Мікропозики терміново

Микропозики терміново, мікрокредити, позики на карту

Отримати гроші терміново можна звернувшись в мікрофінансову організацію, мікропозику можна оформити картку або взяти готівкою

Що таке мікрокредит або мікропозика і які його переваги?

На сьогоднішній день одержання позики МФО є найбільш простим і зручним способом взяти гроші в борг.
Мікрокредит є послугою, що дозволяє будь-якому охочому швидко отримати позику для будь-яких цілей. За своїми умовами мікропозики аналогічні отримання кредиту готівкою. Незважаючи на більший відсоток, в більшості випадків вони є більш швидким і зручним способом отримання необхідної суми грошей.

Переваги термінового мікропозик онлайн

Перш за все варто відзначити мінімум документації. Для того щоб отримати мікрозайм вам не потрібно підтверджувати своє працевлаштування і доводити платоспроможність. Для отримання такого виду кредиту від вас буде потрібно тільки паспорт.
Зручність при погашенні позики. Ви завжди можете робити виплати по кредиту без комісії через мережу платіжних систем.
Малий час очікування. Як правило, рішення про видачу позики приймається протягом 10 хвилин, а самі гроші ви зможете отримати в першу добу після схвалення вашої заявки. Це означає, що оформивши заявку онлайн ви зможете розраховувати на отримання коштів вже на наступний день.

Микрозаймы онлайн – переваги оформлення:

 • Завдяки системі безпеки, дані всіх клієнтів знаходяться під надійним захистом. По цьому ви завжди можете розраховувати на безпеку і конфіденційність;
 • Доступність і простота оформлення заявки. Для цього знадобиться лише доступ до інтернету, банківська картка та паспорт;
 • Ви можете розраховувати на мінімальний відсоток серед усіх мікрофінансових організацій;
 • Прозорість – відправивши заявку на отримання мікропозик онлайн ви регулюєте самостійно і встановлюєте розмір потрібної вам суми, строк і умови мікрокредиту;
 • Зручність забезпечується тим, що всі операції проводяться через інтернет;
 • Оперативність – ваша заявка буде розглянута протягом найближчих 10-ти хвилин;
 • Програма лояльності для постійних клієнтів – вже після першого успішного погашення позики, ви отримуєте можливість отримати термінові гроші в борг за зниженою процентною ставкою;
 • Зручні способи оплати. Для того, щоб погасити заборгованість онлайн і без зайвих комісій ви завжди можете скористатися терміналами QIWI, Елекснет або банківською картою у вашому особистому кабінеті.

Вимоги до позичальника

Оформити мікрозайм терміново може кожен працездатний громадянин України не молодший 18 років, який має стабільне джерело доходу і постійну реєстрацію. Для отримання мікропозик на карту онлайн потрібні паспорт та наявність банківського розрахункового рахунку або карти виданої на ім’я позичальника. При цьому карта повинна бути іменною, тобто на лицьовій стороні картки повинні бути ваше прізвище та ім’я.

Принцип отримання мікрокредиту

При оформленні запиту онлайн необхідно заповнити в електронному вигляді заявку на сайті Кредити.ру, вказавши при цьому потрібну суму і термін погашення строкового онлайн позики. Вказати також регіон отримання кредиту, ваш тип зайнятості, паспортні дані та контактну інформацію.

 • Як тільки заявка буде оброблена менеджером, з вами зв’яжеться співробітник мікрофінансової організації і в подробицях пояснить всі умови видачі позики, допоможе заповнити необхідну документацію і відповість на питання, що цікавлять вас.
 • Після повного оформлення заявки на отримання термінового кредиту, ваш персональний менеджер запросить вас в офіс компанії, або ж сам прибуде на ваше робоче місце (залежно від умов роботи конкретної МФО) для кінцевого укладення договору. У деяких випадках кошти можуть бути перераховані на банківську карту, в тому числі і кредитну – треба лише уточнити умови отримання мікропозик.
 • Якщо чекати гроші до зарплати ще довго, а ви терміново потребуєте засобах і хочете їх отримати без зайвих перешкод і втрати часу, то найкращим виходом із ситуації стане укладення договору на строковий кредит. Отриманими коштами ви зможете розпоряджатися на власний розсуд.
 • При виникненні необхідності одержання термінового мікропозик сервіс Кредити.ру завжди допоможе отримати гроші легко, швидко і без зайвих питань, а також стане вашим надійним помічником при отримання мікрокредиту.

 

admin