Мікрофінансові організації: про що мовчать кредитори?

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  Нерідко бувають ситуації, коли зарплату не вдається «розтягнути» до наступного місяця, так як і непередбачені витрати – явище нерідке, та й сам заробіток невеликий… Криза торкнулася багато підприємств і виробництв, сильно позначаючись на якості життя простих людей. Звичайно на допомогу «поспішають» кредитні організації, які у гонитві за прибутком і, знову ж, власним заробітком, пропонують ну просто нереальні для простих обивателів умови. А «простим смертним» часом нікуди діватися, так як гроші потрібні «ще вчора». Багато кредитні організації, на відміну від банків, що видають гроші громадянам, не питаючи з них ні довідок про зарплату, не яких-небудь інших документів, на підготовку або отримання яких потрібно певний час. Багато компаній, про які йде мова, тобто мікрофінансові організації, пропонують навіть таку послугу, як отримання готівкових коштів буквально не виходячи за межі своєї квартири. Практично будь-який громадянин, що має комп’ютер, підключений до інтернету, може оформити заявку на отримання кредитної картки.

  mikrozajm

  Кредитору не цікава інформація про розмір заробітної плати передбачуваного позичальника, втім, його мало хвилює, чи працює громадянин, який звернувся з проханням про фінансову підтримку, в принципі. Розглянувши звернення в лічені хвилини, кредитор або кредитний менеджер дає відповідь (частіше позитивний). Коли картка буде готова, позичальник отримує повідомлення. Кредитну карту йому на будинок кур’єр привозить у зручний для нього час.

  Як бачите, умови для отримання швидкої позики просто шикарні, особливо вони «гарні» для людей, які працюють неофіційно, а таких, як ви самі знаєте, сьогодні чимало. Позичальник повинен бути не молодшим 18-ти, а якщо старше 60-ти – «не проблема». Якщо він не зможе оплачувати борг, ну або просто з якихось причин не захоче його повертати, то співробітники мікрофінансової організації притягнуть до відповідальності його близьких родичів. Для отримання «швидких грошей» найчастіше достатньо подати копії паспорта та ІПН-свідоцтва.

  Оголошень про термінових позиках зустрічається нам дуже багато, навіть в маленьких провінційних містечках. Але поспішати оформляти договір з кредиторами, швидше, не варто, так як повертати гроші доведеться з великою переплатою. Кредитори замовчують про реальної процентної ставки, про умови позики кажуть «розмито», а людині, яка звернулася за допомогою в подібну організацію, гроші, як правило, потрібні терміново. Врахуйте, що, швидше за все, ставка, прописана в договорі, буде не річний, а, наприклад, денний. Взявши певну суму не тиждень, сума переплати вже буде суттєвою. Тому варто добре подумати, чи не простіше якось обійтися або перепозичити у родичів? А якщо зайняти не у кого, а без цього обійтися неможливо, то краще всього звернутися в банк, дізнатися про умови отримання картки з пільговим періодом.

  Кредитна картка АльфаБанку

  Альфа-БанкСума кредиту до 100 000 грн.

  Грейс на покупки 55 днів

  Оформлення не виходячи з дому, отримання кур’єром

  Безкоштовний інтернетбанк
  Оформити картку