: Займ на карту миттєво цілодобово і без відмови

  Коли картка буде прив’язана, анкету можна надсилати на розгляд системи, яка за запевненням сервісу займає не більше 1 хвилини.

  1-я причина отримати мікрозайм в Сслоун — дистанційне надання кредиту

  Онлайн-кредитування разюче відрізняється від надання грошей в офісі. Цей спосіб вважається більш швидким і доступним для будь-яких категорії клієнтів. За дистанційне інтернет -кредитування кажуть:

  Можливість отримати мікрозайм в будь-якому населеному пункті по всій Україні. Жодна компанія, що надає позику в офісі, не може конкурувати в цьому аспекті з онлайн-організацією. Ні в кого немає офісів в кожному населеному пункті країни з чисельністю хоча б від 1000 людина.
  Оформлення анкети, не виходячи з дому. Щоб залишити заявку на мікрозайм в Сслоун, потрібен лише паспорт, мобільний телефон, банківська карта і будь-який пристрій з виходом в інтернет. Це може бути не тільки стаціонарний ПК, але і планшет, телефон, ноутбук і т. п.
  Погашення позики будь-яким зручним способом на вибір. Клієнту надається величезна кількість способів погашення на вибір, в тому числі платні і безкоштовні.

  См.також: Гроші до зарплати на картку онлайн. Вибираємо оптимальний варіант

  2-я причина — цілодобовий режим роботи та можливість отримати гроші в будь-який час

  Можливість отримати мікрозайм в будь-який час доби в режимі 24/7 стала досить унікальною. Рідкісні організації по-справжньому надають позикові кошти в будь-який час доби, обмежуючись цілодобовим прийомом заявок.

  У компанії Сслоун все інакше. Тут дійсно готові допомогти фінансово у будь-якій ситуації та в будь-який час.

  3-я причина — низька процентна ставка

  Переплата за мікрокредити в Сслоун залежить від суми та строку кредитування.
  При середніх параметрах підсумкова добова ставка становить 1.76% в день.

  Рекомендуємо в першу чергу відправити заявки в Сслоун та MoneyVeo по акції 0% по першому кредиту!