Мікрокредити по телефону. Один дзвінок і гроші вже їдуть до вас

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Зміст статті

  Мікрокредити по телефону — простий і зручний спосіб отримати гроші в борг не виходячи з дому. Позичальнику достатньо надіслати коротке смс або зателефонувати за безкоштовним номером гарячої лінії і гроші будуть відправлені обраним способом відразу ж після позитивного рішення.
  Які мікрофінансові організації надають микрозаймы терміново по телефону? Хто з них привезе гроші прямо на будинок до позичальника? А хто відповість на дзвінок в будь-який час доби?

  Що таке мікрокредити по телефону? Як відбувається оформлення?

  Буває кілька різновидів швидких мікропозик по телефону, коли клієнт відправляє заявку допомогою смс-повідомлень, або за допомогою телефонної розмови з оператором-співробітником компанії.

  Кожний із способів має свою процедуру оформлення, нюанси і особливості. Наприклад, щоб отримати микрозаем по телефону через смс, позичальник повинен відправити повідомлення зі спеціальною командою на вказаний номер. Дочекатися розгляду заявки і відповіді з підсумковим рішенням. У відповідь смс-повідомленні компанія озвучить максимальний ліміт, відсоткову ставку і термін, підсумковий платіж з урахуванням заявлених параметрів. У тому ж смс-повідомленні буде міститися спеціальний код.

  Якщо позичальник згоден з умовами кредитування, то він повинен буде скопіювати код і відправити його у відповідному повідомленні. Після цього гроші будуть відправлені обраним способом. Цей варіант ідеально піде у тому випадку, якщо позичальник є постійним клієнтом однієї з мікрофінансових організацій, які практикують позики через смс. До них можна віднести: MoneyVeo, ПростоЗайм, CreditUp та інші. Новим позичальникам подати таку заявку за телефоном буде не можна.

  Другий спосіб отримати мікрозайм по телефону — зателефонувати на гарячу лінію мікрофінансової організації і подати заявку усно в розмові з оператором. Оформлення відбуватиметься в режимі «Питання — Відповідь», тому позичальникові не доведеться докладати особливих зусиль для оформлення. Поганий цей метод разі позичальникові доведеться здійснити повторний дзвінок і заново відповідати на запитання. Також оператор може не розчути якесь слово або почути його неправильно і допустити помилку в анкеті. У цьому випадку з вини співробітника вам можуть відмовити у наданні позики.

  Якщо заявка, залишена по телефону, буде попередньо схвалена, позичальника запросять в офіс або приїдуть додому для подальшого оформлення. Якщо перший спосіб отримання мікропозик по телефону був повністю дистанційним, то другий таким назвати не можна, оскільки зустріч позичальника і співробітника МФО обов’язкове.

  На місці клієнт повинен буде відповісти на додаткові запитання анкети, надати відомості про контактних осіб, підписати заяву на надання мікрокредиту. Після цього анкета повторно піде на розгляд, за підсумками якого буде винесено вже остаточно рішення. Якщо компанія схвалила позику, гроші будуть передані позичальнику готівкою або іншим обраним способом з доступних.

  Де взяти мікрокредит по телефону?

  Найчастіше оформлення мікропозик по телефону пропонують організації, що займаються видачею готівки на дому або в офісах обслуговування. Причому це можуть бути організації, що кредитують населення на великі суми і тривалі терміни, або компанії, які видають гроші до зарплати.

  Ви можете скористатися підбором позики, щоб порівняти умови позик на нашому сайті.

  Як отримати гроші за дзвінком з доставкою додому?


  Серед перерахованих займодавцев є ті організації, які готові привезти гроші прямо додому до позичальника: Домашні гроші, Гроші на будинок. Оформлення позики в такій компанії починається цілком стандартно. Спочатку позичальник телефонує на гарячу лінію, з’єднується з оператором і повідомляє про своє бажання отримати позику. Співробітник зі слів позичальника заповнює анкету-заяву на отримання мікропозик і відправляє її на розгляд.

  В залежності від обраної компанії рішення буде відомо приблизно через 1-3 години. У разі схвалення з клієнтом по телефону зв’язується персональний менеджер організації, який знаходиться в місті постійного проживання позичальника, домовляється про час зустрічі.

  У призначений час він приїжджає за адресою прописки потенційного клієнта з необхідним пакетом документів, які вони заповнюють і підписують разом з позичальником у його квартирі. Разом з копією договору і графіка платежів співробітник організації-кредитора залишає клієнту запечатаний конверт зі спеціальною пластиковою карткою та ПІН-кодом. Згодом гроші будуть перераховані на неї, якщо позику грошей схвалять.

  Позичальник може вибрати й інший спосіб отримання грошей — переведенням на свій банківський рахунок. У цьому випадку в анкеті потрібно буде додатково вказати банківські реквізити для переказу (Кор.рахунок, ІПН, розрахунковий рахунок позичальника). Зарахування коштів таким способом доведеться чекати до 36-48 годин.

  Приблизно через 3-12 годин після підписання паперів компанія приймає остаточне рішення про надання позики або про відмову, про що позичальник інформується смс-повідомленням. У разі позитивного вердикту гроші негайно перераховують на картку або банківський рахунок у залежності від способу отримання.

  Чи можна отримати цілодобовий мікрокредит по телефону?

  Як це ні дивно, але дійсно існують мікрофінансові організації, готові видати гроші цілодобово за телефоном. Серед них можна виділити компанію ПростоЗайм, яка приймає заявки по телефону в будь-який час дня і ночі, після чого передає їх персонального менеджера, який знаходиться в місті присутності позичальника.

  Не можна не відзначити тут МФО ШвидкоГроші, офіси якого працюють до 23:00. У цій компанії готові надати мікрокредит з доставкою додому навіть у такий пізній вечірній час.