Кредити готівкою

Кредити готівкою припускають зазвичай кредитування із споживчими цілями. Але сама форма видачі клієнту кредиту в готівці заздалегідь припускає відмову банку від будь-якого контролю позичальника за цілями використання кредиту. Кредит готівкою можна використовувати на будь-які цілі – придбання необхідних товарів, ремонт і будівництво, покупка автомобіля, на оплату туристичної путівки та інші цілі.

Кредит готівкою часто використовують для отримання необхідної суми першого внеску при покупці в кредит нерухомості або дорогого автомобіля. Кредит у готівковій формі також зручний для цілей рефінансування вже наявних кредитів – більш низька ставка дозволяє знизити кредитне навантаження і розширює фінансові можливості людини.

Більшість кредитних програм банків передбачає видачу кредитів готівкою в сумі від декількох тисяч до декількох сотень тисяч рублів. Розмір суми кредиту визначається індивідуально на основі оцінки банком платоспроможності клієнта.

Терміни кредитів готівкою, як правило, становлять від кількох місяців – зазвичай, не менш 3-6 місяців, до 5-ти років. Онако в умовах кредитної програми міститься також згадка про можливість дострокового погашення кредиту, як частково, так і в повній сумі. Користуючись правом дострокового погашення, якщо по цьому пункту умов відсутні обмеження, можна управляти строком кредиту на свій розсуд.

Процентні ставки по кредитах готівкою відрізняються від банку до банку і відображають готовність кредитної установи приймати на себе ризики по кредитуванню клієнтів. Завжди є можливість подачі завком на кредит готівкою в кілька банків і вибрати серед кредитних пропозицій найкраще.

Сайт Гроші в борг не бере комісію за оформлення кредитів готівкою через сайт. На сайті представлені кредитні пропозиції різних банків. Кожен з графічних блоків веде на форму заявки на кредит готівкою відповідного банку, яка за заповненні відправляється безпосередньо в банк.

Звичайний термін розгляду заявок на кредити готівкою становить від декількох хвилин до півгодини, залежно від завантаженості співробітників банків. Заповнюючи заявку на кредит на сайті Гроші в борг, Ви отримуєте безкоштовну інформаційну підтримку найбільшого кредитного брокера Росії.

Склад кредитних пропозицій банків по кредитах готівкою на сайті Гроші в борг регулярно оновлюється і завжди включає найцікавіші кредитні програми банків партнерів актуальні на поточний момент. Ви можете самостійно вибрати кредитну організацію і відправити заявку безпосередньо в банк або заповнити бажані параметри кредиту у формі заявки кредитного брокера, підключивши, тим самим, до оформлення кредиту фахівця компанії «Кредитний і Фінансовий Консультант».

При необхідності, Ви також можете звернутися за індивідуальною консультацією, як щодо вибору кредитної програми, так і з питань оформлення заявки на кредит. У цьому випадку персональний менеджер буде супроводжувати Вас на всіх етапах оформлення кредиту від моменту подачі заявки на кредит до отримання схвалення банку на необхідну суму кредиту готівкою.

admin