Кредитні карти по паспорту з моментальним рішенням

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  Багато банків зараз пропонують послугу – заповнення онлайн заявки на кредитну карту.
  Оформлення заявки на кредитну карту з моментальним рішенням займе не більше 2-х хвилин. Буде потрібно відповісти на ряд питань і повідомити необхідну суму кредиту. Нижче представлений ТОП 3 пропозицій банків, які надають можливість заповнити заявку інтернет для отримання моментального рішення про видачу карти.

  Чому варто оформити кредитку? Власникам кредитних карт немає потреби обмежувати себе в коштах або довго збирати гроші на покупку дорогого товару. Вони можуть дозволити собі придбати потрібний товар, сплативши його кредиткою з моментальним рішенням. Це просто, зручно і вирішує купу фінансових труднощів.

  Чому для оформлення кредитної картки потрібен тільки паспорт?

  Кредитні карти – один з найпопулярніших продуктів на російському банківському ринку. Серед кредиторів існує величезна конкуренція за кожного клієнта, який хоче отримати кредитку, тому банки спрощують процедуру отримання пластика, роблять його бонусним, кешбековим, оснащують різними акціями і т.д. Головне завдання – завоювати «свого» споживача, привернути увагу і продати продукт.

  Кредитний ліміт по картах рідко перевищує 15-30 тис. грн., (Вам будет цікаво: Як збільшити кредитний ліміт кредитної картки?) Що запросто можна порівняти з позиками до зарплати, тому практично всі банки видають кредитні карти по одному документу – паспорту.

  Якщо клієнт хоче отримати не просто кредитку, а карту з максимальним лімітом і мінімальною ставкою, йому слід підготувати довідку про заробітну плату хоча б за останні 3 місяці, або представити банку інші докази високої платоспроможності.

  При оцінці позичальника, його доходів і іншої інформації, банк покладається лише на відомості анкети, середні показники за даними в регіоні та іншу супутню інформацію. Банк не може вірити клієнту беззастережно, оскільки інформація не перевірена і не підтверджена. Клієнтам з одним паспортом схвалять кредитні карти хоч і з моментальним рішенням, але невеликим лімітом. А ось позичальникам, які можуть підтвердити дохід, банк готовий надати більшу суму за межі.

  Аналогічно відбувається ситуація з встановленням процентної ставки для кожного клієнта. Позичальник без довідки з роботи вважається ненадійним, а банк разом з таким клієнтом отримує високий ризик неповернення по кредиту. Процентна ставка по кредитній карті для клієнтів по паспорту завжди буде вище, ніж для позичальника, який приніс з собою довідку про доходи або сканкопію трудової книжки.

  Вимоги до одержувачів кредиток

  До власників кредитних карт банки висувають більш жорсткі вимоги, ніж до позичальників споживчих кредитів. Особливо сильно це видно на мінімальний вік потенційного клієнта. Якщо більшість організацій пропонують кредити вже з 21 року, то ті ж банки готові видати кредитні карти лише з 23-25 ​​або навіть з 27 років.

  Тенденція обумовлюється тим, що молоді клієнти менш досвідчені в поводженні з позиковими коштами. З огляду на те, що кредитні картки видаються для будь-яких споживчих потреб, а не на певні цільові вимоги позичальника, то ризик неповернення і дефолту молодих позичальників лише збільшується.

  Банки розуміють, що в 25 років у клієнтів вже є стабільний дохід, можливо сім’я, якісь зобов’язання і т.д. Це означає, що з позиковими засобами вони будуть звертатися більш розбірливо. В купе ці фактори і призвели до того, що банки висувають такі жорсткі вікові рамки для потенційних власників кредитних карт з моментальним рішенням.

  Інші вимоги банків нагадують умови отримання експрес-кредиту за одним документом. Потенційні власники кредиток повинні відповідати наступним мінімальним вимогам:

  Українське громадянство
  Вік від 23-25 ​​до 65 років
  Наявність постійної реєстрації на території присутності банку. Позичальник повинен бути зареєстрований в будь-якому населеному пункті, де знаходиться офіс кредитора.
  Наявність джерела доходу. Це може бути офіційна робота або підробіток, але якась постійна зарплата обов’язково повинна бути.
  Надання особистого мобільного телефону. Деякі кредитори запитують стаціонарний робочий або домашній номер, а також контактні номери довірених осіб, близьких родичів або друзів.

  Чи можна отримати кредитку в 18 років?

  Так можна. Деякі банки-кредитори пропонують активної молоді отримати кредитну карту навіть в 18 років. Наприклад, в Ощадбанку можна оформити молодіжну кредитну карту з 18 років. З такого ж віку видають кредитки в ПриватБанку.

  Альфабанк теж пропонує оформити кредитну карту за паспортом з моментальним рішенням в 18 років, пропонуючи найбільш цікаві умови серед представлених організацій.

  Чи дадуть кредитну карту безробітному?

  Якщо безробітний є пенсіонером, або отримує якийсь посібник, то він може розраховувати на позитивне рішення по заявці на кредитну карту. Схвалення багато банків готові дати і в разі, якщо позичальник тимчасово не працює, але має дуже хорошу кредитну репутацію в обраній організації.

  Наприклад, якщо клієнт вже брав кредити і успішно їх повертав, має поточні депозитні рахунки або інші продукти банку, є постійним клієнтом. У всіх інших випадках банки навряд чи схвалять кредитну карту за паспортом з моментальним рішенням безробітному громадянину.

  Можна отримати кредитку без підтвердження доходу?

  Так звичайно. Практично всі банки видають кредитні карти по одному документу – паспорту. Інші довідки для оформлення не потрібні.

  Схвалять кредитну карту пенсіонеру?

  Безумовно, так, але в різних банках встановлені різні максимальні вікові обмеження для громадян пенсійного віку. Наприклад, в ПриватБанку і в Кредит Дніпрі кредитку готові видати пенсіонерам у віці до 65 років.

  Інструкція – як подати заявку

  Існує кілька основних способів подачі заявки на отримання кредитної картки банку:

  За телефоном гарячої лінії. Для цього позичальнику потрібно зателефонувати в контакт-центр кредитора, дочекатися з’єднання з оператором і повідомити про своє бажання отримати кредитну карту. Оператор запропонує в ході телефонної розмови заповнити анкету-заяву на отримання кредитки. У разі згоди клієнта доведеться відповісти на питання оператора про персональні і паспортні дані, іншої інформації. В ході розмови клієнт також повинен буде дати згоду на обробку даних, запит в БКІ.
  Через інтернет, заповнивши форму на сайті. При цьому способі подачі заявки клієнт повинен самостійно заповнити онлайн-анкету на кредитну карту за паспортом з моментальним рішенням. Питання анкети стандартні (ПІБ, вік, стать, місце роботи, стаж, зарплата, адреса проживання, паспортні дані і т.д.) Правильно заповнивши всі поля, клієнт повинен дати згоду на обробку та зберігання персональної інформації, запити в різні бюро кредитних історій .
  При безпосередній присутності в офісі кредитної організації. Для цього клієнт повинен взяти паспорт і підійти в офіс обраної кредитної організації, повідомити операціоністу про бажання подати заявку на кредитну карту за паспортом з моментальним рішенням. Після цього співробітник банку заповнить анкету зі слів клієнта і дасть на підпис, де позичальник також повинен буде погодитися з обробкою і зберіганням персональних даних, запитами в БКІ.

  Після цього анкета піде на розгляд. Середня тривалість розгляду заявки на кредитну карту становить приблизно 2-5 хвилин, не більше. Про підсумки перевірки клієнта сповіщають смс-повідомленням на телефон, який той вказав у анкеті.

  У кожного банку свої способи подачі заявки на кредитну карту за паспортом з моментальним рішенням. Розглянемо стандартну процедуру подачі заявки на карту в АльфаБанку.

  Онлайн-заявка на кредитну карту в АльфаБанку складається з 4-х поетапних кроків. Спочатку клієнтові потрібно вказати свої ПІБ, мобільний телефон та електронну пошту, вписати бажаний кредитний ліміт і погодитися з умовами передачі інформації.

  Як дізнатися рішення по заявці?

  Залежно від обраної кредитної організації розгляд дистанційній заявки відбувається зазвичай протягом 5-10 хвилин. Про результати розгляду кредитні організації зазвичай сповіщають смс-повідомленням, або дзвінком.

  Наприклад, рішення по заявці на кредитну картку в АльфаБанку приймають протягом 2-х хвилин, а рішення направляють клієнта в вигляді смс-повідомлення.

  На відміну від АльфаБанку, де рішення є остаточним, в більшості інших організацій воно носить попередній характер. Це означає, що після візиту в офіс і надання всіх документів анкета клієнта буде розглянута повторно і не виключено, що рішення банку зміниться. Ретельна перевірка в офісі буде тривалішим, ніж попередній розгляд. Зазвичай вона займає 15-30 хвилин. У деяких випадках затягується на кілька годин або навіть днів.