Кредитні карти з 18 років

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  Ви відзначили своє повноліття, вважаєте себе дорослим і повноцінним членом суспільства, але, на жаль, банківські організації не поділяють вашу точку зору. Для них ви до цих пір прибуваєте в особливому статусі «ризикованого» позичальника, саме унаслідок вашого хоч і повнолітнього, але юного віку. У зв’язку з чим, отримати кредитні карти з 18 років можна далеко не у всіх банках.


  Чому не у всіх банках видається кредитна картка з 18 років?

  Ніякого законодавчого акта, який перешкоджає отриманню кредитної картки з 18 років і до 21 року немає. Також не існує і нормативного документа, що обмежує потенційних позичальників, які захотіли оформити кредитку з 18 років. Всі обмеження, які існують, базуються на внутрішній політиці кожного банківської установи.

  На загальне переконання, існуючій вже протягом ряду років, підтверджується багатьма експертами в галузі психології, людина, яка досягла 18 років, ще не в повній мірі віддає звіт своїм правовим вчинком, у їх вчиненні присутня не мала частка юнацького максималізму.

  Окреме питання з молодими людьми (хлопцями), яким ще тільки 18 років, крім психології, тут є і остереження, пов’язані з можливим призовом до армії. І в цьому випадку банк зіткнеться з простроченнями платежів або ж взагалі з неплатежами по виділеному кредиту. А це все збитки, тому не кожен банк хоче йти на ризики і вводити програму «кредитна карта онлайн з 18 років».

  Наступний фактор – це офіційне працевлаштування. Далеко не всі молоді люди можуть похвалитися наявністю офіційної і стабільної роботи. Найчастіше вони працюють неофіційно, або зовсім періодично мотаються по різних підробіткам. Причина полягає в тому, що в цьому віці людина або ще навчається і в основному зайнятий саме цим процесом, а вже працює, так би мовити, у вільний від основного заняття час. Інший варіант – це те, що не надійшов людина нікуди після школи, не визначився може ще з професійною стезею в своєму житті, а відповідно, не має ніякої професії, що також є суттєвою перешкодою для пошуку постійної роботи. Адже, по суті, навичок немає, а значить, годі й запропонувати роботодавцеві.

  Наступний момент, що і підтвердити свою платоспроможність, наявним у власності майном, фактично ніхто з юних позичальників не може. Воно й зрозуміло, яке майно можна було нажити до цього віку, та й звідки йому взятися. Винятки, мабуть, становлять випадки успадкування майна в такому юному віці або отримання в подарунок від своїх близьких родичів.

  Але, не все так сумно, все-таки є банки, які готові піти на ризики і надати кредитні карти для молодих людей.

  Як оформити кредитні карти з 18 років онлайн?

  Незважаючи на те, що вибір кредитних програм для цієї категорії не так вже й великий, але все-таки по запросу в інтернеті «кредитна карта з 18 років онлайн заявка» будуть запропоновані варіанти.
  Справа в тому, що подача онлайн-заявки – це зручний сервіс, як для клієнта, так і для банку. Оскільки він економить час обох сторін, дозволяє в короткий термін дізнатися позичальнику свої перспективи.
  Знову ж, слід враховувати той факт, що, швидше за все, потрібна програма «кредитні карти з 18 років без довідок», бо з цілком об’єктивних причин, описаних раніше, взяти довідку нізвідки. Така ситуація може виникнути, до речі, і за відсутності офіційного працевлаштування, а також при його наявності, але зважаючи маленького трудового стажу. Справа в тому, що довідки такі зазвичай надаються за періоди: рік, 6 місяців або ж 3 місяці. Такі програми надання кредитних карт дуже часто називають «кредитні карти з 18 років тільки за паспортом».