Кредити для студентів

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Зміст статті

    Кредити для студентів

    Через сервіс онлайн-кредитування «Гроші в борг» Ви можете безкоштовно подати заявку на кредит для студента в 4 банки України.

    Кредити студентам видаються у віці від 18 років. Максимальна сума кредитів для студентів 25000 гривень. Місячна кредитна ставка по студентському кредиту від 1,3% до 3% в залежності від банку кредитора. Строк кредиту для студента від 6 до 48 місяців, з можливістю дострокового погашення кредиту.

    Подаючи заявку на кредит для студента, у графі «працевлаштування» виберіть варіант «студент». Якщо ж Ви офіційно працевлаштовані як працівник в будь-якій організації України, то краще виберіть варіант «офіційно працевлаштований». Перед відправкою заявки перевірте всі введені Вами дані і тільки після цього натисніть кнопку «відправити заявку на кредит». Відразу після відправлення заявки на кредит студенту, її перевіряють наші оператори, протягом 15 хвилин, на коректність введених Вами даних і тільки після перевірки надсилають заявку в банки партнери. Оператори банків-партнерів, отримавши нашу заявку на студентський кредит, заводять анкету на потенційного позичальника і відправляють її на отримання попереднього рішення по видачі кредиту. Після отримання попереднього рішення по видачі кредиту потенційному позичальнику, оператори банків узгодили видачу кредитів, передзвонюють який подав заявку студенту і запрошують його в найближче відділення банку для оформлення документів та видачі кредиту.

    Сервіс онлайн-кредитування «Гроші в борг» абсолютно безкоштовно обробляє заявки на кредити для студентів в Україні. Всі наші послуги з консультування потенційних позичальників, допомоги в отриманні кредитів студентам, обробки заявок на кредити, оплачують наші банки партнери.