Кредити на картку без перевірки кредитної історії – де дадуть гроші за 5 хвилин?

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  Обов’язкова перевірка кредитної історії – справжній камінь спотикання для багатьох позичальників, які хочуть отримати кредит на картку із середнім або низьким кредитним рейтингом. Більшість мікрофінансових компаній відмовляють таким клієнтам після скоринг-оцінки. Виходить, що позичальник даремно втрачає час на заповнення анкети та очікуванні рішення.
  Як цього уникнути? Де знайти кредит на картку без перевірки кредитної історії? Що потрібно для отримання позики? Який спосіб буде найшвидшим? Чи можна отримати гроші за 5 хвилин?

  Де дадуть кредит на картку за 5 хвилин без зайвих перевірок?

  Ніде! Кожна мікрокредітна або мікрофінансова компанія перевіряє потенційного позичальника хоча б по безкоштовній основі судових приставів на наявність боргів, не кажучи вже про решту перевірок, а їх більш ніж достатньо.

  Дистанційні організації, які надають кредити на картку через інтернет, найчастіше перевіряють потенційних позичальників по скорингу. Це програма, яка оцінює платоспроможність клієнта протягом 1,5-2 хвилин і виводить рішення про можливість надання мікрокредиту, або про відмову.

  Така програма перевіряє претендентів комплексно, базуючись на статистичних даних, зазначеної інформації і т.д. Потенційних клієнтів перевіряють по сотням і тисячам різних параметрів. Перевірити ретельно кредитну історію за 1 хвилину неможливо, тому часто дистанційний мікрокредит отримати простіше, ніж гроші в офісі.

  Є мікрофінансові компанії, які перевіряють позичальників ретельніше із запитами в БКІ. Перевірка в таких компаніях відбувається протягом 30-40 хвилин.

  Є компанії, які не роблять запит в БКІ, але дзвонять контактними номерами, вказаними позичальником в анкеті. Серед контактів такі організації просять вказати номер колеги по роботі, родича або близького друга. Також дзвонять на робочий номер.

  Деякі мікрофінансові організації додатково перевіряють потенційних клієнтів, яким надають позики через інтернет. Наприклад, просять пройти онлайн-співбесіду по Skype, надати скан-копії паспорта, фото банківської карти і т.д.

  Однозначно говорити, що існують кредити на картку без перевірок кредитної історії не можна. Однак є мікрокредітной компанії, які перевіряють її менш педантично, ніж інші. Наприклад, до таких кредиторам можна віднести: MoneyVeo, ЄвроГроші, ШвидкоГроші, МореГрошей (кредит в море грошей). Як видно, всі організації надають кредити на картку через інтернет і у всіх є скоринг-перевірка позичальника.

  Якщо порівнювати всі організації по лояльності, то самої «доброзичливою» з них виявиться ШвидкоГроші, де можна взяти в борг з дуже поганой КІ. При цьому без всяких програм виправлення кредитної історії, а на нормальних стандартних умовах, як для решти позичальників з позитивним кредитним рейтингом.

  Що потрібно для отримання грошей?

  Щоб отримати гроші в мікрофінансової організації, позичальник повинен відповідати ряду певних вимог, які виставляються до клієнтів:

  • Повнолітній вік від 18, 20 або 21 року
  • Постійна реєстрація
  • Громадянство України

   

  Це основний перелік вимог, який може варіюватися в залежності від організації. Деякі вимагають офіційне працевлаштування або хоча б якесь джерело роботи, навіть тимчасовий.

  Відповідати мінімальним вимогам компанії мало, у позичальника повинен бути діючий паспорт і мобільний телефон, а також електронна пошта. Буде добре, якщо номер буде зареєстрований на ім’я позичальника. Це легко перевіряється компаніями.

  admin

  Експерт з видачі грошей у борг