Кредити Брокбізнесбанку продадуть на електронних торгах

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) 21 квітня і 7 травня проведе електронні торги з продажу прав вимоги по виданим “Брокбізнесбанком” кредитами. Про це йдеться в повідомленні товарної біржі “Електронні торги України”. Повідомляється, що торги відбудуться 21 квітня і 7 травня і будуть проводитися на електронному торговельному майданчику товарної біржі “Електронні торги України”. Потенційними покупцями можуть стати юридичні особи, які мають статус фінансового особи (крім кредитних спілок). Згідно з поширеною інформацією, на перших торгах буде виставлятися 21 лот. Загальна початкова вартість лотів становить понад 212 млн грн. Детальніше про лоти, а також заставному майні за кредитними угодами, можна дізнатися на сайті ФГВФО та товарній біржі “Електронні торги”. “за Допомогою електронних торгів ми сподіваємося прозорий і відкритий спосіб розширити коло потенційних покупців, а за рахунок цього підвищити суму від продажу активів проблемних банків. Зокрема, у такий спосіб будуть продаватися кредитні портфелі проблемних банків.

  Всі отримані кошти підуть на задоволення кредиторських вимог перед клієнтами таких банків”, – заявив заступник директора-розпорядника ФГВФО Андрій Кияк. У свою чергу, експерт по роботі з проблемними активами, член Ради комітету з конкурсного права Асоціації правників України Юліан Хорунжий зазначив, що проведення конкурсів в електронному вигляді дозволяє забезпечити відкриту, конкурентну і прозору процедуру проведення таких конкурсів. Зазначимо, що товарна біржа “Електронні торги України” першою в Україні розробила систему для проведення таких конкурсів в електронному вигляді на сайті www.ubiz.com.ua. Також ТБ “Електронні торги України” має широку мережу філій в кожній області України, що дозволяє прискорити процес продажу активів, що забезпечує зручність і швидкість обміну інформацією та сприяє залученню широкого кола потенційних покупців.


  Гроші під розписку
  – Вам буде цікаво!

  В рамках підписаного між ФГВФО та ТБ “ЦЮ” меморандуму вже була проведена спільна рекламна кампанія, яка має на меті інформувати суспільство про цей ефективний спосіб реалізації активів неплатоспроможних банків.   Нагадаємо, в жовтні 2014 року Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) затвердив реєстр акцептованих (підтверджених) вимог кредиторів ліквідованого «Брокбізнесбанку». «Кредитори можуть отримати довідки про підтвердження своїх кредиторських вимог за адресою місцезнаходження банку на проспекті Перемоги, 41», – сказано в повідомленні.    ФГВФО почав процедуру ліквідації «Брокбізнесбанку» 11 червня на підставі рішення НБУ про відкликання банківської ліцензії та ліквідації. З 3 березня в банку працювала тимчасова адміністрація.    «Брокбізнесбанк» працював на ринку України з 1991 року і входив у групу великих банків. Основним власником банку є група ВЕТЕК Сергія Курченко.

   

  admin

  Експерт з видачі грошей у борг