Кредитна карта “Універсальна”

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  Кредитна картка «Універсальна» – це платіжний інструмент, що дозволяє користуватися без обмеження власними, і кредитними коштами банку. Що немало важливо ваші родичі, друзі та колеги по роботі можуть поповнювати вам баланс. Їй ви можете розрахуватися в магазинах, при покупці товарів та послуг в мережі інтернет, інформаційних кіосках, знімати готівку в будь-якому куточку земної кулі. Причому комісія при оплаті за кордоном знімається за офіційним обмінним курсом на день покупки.

  Обслуговування клієнта в будь-якому відділенні.

  Зведи комерційних банків України, ПриватБанк має саму велику мережу. Причому з будь-якими питаннями по кредитній карті «Універсальна» можна звертатися в будь-яке відділення, де наші співробітники будуть раді вам завжди і дадуть відповідь на будь-які питання.
  Як оформити кредитну карту?

  Оформлення кредитної картки «Універсальна», здійснюється в будь-якому відділення нашого банку. Для цього вам знадобиться мінімум документів і часу. Карта оформляється протягом 15 хвилин, за пред’явленням паспорта.

  Але, наявність інших, що не обов’язкових документів, таких як довідка з місця роботи багато в чому визначить ваш кредитний ліміт.
  Що таке кредитний ліміт?

  Кошти, які банк може надати вам в кредит і становитимуть кредитний ліміт. Причому для кожного клієнта кредитний ліміт розраховується індивідуально.

  При стандартних умовах кредитний ліміт не перевищує 25 000 гривень. Але пред’явивши довідку про доходи, закордонний паспорт, документи підтверджують наявність майна у власності, виписку по карті іншого банку (якщо є), ваші шанси на збільшення кредитного ліміту зростають.

  Більш докладно про цю опцію можна дізнатися у відділеннях нашого банку, а також через систему «Приват24». Або за безкоштовним довідковим номером телефону 3700.
  Додатковий дохід кредитної картки.

  Зберігаючи власні кошти на кредитній карті «Універсальна», ви можете додатково отримувати дохід 10% річних, якщо їх залишок перевищує 100 гривень.

  Для цього потрібно в системі «Приват24» або через банкомат активувати депозитну програму карти. Всі кошти будуть зараховуватися на ваш бонусний рахунок.
  Пільговий період складає 55 днів

  Користуватися засобами кредиту безкоштовно протягом 55 днів вам дозволить пільговий період. Це означає, погасивши заборгованість за кредитом протягом пільгового періоду, платити за відсотки вам не доведеться.
  Розглянемо, як це працює на прикладах

  Пільговий період складає 55 днів, щоб відсотки не платити, потрібно гасити заборгованість до 25-го числа місяця, який слідує за місяцем, в якому було взято кредит.
  перший приклад

  Припустимо, що 5 березня ви купили шафа, в рахунок кредитних коштів. Сума яких склала 500 гривень, а 27 березня, ви зняли ще 800 кредитних гривень. 5 квітня ви зняли ще 2000 гривень. Значить, якщо ви погасите 1300 гривень до 25 квітня, то про 2000 знятих пізніше, вам турбуватися не варто. Відсотки на них нараховуватися не будуть до 25 травня. Це зручніше, ніж раніше, коли потрібно було пам’ятати всі три дати, коли знімалися гроші.
  другий приклад

  На початку травня ваша заборгованість становила 400 гривень, а 10-го травня ви зняли ще 1200 гривень кредитних коштів. Щоб вам не нарахували відсотки, потрібно до 25 травня внести 400 гривень. У цьому випадку на 1200 гривень взятих пізніше, відсотки не будуть нараховані до 25 квітня. Так як свою заборгованість на кінець місяця ви погасили.

  Наш банк піклується про те, щоб ви не платили зайву комісію, своєчасним нагадуванням про час внесення платежу. Нагадування про суму і часу будуть приходити вам у вигляді SMS-повідомлень на вказаний номер мобільного телефону, а так само на вказаний при оформленні електронну адресу.

  При бажанні ви можете і самостійно уточнити суму обов’язкового щомісячного платежу через термінали самообслуговування, банкомати, систему «Приват24» або зателефонувавши на безкоштовний номер 3700.