Кредити в «Альфа-банку». Як відбувається отримання?

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  В «Альфа-банку» можна оформити автокредит, іпотека, споживчий кредит, швидкий позику і товар в кредит у магазинах. Безпосередньо в офіс люди приходять найчастіше для того, щоб оформити грошовий споживчий кредит на невідкладні потреби. Зазвичай позику необхідний для покупки автомобіля, так як на відміну від автокредиту, подібний банківський продукт вимагає менше документів, придбання поліса ОСАГО також не є обов’язковим умовам оформлення. Також багато бажають зробити в квартирі ремонт, оплатити навчання дітей, відсвяткувати весілля, з’їздити відпочити. Бувають ситуації, коли не вистачає невеликої суми на купівлю житла або на перший внесок по іпотеці. Рідше звертаються ті, кому необхідна купівля меблів, побутової техніки — як правило, на торгових точках також присутні представники банку, які нерідко пропонують досить вигідні умови, розстрочки, акції. Також ми вже говорили хто з банків даватиме кредит готівкою.

  Мікрозайм або швидкий кредит

  Продукт «швидко» — це трохи інша історія. Сам позика оформляється максимум 40 хвилин, суми — до 20 000 гривень, а ось процентна ставка може бути досить висока. Зате довідок з місця роботи, копії трудової книжки не потрібно, бо такий кредит охоче беруть люди з невеликим доходом, у важкій життєвій ситуації. Також вибирають цей займ приватні підприємці, фермери, у яких теж з документацією не дуже, а суми невеликий на щось не вистачає. Буває, що потрібно на щось дійсно важливе – на операцію, на навчання дитини.

  Документація

  Пакет документів залежить від місця роботи клієнта. Якщо ви є «зарплатних» клієнтом (отримуєте заробітну плату на рахунок в «Альфа-банку») вам потрібно надати лише паспорт і другий документ з списку (закордонний паспорт, водійське посвідчення та ін). В офісі співробітник заповнює анкету і відправляє дані на розгляд. Часто банк самостійно формує пропозиції своїм клієнтам, і людині достатньо лише прийняти запропоновані умови.

  В цьому випадку чекати схвалення вже не доведеться, грошові кошти перераховані в обрану дату на вже наявний рахунок. Якщо справ з «Альфа-банком» ви раніше не мали, працюєте в акредитованій компанії, то додатково необхідно надати довідку з місця роботи та завірену роботодавцем копію трудової книжки. Працівникам неакредитованих компаній доведеться надати ще й третій документ, список яких є на сайті банку.

  Перевірка

  Після того, як співробітник відправив ваші дані в бек-офіс, починається процес верифікації ваших даних. Здійснюється прозвон в вашу компанію, вашим довіреним особам, номери яких ви вказали, звірення даних по різних баз даних. Знову ж таки, до зарплатним клієнтам вимоги менш жорсткі, адже всі операції по ваших рахунках вже перед очима фахівців. Єдине, що необхідно перевірити – це ваше можливість виплачувати ту чи іншу суму, та й то в тому випадку, якщо бажаний ліміт занадто великий, фінансова компанія може запропонувати для оформлення кредиту меншу суму.
  Також більш лояльне ставлення до позичальників, які вже брали позики і вчасно їх повернули.

  Якщо ж були прострочення, нараховувалися штрафні санкції, то, швидше за все, фінансова компанія вам відмовить.Час очікування може скласти від декількох хвилин до 2-3 днів, але на практиці все це займає не більше 3 годин. Перевірка може затягнутися в спірних ситуаціях, коли клієнт бажає взяти дуже велику суму. Якщо припустити, що заявник занадто молодий, живе з батьками, не має ніякого майна, автомобіля, але достатньо заробляє, то, швидше за все, всі дані будуть вельми ретельно перевірені, що займе певний час. Ображатися тут не варто, а от запастися терпінням – вкрай необхідно.

  Оповіщення та видача

  Кожен офіс працює по-різному. Якщо прохідність невелика, клієнт чекає відповіді прямо в банку, і про рішення йому повідомляє менеджер. При значному потоці клієнтів, заявника можуть відправити додому, і вже потім додзвонитися для оповіщення про можливості укладення угоди.

  Грошові кошти перераховують клієнти або на зарплатний рахунок в «Альфа-банку», або відкривають клієнту нову золоту карту, з якою клієнт знімає схвалену суму. Внесення платежів відбувається на цю ж пластикову картку через банкомат, без комісії. Така картка не є ні кредитної, ні дебетової, це лише інструмент для зняття і поповнення кредитного рахунку.

  Суми бувають різні, а тому зручність подібного сервісу безумовне, не кожному захочеться зберігати в будинку, наприклад, 500 000 готівкою. Краще приберегти карту до операції, купівлі, а при необхідності зняти необхідні кошти. Зазвичай великі суми слід замовляти заздалегідь, щоб на момент видачі вона була в касі.
  Кредити «Альфа-банк» цінні своєю зручністю, мінімумом документів для постійних клієнтів, і працівників, які отримують зарплату, швидкістю оформлення. Комфортне внесення платежів у режимі «оффлайн» через термінали, перерахування коштів на пластикову карту.