Кредитна карта Дельта Банк

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Зміст статті

  В наш час, час передових технологій, все більше людей звертається за підтримкою до банків. Кредитні картки Дельта банку на сьогоднішній день одними із найкращих в Україні, адже вони мають безліч переваг.

  Важливим аспектом для споживачів той факт, що саме на цій кредитній карті пільговий період становить 55 календарних дні. Не всі банки можуть похвалитися такими термінами. Більше того, здійснюючи покупки по кредитній карті Дельта банку, ви маєте можливість отримати назад свої гроші у розмірі до 2 відсотків від суми покупки. Як бачите, у цієї кредитної карти, і правда, безліч переваг.

  Оформляється Дельта Банк кредитна картка досить швидко і легко. Для цього необхідно надати лише два документи, які засвідчують вашу особу. А сам процес оформлення не займе і більше 20 хвилин.

  Банки по всій Україні надають безліч кредитів. Але саме Дельта банк, надаючи своїм клієнтам кредит, обов’язково бере до уваги їх можливості. Для того, щоб все було по закону, банком встановлено якийсь ліміт сума кредитування велика, але вона не може перевищувати суму в 8 заробітних плат клієнта. З цих причин банк надає кредит, тільки якщо ви приносите довідку про нарахування заробітної плати, або ж заставу у вигляді депозиту.

  Встановлена мінімальна сума платежу на кредитну карту, який зобов’язаний внести клієнт. Ця сума не менше 2% від загальної суми кредиту. Також банк пропонує своїм клієнтам додатковий дохід на позитивний залишок на їх карті.

  Невелика довідка: Дельта Банк один з найбільших вітчизняних банківських установ в Україні, банк універсальним і пропонує своїм клієнтам широкий перелік банківських послуг.