3 причини взяти мікрозайм в Кредітоні (crediton)

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  Маєте потребу в грошах, але не можете підібрати вигідний мікрозайм, який буде відповідати всім вашим вимогам? Хочете додаткові опції без мораторію (дострокове погашення, пролонгація)? Шукаєте найвигідніша пропозиція на ринку мікрокредитування? У цьому випадку потрібно звернути свою увагу на самі мікрофінансові організації, які надають ці позики, дізнатися і позитивні і негативні сторони, додаткові опції і заборони.
  3 причини отримати мікрозайм в Кредітоні: великі суми, мінімальні вимоги до клієнтів і т. д. Кому готові допомогти фінансово у цій організації? На що можна отримати позикові кошти? Як дізнатися процентну ставку за допомогою простої формули? Як відбувається оформлення заявки?

  На які потреби можна попросити гроші в борг у Кредітоні? Вимоги до позичальників

  Компанія не обмежує своїх клієнтів в цілях отримання позикових коштів. Отримати гроші можна на будь-які потреби, будь то спонтанне бажання купити щось дороге або заплановані витрати. Найчастіше клієнти мікрофінансових організацій, які пропонують короткострокові мікрокредити, витрачають їх на:

  Погашення кредитних зобов’язань перед банками та іншими кредитними конторами, родичами або знайомими. Також гроші можуть знадобитися для оплати рахунків або заборгованості за комунальні послуги та інші платежі.
  Щоденні витрати, коли не вистачає своїх грошей. Позикові кошти витрачають на повсякденні потреби першої необхідності (продукти харчування, оплата стільникового зв’язку, бензину, громадського транспорту і т. д.)
  Дорогі покупки. Найчастіше вони бувають незапланованими, тому що на потрібні речі люди зазвичай заздалегідь відкладають гроші, збирають їх. Це може бути сезонна одяг з великою знижкою, взуття, побутова техніка та електроніка, товари для будинку і дачі, теплиця, надувний басейн, телефон і т. д. Це найчастіша стаття витрат і метою може бути абсолютно будь-яка річ.
  Медичні послуги, лікування, відпочинок і т. п. Позиковими коштами часто оплачують лікування зубів, пломби, окуляри або лінзи, корекцію зору, лікувальний масаж, різні медичні процедури і т. п.

  Подати заявку на отримання кредиту в Кредітоні можуть позичальники віком від 18 років. Максимальний віковий поріг не обмежений умовами надання мікропозик в цій організації, тому розраховувати на отримання грошей можуть пенсіонери в солідному віці.

  Позичальник обов’язково повинен бути громадянином України повної дієздатності, мати постійну реєстрацію в будь-якому регіоні, де є офіси та відокремлені підрозділи компанії. У потенційного клієнта повинна бути постійна робота і дохід, що дозволяє забезпечити своєчасне повернення кредиту.

  По пенсійному позики клієнту потрібно надати не тільки паспорт і пенсійне посвідчення, але і будь-який документ, який підтвердить розмір пенсії (виписка з банківського рахунка, довідка з ПФР і т. д.)

  См.також: Як правильно позбутися від номера телефону, про який знає банк?

  Як подається онлайн-заявка на мікрозайм в Кредітоні?

  Позичальники, які відповідають мінімальним вимогам мікрофінансової організації, можуть подати заявку на отримання позикових коштів наступними способом:

  Через інтернет. Для цього потрібно вибрати відповідний тарифний план, вказати необхідну суму і бажаний термін, заповнити поля з особистими даними. Позичальникові потрібно вибрати місто проживання, вказати ПІБ, стать, дату народження. У наступному вікні анкети потрібно вказати дані паспорта (серія і номер, код підрозділу і т. д.) Вводити дані потрібно точно так само, як і в паспорті, без помилок, скорочень і зайвих знаків пунктуації. Найменша помилка може поставити хрест на позитивному рішенні і можливості повторно звернутися в компанію. Слідом потрібно заповнити відомості про місце проживання, вписати контактну інформацію та місце роботи, вказати свій соціальний статус. Останнім кроком стане заповнення полів інформацією про контактних осіб. Позичальнику обов’язково потрібно надати номери не менше 2-х знайомих/родичів/колег по роботі і т. д. Далі анкету можна надсилати на розгляд, який займе приблизно 60 хвилин. В ході перевірки компанія обов’язково дзвонить контактним особам і задає різні питання про позичальника, рівень його доходів, працевлаштуванні, особистих якостях і т. д. Якщо заявку схвалять, клієнта викличуть в найближчий офіс для оформлення.

  Перед подачею заявки рекомендуємо вивчити умови за іншим мікропозик і вибрати з найменшою ставкою.
  Для цього радимо скористатися нашим сервісом підбору і порівняння мікропозик у верхній частині сайту.

  Як розрахувати відсотки за микрозаймом в Кредитоні самому?

  Дізнатися процентну ставку за микрозайму можна в нормативних документах компанії, але часто там пишуть діапазон значень, а реальна ставка залишається невідомою доти, поки позичальник не отримає договір з індивідуальними умовами кредитування. Отримавши їх, можна зробити швидкий розрахунок процентної ставки за простою формулою:
  Відсотки=(переплата за 1 добу/сума позики)*100

  У цій формулі ми будемо знати всі складові, крім переплати за добу. Спочатку розрахуємо її за формулою:
  Переплата за 1 день=(підсумковий платіж — сума позики)/число днів кредитування

  Закріпимо результат на реальному прикладі. Виберемо на калькуляторі мікрофінансової організації Кредітон суму 6000 гривень, а термін встановимо на позначці 8 днів. Підсумковий платіж при таких параметрах складе 6960 гривень. Тепер розрахуємо переплату за 1 день:
  Переплата за 1 день=(6960-6000)/8=120 гривень.

  Знаючи переплату за 1 день, ми зможемо розрахувати % по першій формулі:
  Відсотки=(120/6000)*100=2%

  Виходить, що компанія Кредитон кредитує позичальників за ставкою 2% в день.

  1-я причина отримати мікрозайм в Кредітон — програма лояльності для постійних позичальників

  При першому поводженні позичальника кредитують на стандартних умовах для більшості мікрофінансових організацій — під 2% на добу. Проте вже при повторному отримання мікрокредиту клієнт може розраховувати на зниження ставки до 1.5% в день.

  Ця процентна ставка цілком може конкурувати з провідними компаніями, що надають позики у тому ж сегменті.

  Як видно, компанія Кредитон пропонує одні з найкращих умов по переплаті для постійних клієнтів.

  2-я причина взяти гроші в Кредитоні — пільгове кредитування пенсіонерів

  Вікові позичальники, а також пенсіонери по інвалідності в будь-якому віці можуть отримати позику за спеціальною пільговою програмою.

  «Пенсійний» мікрозайм надається на стандартних умовах (сума та термін), але зниженою ставкою — під 1% на добу.

  Пенсіонери — одна з найбільш соціально незахищених категорій громадян. Багато з них задовольняються лише пенсією і не можуть влаштуватися на роботу за різних причин. Мікрозайми до зарплати — єдина можливість отримати гроші в борг на покупку ліків, продуктів харчування, інші необхідні потреби. У компанії Кредітон розуміють це, тому пропонують одну з найбільш вигідних процентних ставок в цьому сегменті, яка діє вже при першому зверненні.

  См.також: Відсоток за терміновість: що робити, якщо гроші потрібні зараз?

  3-я причина — можливість продовжити позику і погасити достроково з перерахунком

  Якщо у позичальника виникнуть тимчасові труднощі з погашенням мікропозик в зазначену дату, він завжди може продовжити його на строк до 15 днів, погасивши нараховані відсотки за цей час. Завдяки пролонгації клієнт не вийде на прострочення і не стане боржником, а його кредитний рейтинг не знизиться із-за поганої кредитної історії.

  Якщо ж все сталося навпаки, з’явилася можливість внести оплату раніше покладеної дати, клієнт може зробити це в будь-який момент. При достроковому погашенні мікропозик відсотки будуть розраховані та нараховано лише за фактичну кількість днів користування грошима. З-за цього погашати мікрокредит достроково дуже вигідно.