Квитки на потяги різко подорожчають на 21%

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

    Міністерство інфраструктури України затвердило разове підвищення в 2015 році тарифів на проїзд у пасажирських поїздах внутрішнього сполучення на 21% по відношенню до 2014 року. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на джерело в міністерстві. Співрозмовник агентства повідомив, що індексація тарифів на проїзд у пасажирських поїздах внутрішнього сполучення на 21% буде проведена, як і передбачалося, в усіх категоріях пасажирських вагонів, окрім вагонів першого класу поїздів категорії "Інтерсіті+". Джерело уточнило, що індексація тарифів буде проведено орієнтовно через 2-2,5 місяця після погодження відповідного наказу міністерства в уряді, який набуде чинності після реєстрації в Міністерстві юстиції і публікації в газеті "Урядовий кур’єр".  

    Кількома годинами раніше на брифінгу начальник департаменту пасажирських перевезень дальнього сполучення "Укрзалізниця" Ігор Бреус повідомив, що відомство ініціювало підвищення тарифів на проїзд у пасажирських поїздах у цьому році в три етапи: з 1 березня – на 6%, з 1 квітня – на 7%, з 1 травня – на 6,5% з урахуванням інфляції, тоді як в цілому по року підвищення складе 21%.

    Тарифи на проїзд у вагонах другого класу поїздів "Інтерсіті+" планувалося підвищити в один етап – з 1 березня на 5,2%. Бреус уточнив, що остаточне рішення щодо індексації тарифів ще не прийнято, оскільки проект відповідного наказу знаходиться на розгляді Тарифної ради Міністерства інфраструктури України. Нагадаємо, що в серпні і жовтні 2014 року "Укрзалізниця" провела індексацію тарифів на проїзд у пасажирських поїздах внутрішнього сполучення на 10% по відношенню до 2013 року в усіх категоріях пасажирських вагонів, крім СВ і поїздів категорії "Інтерсіті+".

    admin

    Експерт з видачі грошей у борг