Мікрозайм на карту цілодобово

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Зміст статті

  Якщо ви хочете взяти гроші в борг у той час, як більшість мікро кредитних організацій не працюють, то єдиним виходом може стати оформлення заявки через інтернет та отримання миттєвого позики. Таким чином, ви можете отримати гроші навіть тоді, коли закриті банки та інші фінансові установи. Взяти позику миттєво можна і рано вранці, і вночі, і в святкові дні.

  Що для цього необхідно?
  Мікрозайм за паспортом. Микрозаймы видаються всім громадянам лише за наявності паспорта. Система сама перевірить серію і номер паспорта, а також інші дані і якщо все в порядку, то протягом приблизно півгодини кошти будуть зараховані на вказану вами пластикову карту. У майбутньому можна додати навіть кілька карт, щоб було зручно отримувати невеликі кредити на будь-яку з них. Процес видачі коштів автоматичний, що дозволяє брати в борг невеликі суми цілодобово.

  Недолік цілодобових мікропозик. Найчастіше недоліком вважається перерахування грошей на карту. Тобто, щоб скористатися готівкою вам доведеться сплатити відсоток за зняття коштів. Але, якщо людина потрапляє в таку ситуацію, коли фінансової допомоги чекати більше нізвідки, то доводиться вибирати саме такий шлях отримання грошей. Адже тільки цілодобові онлайн-сервіси працюють в автоматичному режимі.

  Інші недоліки мікропозик онлайн. Якщо вам терміново потрібні гроші, то доведеться погоджуватися на не зовсім вигідні умови МФО. Адже при видачі коштів на картку в автоматичному режимі ви не зможете отримати в борг велику суму. Це пов’язано з тим, що організація не зможе ретельно перевірити вашу кредитну історію і прийняти зважене рішення. Також відсоткові ставки, швидше за все, будуть істотно завищені. Ну а сама сума позики буде крихітній, так що її може і не вистачити на ті цілі, які стоять перед вами.
  На які суми можна розраховувати при цілодобовому мікро кредитуванні?

  Зазвичай МФО видають в борг до 7 тис. гривень, що в принципі є нормальною сумою, враховуючи те, що її можуть отримати в деяких випадках навіть ті, хто має нульову кредитну історію. Проте при видачі грошей онлайн сервіси обережні. Сума кредиту готівкою може скласти до 3000 гривень, що зовсім трохи. Щоб не потрапити в неприємну ситуацію краще тримати приблизно таку суму в накопиченнях на дебетовій картці, ніж брати її в борг і платити великі відсотки користування грошима.

  Переваги мікро кредитування перед іншими видами кредитування. Кредит у банку вам навряд чи видадуть, якщо ви не відповідаєте ряду жорстких параметрів. Наприклад, банки дуже неохоче видають гроші особам, які не досягли 20 років (середній платоспроможний вік по країні). Також взяти кошти в борг не вийде проблемним позичальникам. А ось з мікро кредитуванням все набагато простіше. Особливо якщо ви берете кредит на невелику суму онлайн. Деякі оформляють позики спеціально через інтернет, щоб в подальшому мати можливість поправити своє фінансове становище. Таким чином, люди беруть кредит, потім швидко його віддають, МФО вже на більш лояльних умовах дозволяє оформити такий кредит на великі суми під менші процентні ставки.