Мікрокредити на тривалий термін — де позичити під низький відсоток?

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  Микрокредити на тривалий термін без відвідування офісів МФО — мрія будь-якого позичальника, якому потрібна в борг велика сума на півроку або рік.
  Де можна взяти тривалий мікрозайм на карту? Чому у довгострокових мікрокредитів відсотки менше, а переплата більше, ніж у позик до зарплати? 3 найвигідніших позики готівкою в Москві і реальна історія отримання грошей від постійного читача.

  Вам буде цікаво: Срочно взяти гроші в борг

  Де взяти микрокредит на тривалий термін?

  Довгострокові позики апріорі припускають більші суми, ніж при позиках в сегменті «до зарплати». Мова йде про микрокредитах від 1 до 10 тис. гривень і вище. Вони надаються на термін від декількох місяців до 1 року з погашенням ануїтетними платежами. Кількість та періодичність внесків буде залежати від умови конкретної організації, але найчастіше компанії використовують щотижневе погашення або платежі по 1 разу кожні 2 тижні. Щомісячне погашення, як при кредитуванні в банку — самий рідкісний варіант, але саме його найбільше воліють позичальники за зручність.

  Потенційні клієнти можуть взяти таку позику в офісі МФО або віддалено. У першому випадку позичальникові потрібно заповнити заявку, почекати попереднє схвалення і звернутися в обраний офіс мікрофінансової компанії. На місці працівник заповнює зі слів позичальника розширену анкету-заяву на видачу довгострокової мікропозики, зробить копію паспорта і сфотографує позичальника.

  Підсумкове розгляд мікропозик на тривалий термін займе від 60 хвилин до 48 годин, в залежності від обраної компанії. Такі позики пропонують наступні МКК: MoneyVeo, ШвидкоГроші, КФ

  Ще один спосіб надання довгострокових мікропозик — доставка грошей на будинок. Такі надають мікрокредити в МКК М, Гроші на будинок та інших. Процес оформлення простий: позичальник подає заявку, зв’язується з персональним агентом по телефону у випадку попереднього схвалення і домовляється про час зустрічі. У указний час до позичальника додому приходить персональний менеджер і заповнює анкету, дає на підпис клієнту.

  У разі схвалення розширеної анкети гроші позичальник отримує на спеціально емітовану карту, яку менеджер завбачливо залишає позичальникові разом з копіями підписаних документів. Приблизний час розгляду такого довгострокового мікрокредиту становить 3-6 годин. Максимум може досягати 24-х годин.

  У позичальників, яким потрібен дистанційний мікрозайм на тривалий термін через інтернет, вибір мікрофінансових організацій не такий значний, як при короткостроковому кредитуванні, але він є.

  Отримати віддалений позику простіше і швидше, ніж мікрокредит в офісі або на дому. Спочатку клієнт вибирає параметри позики на калькуляторі, створює особистий кабінет, заповнює детальну анкету (переписує дані паспорта, вказує адресу проживання, інформацію про роботу тощо), обирає спосіб перерахування грошей (переказ на картку, рахунок, інтернет-гаманець або через систему переказів).

  Після цього заявку розглядають протягом 2-х хвилин (в компаніях зі скоринг-перевіркою) або декількох годин (в компаніях з ручною модерацією). При позитивному рішенні на телефон приходить цифровий або літерний код АЦП, який замінює підпис людини в інтернеті. Такий код позичальник повинен вписати в особистий кабінет, якщо згоден з умовами отримання мікропозик на тривалий термін. Відразу ж після цього позикові гроші переводять тим способом, який обрав клієнт в особистому кабінеті.