Мікрокредит та кредит готівкою – що краще?

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Зміст статті

  Ставки та умови банків бувають різними, як і види кредитів. Напевно всі чули «страшилки» про ставку банку 365% річних? Це не міф, такі ставки дійсно існують. І щоб не загнати себе в страшні борги оформивши кредит, необхідно хоч трохи розбиратися в цій області. Хоча б розуміти, чим відрізняються ті чи інші види кредитів один від одного, враховувати плюси і мінуси кожного виду.

  Кредит готівкою – як це буває

  Кредит готівкою – це просто певна сума грошей, яку ви, по суті, берете в борг у банку на певних умовах і витрачаєте на власні цілі. Якщо ви берете гроші на конкретну мету – то вам необхідно повідомити про це банку, тоді вам кредит схвалять найімовірніше, але після цього доведеться регулярно звітувати, куди пішли гроші.
  Щоб отримати кредит готівкою необхідно надати в банк пакет документів, зазвичай це: паспорт, другий документ, що посвідчує особу, копію трудової книжки, довідку про місячному доході.
  На основі отриманих документів банк оформляє заявку на отримання кредиту, яка розглядається від кількох годин до кількох днів, найчастіше – довго. Якщо всі документи у вас в порядку, дохід стабільний і не маленький, а так само немає проблем з кредитною історією – то швидше за все, банк схвалить вам кредит і видасть необхідну суму.
  Вирушаючи за кредитом, слід знати, що існують як верхні, так і нижні межі суми. Тобто суму, менше певної або більше певної вам не дадуть. Якщо ви хочете взяти в кредит невелику суму, наприклад, 10 тисяч гривень, а нижня межа банку становить 50 тисяч гривень, то вам доведеться брати саме 50 тисяч і не менше. Звичайно, гроші зайвими не бувають, але навіщо брати велику відповідальність, адже відсотки нараховуються на всю суму. Якщо вам потрібен кредит на невелику суму, то зверніть увагу на таку область, як мікрокредитування.

  Для чого потрібні мікрокредити
  Мікрокредит, це той же самий кредит готівкою, тільки його можна взяти на зовсім невелику суму, оформити невеликий термін, а так само зробити це набагато швидше. Якщо схвалення звичайних кредитів необхідно чекати по кілька днів, той ту вам можуть видати гроші практично за годину.
  Отримати мікрокредит набагато простіше. Для його оформлення зазвичай достатньо лише паспорта та його схвалюють практично завжди і всім. Не потрібно додаткових довідок, застави та поручителів.
  Однак, при таких відмінний умовах, звичайно ж, є і мінуси. В даному випадку, це високі процентні ставки. По мікрокредитах на маленький термін, процентна ставка може становити 1% в день, що в підсумку і обертається в 365% річних, а іноді і більше.
  Але, високі ставки не лякають клієнтів, особливо тих, кому відмовили в банку кредит на більшу суму. Мікрокредити видаються і тим, у кого не все гладко з кредитною історією, тому для деяких вони є єдиним способом отримання позикових грошей.

  Як зробити вибір

  Якщо вам потрібні гроші в кредит, то необхідно все обдумати і зробити вибір на користь простих кредитів готівкою або ж мікрокредитів.
  В першу чергу, необхідно врахувати – наскільки вам терміново потрібні гроші, яку суму ви хочете отримати, на який термін отримання кредиту розраховуєте і наскільки швидко зможете його погасити.
  Якщо сума невелика, а термін, на який ви хочете її взяти, так само маленька – то вибирайте мікрокредити. Так як ви погасите кредит досить швидко то і переплата вийде не великий. Якщо ж час отримання грошей не має великого значення, а ось розмір відсотків, навпаки, має робіть вибір на користь стандартних кредитів готівкою.

  admin

  Експерт з видачі грошей у борг