Причини взяти мікрозайм в CОС КРЕДІТ (SOS CREDIT)

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (2 оценок, среднее: 4,50 из 5)
Зміст статті

  Отримати мікрозайм можна в будь-який з сотень і тисяч мікрофінансових організацій, які працюють локально або надають позики по всій країні. Однак розраховувати на задоволення мінімальних запитів щодо умов майбутнього мікрокредиту в таких умовах буде складно. Кредитні організації різні, вони відрізняються за сумами, строками, території обслуговування, способів оформлення, наявності додаткових опцій і спеціальних послуг, вимогам і т. д. Щоб вибрати підходящу компанію, потрібно уважно вивчити умови кредитування, вимоги до позичальників, відгуки постійних клієнтів і т. д.

  Чотири причини отримати мікрозайм в SOS CREDIT: великі позики і термінові мікрокредити без забезпечення, пільговий період без нарахування відсотків і т. д. Які мінімальні вимоги виставляються до позичальників? На що надають гроші? Як подати заявку і розрахувати процентну ставку без спеціальних калькуляторів?

  Які вимоги до позичальників в SOS CREDIT? На що тут дають позики?

  Подати онлайн-заявку на мікрозайм в SOS CREDIT можуть тільки фізичні особи, які є громадянами України повної дієздатності. Вік клієнта повинен бути в діапазоні від 18 до 70 років. У позичальника повинен бути постійний джерело доходу, мобільний телефон.

  Судячи з віковим обмеженням клієнтів компанія пропонує позики працюючим студентам, пенсіонерам, військовим, державним службовцям, робітникам та іншим категоріям громадян.

  Якщо говорити про цілі кредитування, то серед найбільш популярних причин отримання грошей у борг можна виділити:

  1.Термінова необхідність перекредитуватися, а позиковими коштами погасити борг за послуги ЖКГ та по інших платежах, повернути борг старому другові, внести черговий платіж за кредитом і т. д.
  2.Бажання зробити дорогу покупку. Це можуть бути будь-які речі в різної цінової категорії: одяг, взуття, велосипед, телефон, зимова гума на авто, меблі, нові шпалери, комп’ютерний стіл і т. д.
  3.Дрібний ремонт побутової техніки, автомобіля, квартири чи окремої кімнати і т. д.
  4.Медичні послуги (платний прийом у висококласного фахівця, дороге медикаментозне лікування, оздоровчі процедури, лікування хворого зуба, офтальмологічні операції і т. д.)

  Як відбувається подача заявки на мікрокредит в SOS CREDIT?

  Через інтернет. Для цього позичальнику буде потрібно пристрій з доступом в мережу. Спочатку клієнтові потрібно вибрати суму і строк, заповнити детальну анкету. В ній потрібно буде відповісти на питання про роботу, персональної інформації, заповнити дані паспорта. Розгляд онлайн-анкети триває приблизно 15 хвилин, після чого позичальнику переводять гроші на картку

  См.також: Гроші всім громадянам України

  Як розрахувати відсотки по позиці в SOS CREDIT?

  У 95% випадків на сайтах мікрофінансових організацій при виборі суми та строку на калькуляторі позичальник бачить лише підсумковий платіж і переплату, процентна ставка при цьому не зазначається.

  Розрахувати процентну ставку за стандартним мікрокредити до зарплати з одноразовим платежем у кінці терміну можна за простою формулою:
  Процентна ставка=(сума переплати за 1 добу/сума позики)*100

  Щоб скористатися цією формулою, потрібно знати розмір переплати за 1 день користування позиковими засобами. Її можна обчислити за іншою формулою:
  Переплата за 1 день=(підсумковий платіж-сума позики)/число днів

  Розрахуємо реальну процентну ставку в компанії SOS КРЕДИТ на прикладі позики в сумі 5000 тис. на 21 день. Підсумковий платіж за таких заданих параметрах складе 6350 грн. Спочатку дізнаємося переплату за кожен день, підставивши відомі дані у другу таблицю:
  Переплата за 1 день=(6350-5000)/21=64.285 грн.

  Тепер розрахуємо процентну ставку на добу:
  Відсотки за 1 день=(64.285/5000)*100=1.28%

  Виходить, що відсоткова ставка за микрозайму, заснованому на параметрах розрахунку з офіційного сайту, становить 1.28% на добу.

  Але зараз діє акція – ставка по кредиту 0,99% на добу!