Кредити-онлайн без банків. Де зайняти подешевше звичайній людині?

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Зміст статті

  Кредити онлайн без участі банків — мрія будь-якого позичальника, який має проблеми з кредитною історією або працевлаштований неофіційно.
  Де можна отримати мікрокредити без банків? Аналіз альтернативних варіантів і вибір найкращого з них. Коли варто йти в ломбард (Як працює ломбард)? А коли МФО? Реальна історія з життя про те, як Тетяні Пряковой з Харкова вдалося отримати гроші в кредит з середнім кредитним рейтингом без участі банків.

  Де оформити кредит онлайн без банків?

  У потенційного позичальника, якому терміново потрібні гроші на вирішення нагальних фінансових проблем є кілька варіантів, де можна отримати позику без участі банку:

  МФО. В мікрофінансовому секторі позичальник може розраховувати на беззаставний мікрокредит строком від 1 дня до 12 місяців. Суми варіюються в залежності від кредитної організації. МФО поділяються за типом надання мікрокредитів: довгострокові та короткострокові. Якщо потрібна невелика сума до зарплати, то краще отримати короткостроковий позику до 5-10 тис. на 30 днів. Якщо потрібно залагодити великі фінансові проблеми, то краще отримати довгостроковий кредит у сумі до 20-35 тис. на 6-12 місяців з поступовим погашенням.
  Вище представлені найбільш популярні пропозиції від микрокредитных організацій.

  Ломбарди — швидкий і простий спосіб «перехопити» невелику суму на пару тижнів. Цей варіант має одну з самих низьких процентних ставок серед перерахованих, однак, суми і терміни тут невеликі. Для оформлення мікрокредиту в ломбарді потрібно заставу, без забезпечення тут грошей не бачити. Найкращим заставою при невеликих сумах є золото (ювелірні прикраси, брухт дорогоцінного металу, годинник і т. д.) За 1 грам жовтого металу ломбарди готові видати гроші в розмірі його ринкової вартості. Також заставою може стати смартфон, техніка для дому, шуба з цінних порід хутро, антикваріат тощо Якщо потрібна велика сума, то заставою може стати автомобіль. При цьому вигідніше і простіше звертатися в спеціалізовані автоломбарди, які займаються видачею грошей у борг лише з автозалогом. Не варто забувати, що всі ломбарди виставляють окремі вимоги до авто, яке стане запорукою. Дуже популярні микрозаймы в ломбарді під заставу ПТС, коли протягом усього терміну кредитування позичальник продовжує користуватися своїм автомобілем, але ПТС зберігається в ломбарді. Оформлення такої позички триває від кількох годин до 1 доби.

  Вам буде цікаво: Чи варто брати мікрокредит? Всі за і проти

  Приватні кредитори — найбільш ризикований варіант серед перерахованих. Приватний ринок кредитування перебуває під владою злочинців і 99,9% з тих, що пропонують отримати кредит від приватного особи — шахраї. Вони усілякими способами намагаються увійти в довіру до позичальника і заволодіти його грошовими коштами. Тим не менш, отримати позику від приватного кредитора можна, якщо пошукати його серед знайомих і родичів, серед знайомих друзів і т. д. Часто микрозаймы між знайомими людьми укладаються на безпроцентній основі, або під невисокий відсоток. Позика оформляється за типовим договором і обов’язково пишеться розписка. У договорі потрібно визначити всі умови кредитування і додаткові пункти (штрафи в разі прострочення, порядок стягнення і т. д.) Розписка повинна бути написана позичальником і передана кредиторові тільки після отримання всієї суми грошей, не раніше.

  7 причин взяти онлайн-кредит без банків

  Серед альтернативних способів отримання грошей у борг найкращим варіантом є мікрофінансові організації і тому є кілька причин:

  1.Відсутність застави. Для оформлення позики МФО заставу або поручительство третіх осіб не вимагається.
  Мінімальні вимоги до позичальників. Повнолітній вік, громадянство України і прописка в будь-якому регіоні країни — основний перелік вимог більшості мікрофінансових організацій, під який підходять всі потенційні позичальники в працездатному віці.
  2.Лояльне ставлення до клієнтів. МФО прихильні до позичальникам і готові схвалити заявку без офіційного та постійного працевлаштування, з поганою кредитною історію.
  Позики МФО — миттєвий спосіб отримати гроші в борг серед існуючих, навіть моментальні позики в ломбарді забирають на 5-10 хвилин довше часу.
  3.Умови кредитування. В МФО готові надати микрозаймы без банків на суму до 10-15 тис. грн. при терміни до 12 місяців. Такі умови відповідають стандартному споживчому кредиту в банку або експрес-кредиту на короткий термін. При цьому позичальник сам вибирає суму і тривалість кредитування (дні/тижні/місяці), яка йому зручна.
  4.Для оформлення потрібен тільки паспорт і чинний мобільний телефон.
  Варіативність способів отримання і погашення позики. Оформити кредит можна на карту, рахунок, електронними грошима, готівкою і т. д., а способів погашення ще більше.

  Коли варто йти в ломбард?

  Ломбард — варіант для зневірених позичальників, яким відмовили не тільки банки, але і мікрофінансові організації. Або для тих, хто по своїх міркувань не хоче зайвих позначок у кредитній історії про отримання позики МФО. Ломбарди не зобов’язані передавати відомості про позики в БКІ, тому вони не мають до них доступу і не можуть перевірити кредитну історію позичальника навіть при такому бажанні.

  Власне для них це не має значення. У ломбарді готові допомогти грошима всім, хто туди звернутися з ліквідною заставою.
  Отримати гроші тут можуть позичальники:

  З поганою кредитною історією
  З судами і виконавчими провадженнями у судових приставів
  З відсутністю прописки на території країни
  З відсутністю російського громадянства
  З відсутністю постійної або навіть тимчасової роботи
  З судимостями за економічним злочинам та іншим статтям

  У кожній з перелічених ситуацій позичальник може знайти фінансову допомогу в ломбарді, надавши ліквідну заставу.

  Як Тетяні з Харкова вдалося взяти онлайн кредит з низьким кредитним рейтингом?

  Тетяна разом з колишньою однокурсницею вони знімають двокімнатну квартиру в спальному районі міста, там же знаходиться робота Тані. Вона адміністратор в салоні краси. Зарплата у Тані середня для місту, але на життя і знімну квартиру вистачає, хоча і накопичити або відкласти гроші не виходить.

  Днями Тані зателефонувала мама і повідомила, що хоче зробити на майбутній день народження Олексія (брата Тані) справжній сюрприз, купити гарний подарунок. Все-таки, повноліття буває лише раз у році. Таня не могла залишитися осторонь, тому перевела на картку мамі майже всі гроші, що залишилися, — 2000 гривень.
  До наступної виплати зарплати залишалося ще 1,5 тижня, а Таня залишилася буквально без засобів до існування. Вона вирішила перепозичити гроші у сусідки або колег по роботі, але ні у кого під кінець місяця вільних коштів не виявилося.
  Тоді Таня згадала про ломбарді, яскрава вивіска якого кожен раз привертала увагу по дорозі на роботу.

  В обідню перерву вона пішла в ломбард і дізналася умови кредитування. Крім смартфона Тані було нічого закладати, так і його оцінили лише в 1500 гривень , хоча її ринкова вартість становила 3000 грн. До того ж на термін кредитування телефон потрібно було обов’язково залишати в ломбарді, а це значить втратити зв’язку з світом на пару тижнів. Варі цей варіант не підійшов і вона почала шукати альтернативні варіанти отримання невеликого позики до зарплати.

  Таня «порився» в інтернеті і знайшла інформацію про мікрофінансових організаціях, які пропонують дистанційні микрозаймы перекладом на карту або інтернет-гаманці. Таня вирішила ризикнути і подати заявку навіть незважаючи на те, що ще 2 роки тому з великими труднощами змогла розплатитися по кредиту Трастбанку, в якому у неї була прострочення в кілька місяців.

  Варя скористалася підбором онлайн кредитів на нашому сайті.

  Безліч кредитних пропозицій
  Можливість вибрати позику у вашому місті
  Актуальні ставки і терміни
  Зручне сортування
  Реальний рейтинг організацій
  Різні суми на різні потреби

  Вона вирішила оформити мікрозайм в Манивео. Вона вибрала суму і строк, заповнила анкету, прив’язала карту і отримала практично миттєве схвалення. Однак, щоб отримати гроші, потрібно було зробити в онлайн режимі на веб-камеру фото першого розвороту паспорта та банківської картки.

  Трохи повозившись, Варя так і зробила. Фото пішли на перевірку, що тривала майже 1,5 години. Ось тобі і швидкий мікрозайм — подумала Таня, вирішивши спробувати дачу в інший МФО, як на телефон прийшла смс-ка з кодом АЦП для підтвердження умов кредитування. Вона вписала прийшов код в потрібне поле особистого кабінету, відразу після цього на телефон прийшло нове смс від Приватбанку про зарахування на картку 5000 гривень.

  Серед плюсів отримання позики в компанії Манивео Таня зазначила швидкий розгляд і зарахування грошей, невелику анкету, варіативність сум, термінів та способів погашення. До мінусів додала необхідність надання онлайн-фотографій паспорта та картки, а також занадто тривалу перевірку цих фото.

  admin

  Експерт з видачі грошей у борг