Лідери G7 впевнені, що реформи негайно допоможуть українській економіці

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  Міністри фінансів країн "Великої сімки" (G-7: Канада, Франція, Німеччина, Італія, Японія, Великобританія та США) і єврокомісар з економічних і фінансових питань вітають швидкі і рішучі заходи української влади, зокрема прийняті Радою 2 березня поправки до бюджету і пакет економічних реформ. "Прийняття пакету законодавчих актів означає значний прогрес на шляху до реалізації попередніх заходів ("prior actions") згідно нової програми економічних реформ, яка буде підтримана новою програмою чотирирічної Механізм розширеного фінансування (EFF) МВФ", – йдеться у заяві міністрів фінансів G-7, розміщеному на сайті Мінфіну України в середу 4 березня.

  Згідно йому, країни "Великої сімки" сподіваються на позитивне рішення ради директорів МВФ у найближчі дні по українському питанню. "Програма надасть додаткове фінансування (очікується, що найбільша сума надійде у вигляді першого траншу), щоб оперативно допомогти Україні провести амбітні економічні реформи", – йдеться у заяві. Міністри додають, що додатково до цієї програми Україна також отримає значну фінансову допомогу від країн "Великої сімки" і інших партнерів, і це буде каталізатором для мобілізації підтримки з боку інших міжнародних фінансових інститутів.

  "На наш погляд, програма економічних реформ України включає в себе всі необхідні елементи для негайної економічної стабілізації в Україні, а також набір політичних реформ, спрямованих на відновлення стійкого зростання в середньостроковій перспективі і підвищення рівня життя українського народу", – вважає глави фінансових відомств G-7. На їхню думку, програма реформ та її швидке здійснення підвищать довіру як фінансових ринків, так і довіру до української валюті. "У цьому контексті ми вітаємо заходи щодо грошово-кредитної політики, які були оголошені українськими властями 3 березня. Ми вважаємо, що цей крок зменшить тиск на валютний ринок", – йдеться у заяві. "Міжнародне співтовариство готове підтримати Україну на шляху проведення реформ в цей критичний момент історії країни", – наголошують міністри фінансів "Великої сімки".   Напередодні президент США Барак Обама і керівники Великобританії, Франції, Німеччини, Італії, а також голова Єврокомісії домовилися в ході відеоконференції продовжувати надавати підтримку зусиллям, що вживаються владою України для поліпшення економіки своєї країни.

  Крім фінансової допомоги намічено також надати допомогу Києву за рахунок інтенсивного надання консалтингових послуг. 2 березня Верховна Рада ухвалила зміни до Бюджетного кодекс і внесла правки до держбюджету-2015 в рамках пакету МВФ. Рада директорів МВФ планує 11 березня розглянути нову чотирирічну програму EFF для України обсягом $17,5 млрд. Її схвалення має відкрити Києву допомогу з боку інших міжнародних фінансових організацій та країн-партнерів у розмірі близько $7,5 млрд протягом найближчих року-півтора, а також створити умови для проведення реструктуризації комерційного боргу, щоб заощадити під час дії програми близько $15 млрд.   Зазначимо, що Сполучені Штати Америки можуть надати Україні додатково 1 млрд дол. кредитних гарантій до кінця 2015 р.

  Про це під час виступу в Конгресі США заявила помічник держсекретаря у справах Європи і Євразії Вікторія Нуланд, передає прес-служба посольства США в Києві. "Сьогодні ми працюємо з Європою, Україною і МВФ для зміцнення економіки країни та підтримки реалізації урядового плану реформи, включаючи новий 1 млрд дол. кредитних гарантій. Якщо Україна продовжить робити конкретний прогрес у своїх економічних реформах і умов гарантій, Адміністрація США буде також готова до співпраці з Конгресом розглянути питання про надання додаткової гарантії за позиками на суму до 1 млрд дол. в кінці 2015 р.", – сказала Нуланд. Нагадаємо, 28 січня 2015 р. міністр фінансів США Джейкоб Джозеф Ллю заявив, що США мають намір надати Україні в загальній складності 3 млрд дол. кредитних гарантій. При цьому в січні 2015 р. Україна підписала з США декларацію про надання 2 млрд дол. кредитів.  

  Вам буде цiкаво:
  Приватний кредит під заставу
  Хто з банків дає кредит готівкою без довідки про доходи
  Кредит у банку без застави
  Гроші в борг від приватної особи під розписку і під відсотки

  admin

  Експерт з видачі грошей у борг