Мікропозика під 0 відсотків на 55 днів

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Зміст статті

  Тільки на нашому сайті ви знайдете відповідну мікропозику під 0 відсотків на 55 днів, зможете порівняти умови конкурентів, вибрати кращу пропозицію серед десятків інших. Позики надаються на карту, на рахунок з 18 років. Кредитна історія може бути будь-якою. Заповніть коротку анкету на нашому сайті отримаєте остаточне рішення в СМС вже через 3 хвилини. Гроші відправлять будь-яким зручним способом відразу після схвалення.

  Позика під 0 відсотків дають наступні організації

  Дані МФО видають тільки перший займ по 0% в рамках спеціальної акції. Термін позики обмежений 30 днями під нуль відсотків річних. Це за умови оплати позики в строк. Якщо ви затримаєте оплату, потрібно буде сплатити відсотки близько 2% в день.

  Чи бувають безкоштовні мікропозики на 55 днів?

  Мікропозика під 0 відсотків – мрія кожного позичальника. Отримати безвідсоткову позику на тривалий термін хоче кожен, але найчастіше такі умови пропонують лише близькі друзі або родичі, погодившись дати гроші в борг.

  Якщо проаналізувати умови надання позик більшості мікрофінансових організацій, то жодна з них не пропонує мікропозик під 0 відсотків на 55 днів або на будь-який інший термін на постійній основі.

  Кредиторам не вигідно видавати позики під 0%, та ще й на такий тривалий термін. Мікрокредитування в Україні – це найвигідніший кредитний бізнес з доходом 1-2% за день з кожного клієнта. Втрачати такі гроші, пропонуючи мікропозики під 0%, ніхто не хоче. Аналогічної думки дотримуються кредитори.

  Винятком тут стануть банки і кредитні карти, які мають кредитний ліміт під 0 відсотків до 55 днів (в більшості випадків). Такі картки пропонує кожна кредитна організація новим і постійним позичальникам. Пластик видається за лічені хвилини у відділенні банку. Попередньо потрібно пройти процедуру оформлення, принести необхідні документи.

  У чому різниця між мікропозикоу та картою?

  Основна різниця між мікропозикою та кредитною карткою полягає в специфіці їх дії. Мікропозика – це гроші, які переводяться на карту або видаються готівкою на конкретний термін і під певний відсоток. Їх можна зняти, витратити на будь-які потреби і повернути з нарахованими відсотками. Щоб отримати чергову позику при нестачі грошей, позичальникові доведеться знову подавати заявку, чекати рішення і т.д.

  Кредитна карта має поновлюваний кредитний ліміт. Це означає, що позичальник може витратити частину коштів, потім погасити заборгованість, знову витратити і повторювати це протягом усього терміну дії карти, який зазвичай становить 2-3 роки.

  Найчастіше за такими кредитними картками можна користуватися безвідсотковим пільговим періодом, коли не нараховується річна ставка за безготівковими операціями (оплата товарів в магазині, оплата послуг в торгово-сервісних підприємствах і т.д.)

  Якщо позичальник знімає гроші в банкоматі з карти, то банк може відразу нарахувати відсотки і ніякого мікропозик під 0% не буде. Такі дрібниці залежать від конкретних умови карти. Деякі кредитори включають зняття готівки в пільговий безпроцентний період.

  У підсумку головна різниця між мікропозик і кредитною карткою полягає:

  • У термінах кредитування. За кредитними картками можна користуватися грошима під 0 відсотків 55 днів, 100 і навіть 120 днів. У мікрофінансових компаніях максимальний термін безпроцентної позики не перевищує 30 днів.
  • У процедурі оформлення. У 95% випадків позичальникові доведеться йти за кредитною карткою в офіс кредитора. Лише деякі організації відправляють картки по Пошті або з кур’єром. Щоб отримати мікропозик під 0 відсотків, позичальникові досить подати онлайн-заявку в інтернеті, а вже через пару хвилин гроші надійдуть на карту.
  • У кредитному ліміті і його відновлення. У мікропозик є чітка фіксована сума, яку позичальник отримує один раз протягом усього терміну. По закінченню зазначеного періоду клієнт повертає гроші. Отримати повторний займ він зможе тільки після подачі нової заявки і погашення попереднього мікрокредиту. У кредитної картки є ліміт кредитування. Протягом зазначеного терміну в 55 днів клієнт може витрачати будь-які суми в рамках свого ліміту в різні дні. Головна умова – повернути гроші в повному обсязі до закінчення 55 днів. В іншому випадку кредитор нараховує процентну ставку, а мікропозик під 0 відсотків на 55 днів вже не буде таким.